"BİR MİLLETİ YOK ETMEK "

Sevgili okurlar,

bu yazımda yıllardır canımı sıkan, Müslüman bir Türk olarak ciğerimi sızlatan olaya değinmek istiyorum…

Dış Güçlerin „Toplumsal Ahlakı yok etme Operasyonu“

Bir milleti yok etmek isterseniz askerî istilâya lüzum yoktur. Ona tarihini unutturmak, dilini bozmak, dininden soğutmak ve dolayısıyla mânevî değerlerini, ahlâkını soysuzlaştırmak kâfîdir.”

Bazıları her kötülüğü „Dış Güçlerin“ üzerine atıyorsunuz diyor. Durumun Ciddiyetini kavrayamamışlar.

Fakat bu Durum hiçte hafife alınacak bir Durum değil.

Türk ve İslam Düşmanları'nın kalleşçe ve sinsice Tezgah kurdukları Aşikardır. Bu gizli Örgütlerin kim olduğu ve kimler tarafından yönetildiği gizli olsada açık olan bazı şeyler var.

Bazı kişiler „Yeni Dünya Düzeni“ adı altında bu hain örgütlerin amaçlarını toplar. Ama görünenden daha çok görünmeyen hain planlar var.

Elimizde belki somut belgeler ve ispatlar yok ama bazı işaretler bu gerçeğin açığa çıkmasında yardımcı oluyor.

Bu örgütün adını vermeye gerek yok, çeşitli adları vardır ama kim oldukları açıktır.

İnsanların kanlarından faydalananlar, İnsanları yönetmeye çalışanlar ve İnsanları köleleştirmeye çalışan gizli bir örgüt. Ve bu örgütlere bağlı kulüpler kimi zaman „İnsani Yardım“ adı altında kendi imajlarını düzeltmeye çalışıyor ve yaptıklarını saklamaya çalışıyorlar.

Onların özellikle en büyük Tehlike olarak gördükleri „Türkler“ ve „Müslümanlar“dır. Başka Milletler kendilerini kolayca teslim eder ve asimile olur fakat Türkler Tarihte Devletsiz kaldıkları zamanlarda bile Bağımsızlık Mücadeleleri'ni sürdürmüşlerdir. Ve Müslümanlar Mukaddes dinimiz İslam'ın verdiği güçle neler elde edilebileceğini ispatlamıştır (Bkz. Çanakkale'de Seyit Onbaşı).

Türk Toplumu'nu nasıl etkilemeye çalışıyorlar?

Özellikle Görsel ve Sesli Medya'yı kullanarak Bilinç Altı mesajlarla İnsanları yönlendirmeye çalışan bu Hain gruplar Türk Toplumu üzerinde etki oluşturmaya çalışıyorlar.

En büyük Silahları Filmler ve Dizilerdir. En büyük Örneği Yeşilçam filmleri.

Türk Örf ve Adetleri'ni ve aynı zamanda İslami değerlere zarar veren bu filmler birçok gencimizin Ahlakını bozmuş ve yanlış yola sevk etmiştir.

Bugünümüzde artan sapıklıklar ve ahlaksızlıklar (Örn. Karaman Olayları) bu hain planın oluşturmuş olduğu zararlardandır. Neden Yeşilçam Filmlerinde bukadar çok Tecavüz ve Ahlaksız sahneler var hiç düşündünüzmü?

Yeşilçam Hayranları ilerilki senelerde nasıl bir ahlaksızlığa sürüklenmiş farkında değilmisiniz. Tabiiki aralarında İradesi kuvvetli kişiler ve bilinçli kişiler çıkmıştır. Ama halkımıza baktığınızda bu iğrençliğin etkisini görürsünüz.

Sadece Yeşilçam değil, çocukların izlediği masum görünen çizgi filmlerde saklanan sapık objeler beyine gizlice yerleşiyor. Çocuk geliştiğinde ve büyüdüğünde o beynine kayıt edilen işaretleri uyguluyor. Türk ve İslam Ahlakından uzaklaşmış olarak yetişiyor.

Ayrıca butür şer mihrapları'nın bu yeni yüzyılarda yaptığı bir hainlikte. İslam adı altından yürütülen planları. Örneğin Irak ve Şam'da kurulan sözde İslam Devleti bunların bir parçasıdır. İslam adını kullanarak İslam'a ve Müslümanlara zarar veriyorlar. Orada yaşayan halka zulmediyorlar. Sözkonusu bu sapıkların askerleri arasında birçok kafir bulunuyor. İslam Ahlakı ve Şeriat'a uygun olmayan bir düzen sanki İslami düzenmiş gibi yansıtılıyor.

Bunların hedefi İmanlı Ahlaklı kişiler değil, bunların hedefi İmanı zayıf ve zamanla ahlaksızlaştırdığı kişilerdir. O kişileri istedikleri gibi yönlendirip köleleştirmektir.

İnternet ve Sosyal Medya onların bir numaralı silahı haline geldi!

Özellikle Türkiye'de birtakım İnternet Siteleri kurarak Gençleri ahlaksızlaştırmaya ve sapıklaştırmaya götürüyorlar. Hedef „Üniversite“ ve „Lise“ çağındaki gençler. Kendilerini „Sözlük“ adı altında saklayan ahlaksız kişiler ve bir diğeri ise sözde „Sosyal İçerik Platformu“. İsimleri burada yayınlamıyorum ama merak eden varsa ulaştırabilirim. Sayfalarına girip birkaç içeriğine göz atabilirsiniz. Durumu sizde farkedeceksiniz ki bu sayfalar „Komiklik“ adı altında gençleri kendine bağlayıp „Ahlaksızlığı“ aşılamak istiyorlar.

Ülkücülük: Türklük gurur ve şuuru, İslam Ahlak ve Faziletidir!

En çok ta kazanmak istedikleri de Türk İslam Ülküsüne gönül vermiş kişilerdir. Ülkücü gibi görünüp Ülkücülükle dalga geçerler. Gençleri Ülkücülükten soğutup bu kutsal Dava ile alay ederler. Sözkonusu bu internet sitelerinde yazarlar genelde dinsiz ve ateist kişilerden oluşur – dindar kişiler dışlanır ve kötülenir. Şahit olduğum bir çok yazı İnsanlığa bile sığmaz. Örneğin bir fotoğrafta bıçakla bütün ağzaları doğranmış kesilmiş civciv üzerinde nazi işareti ve „Yahudi Civciv“ yazıyor. Ne yazıkki bunu komik bulanlar var! Bu tür şeylerle İnsanlık dışı faaliyetleri de normalmiş gibi göstermeye çalışıyorlar.
 

Gençleri Uyuşturucu'ya alıştırıyorlar!

Mevz-u Bahis bu Örgütler aynı zamanda Gençler'in daha fazla uyuşturu bağımlısı olmalarını amaçlıyor. Bu hain amaç onların İnsanları dahada fazla köleleştirebilmesine yol açıyor. Genç beyinleri uyuşturarak kendilerine hizmet ettirmeyi ve yönlendirmeyi amaçlıyorlar. Ünlü Şarkılar'a ve Filmlere bakarsanız birçoğunda Uyuşturucu çok basit ve normal birşeymiş gibi görünüyor. Bir Rap Müziğinin adı şu şekilde „Smoke Weed Everyday“ - „Hergün Esrar iç“. Veya „Bonzai“ şarkısı bile var… Nekadar yazık…

Nerede bir Ahlaksızlık görürseniz bu hain gruplarla bir bağı olduğunu anlayabilirsiniz. Biraz Düşünün ve sizde bu hain oyunların kaynağını bulacaksınız. Arkasında saklanan güçleri keşfedeceksiniz...

Özellikle sizlerden ricam…

Bu tür Hain Planların farkına varmanız ve oyunlara gelmemenizdir.

Türk ve İslam Ahlakı'nı korumanız ve yakışır şekilde hareket etmeniz.

Çevrenizdeki tüm İnsanları bu tür pisliklerden koruyun ve özellikle çocukları!

 

Saygı, Sevgi ve Dua ile

Lokman Günyeli


Yorumlar()
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber