Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var

MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız, sosyal medya hesabı twitter adresinden yaptığı açıklamada, Ceza indirimi konusunda…

Devamı...

“PONTUS LOBİSİ ŞEHİT EDİLEN 8.000 TÜRK’ÜN HESABINI VERMELİ”

Geçtiğimiz günlerde Bafra’da düzenlediği ayinle Pontus iddialarını yeniden gündeme getiren Fener Rum Patriği Bartholomeos’a bir tepkide Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığından geldi.

Devamı...

Ampute Milli Takımımız MHP lideri Bahçeli’yi ziyaret etti

Meksika’da düzenlenen 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası’nda ikinci sırayı alarak tarihe geçen Ampute Milli Takımımız, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Devamı...

MHP’de 5 büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu

Parti içinden, dışarıdan, sevilen sayılan, partimizin ilkelerini benimsemiş üretken belediyecilik anlayışını benimsemiş çok sayıda aday adayı ihtiyacımız var.

Devamı...

MHP’den YHS açıklaması

657’ye göre memur kapsamında değerlendirilen bu insanlar hizmetli kategorisinde görülmekte, kabul edilmekte, memur sınıfına, memur hakkına tabi tutulmamaktadır.” açıklamasında bulundu.

Devamı...

Kırgızistan’da Türk Dilli Devletler İstihbarat Servisleri 21. Konferansı

Kırgızistan’ın başkenti Bişkek, Türk Dili Konuşan Ülkeler (Türk Konseyi) İstihbarat Servisleri 21. Konferansı’na ev sahipliği yaptı.

Devamı...

1944 Ahıska sürgününün . . .

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Dilleri, milliyetleri ve dinleri değiştirilmek istenen Türkler büyük kayıplar verse de Türklüğün asaleti ve İslam’ın azameti sayesinde Ruslaşmamış, Ortodokslaşmamış ve soysuzlaşmamıştır"…

Devamı...

Kadro alamayan taşeron işçiler Gündeme Alınmalı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Sağlık Bakanlığı Bütçe Görüşmelerinde “Sağlık Çalışanlarının Sorunları” hakkında konuştu.

Devamı...

TAYYİP BEY, OSMANLI’NIN PARÇALANMA KUTLAMALARINDA NE İŞİNİZ VARDI

Milletlerin asla unutamayacağı derin acılar vardır, Türk Milleti’nin en büyük acısı 100 yıl önce Osmanlı İmparatorluğu’nun İngiliz-Fransızlar tarafından yıkılması ve Mondros Mütarekesi’dir.

Devamı...

SAYIN DEVLET BAHÇELİ'NİN ELEŞTİRİSİ HAKLI

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın Danıştay’a verdiği “Öğrenci Andı” temyiz dilekçesine değinen Çelik, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin eleştirdiği…

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks