Ana Sayfa > SPOR

Terim: Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır
22 Aralık 2017
Bu haber 1148 kez okundu
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır. Geçmişte yakaladığımız başarıların üzerine çıkmak için buradayım." dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Terim'in ilk sözleri. 

Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilen Fatih Terim ve Başkan Dursun Özbek imza töreninde açıklamalarda bulundu. 

"Süre önce 20 Ocak'a kadar, sonrasında Mayıs'a kadar, sonrasında tekrar oturup konuşacağız diye bir söz geçti aramızda" 

"İyi bir kadrosu var ama bazı yerlerde ihtiyaç var" 
"Başkan, Yönetim ve scout ekibi zaten çalışmışlar, bir listeleri var, oturup konuşacağız ve transferi belirleyeceğiz" 

"Maddi olarak çok açılmadan hareket edeceğiz ama eksikleri de gidermeye çalışacağız" 

"Takımda sol ayaklı sol bek yok" 

"De Jong'u da antrenmana çıksın diye çağırdım" 
"Kazanmak için ne gerekiyorsa yapıp her maça aynı ciddiyetle çıkacağız. Kaybederken bile beğenilmek istiyoruz" 

"Yardımcılarımı daha sonraya bıraktım, devre arasına girerken bir araya geliriz. Yerli de yabancı da yardımcım olacak" 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, tecrübeli teknik adam Fatih Terim ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladıkları törende konuştu. 

Şu ifadeleri kullandı;  

Olayı kelimelerle anlatmak çok kolay değil. Galatasaray'a ömrünü vermiş, kariyerini Galatasaray'da geliştirmiş, sporculuk ve çalıştırıcılık döneminde Galatasaray'ı zirveye taşımış bir isim Fatih Terim. 

Ligler devam ediyor. Birinci devrenin son maçına çıkacağız. Galatasaray'ın hoca eksiğini tamamlama gereği ortaya çıkmıştı. Bu nedenle hoca eksiğimizi gidermemiz gerekiyordu. Bir sürü şey yazılıp çizildi ama bir gerçek vardı.. Aklımdaki tek isim Fatih Terim'di.  

Galatasaray futbol takımını şampiyonluğa taşıyacak tek aday Fatih Terim'di. Kendisine telefon ettim, 'buluşalım' dedim. Tabii Galatasaray ananeleri içinde başkana başkanlığı hissettirdiği bir tavırla sevgili hocam 'emriniz olur nerede isterseniz buluşalım' dedi. Galatasaray'ın eksikleriyle ilgili, 'ne olacağı ortada, böyle böyle hocam' dedim ve bana 'Biliyorum başkan, hazırım. Ben Galatasaray'a 1974'te imza attım' dedi. Para konuşmam, burası yuvam, para benim için önemli değil" dedi.

 'Galatasaray'la hiçbir zaman ücret konuşmadım. Ne kadar takdir ediyorsanız' deyince, ben de kendisine '1905 lira yıllık ücret versem olur mu?' dedim.  

20 şampiyonluğun 6'sı, UEFA Kupası, kimseye nasip olmamış bir başarı çizgisi var. Galatasaray'a bu zamana kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Galatasaray'a hizmet edeceği bir çok dönem olacak. Kendisine teşekkür edip, "Hoşgeldiniz hocam" diyorum.

" FATİH TERİM: "ELİMİ TAŞIN ALTINA SOKMAM GEREKTİĞİ İÇİN BURADAYIM" 

Tecrübeli teknik direktör Fatih Terim ise, Özbek'in ardından şu ifadeleri kullandı; 

"Başkanımız çok güzel bir şekilde izah etti. İki şey konuştuk. Biri ekonomi biri de süre. Süre önce 20 Ocak'a kadar, sonrasında Mayıs'a kadar, sonrasında tekrar oturup konuşacağız diye bir söz geçti aramızda.  

Galatasaray'la beni buluşturdukları için kendilerine teşekkür ediyorum. Hayatım burada geçti. Zaman zaman ayrılıklar oluyor. Ayrılıklardan ziyade bağlılıklar daha ağır basıyor. Galatasaray'ın son aylardaki durumuna baktığımızda 'neden olmasın' diyen benim. Gelip benden Galatasaray'ın ihtiyacı var denildiğinde görev alma gerekti... Elimi taşın altına sokmam gerektiği için buradayım. 

Daha önce aldığımız başarılardan daha fazlasını yapma adına buradayız. Burada başkan, yönetim, ben ve tüm Galatasaray çalışanları, muhteşem Galatasaray taraftarının takımıyla birleştiği andaki başarıyı ortaya koymak için buradayız. 
Telaşlanmamalıyım ama acele etmeliyiz. Yapacak çok şeyimiz var.  

2 gün sonra, çok da sevdiğim, renktaşımız olan Göztepe ile oynayacağız. Bugün ilk antrenmanıma çıktım. Zamanımız var ama çok da fazla değil. Bir an evvel kolları sıvamalıyız. 

Bu arada sevgili meslektaşım Igor Tudor'a yaptıkları hizmet için sonsuz teşekkürler ediyorum ve ona kariyerinde başarılar diliyorum." 

İmzaların atılmasının ardından soru-cevap bölümüne geçildi.

Terim: Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır. 
Geçmişte yakaladığımız başarıların üzerine çıkmak için buradayım." dedi. 

Terim, kendisi için Türk Telekom Arena'da düzenlenen imza töreni sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  
Türkiye'nin en önemli değerlerinden birine tekrar geldiğini vurgulayan Terim, şöyle konuştu: 

"Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır. Geçmişte yakaladığımız başarıların üzerine çıkmak için buradayım. Başkan, ben ve ekibim çok çalışmak zorundayız. Kaldığımız yer yapacaklarımızın başlangıç noktasıdır, diye ümit ediyorum. İnşallah, geçmişteki başarıların üzerine çıkan bir performans sergileriz. Geçmişte yaptıklarımız önemli ama yeni başarılar üzerine koymak daha önemli. Çok daha güzel günlere gidip bu gururu tekrar yaşamak en büyük dileğim." 

- "Bu bir meydan okuma" 

Fatih Terim, Galatasaray'ın başına tekrar gelerek risk aldığını söyledi. 

Daha önce sezon ortasında hiç takım almadığının hatırlatılması üzerine Terim, şunları kaydetti: 

"Bu bir meydan okuma. Galatasaray benden görev istediği an hiçbir zaman kaçmam. Kariyerimi riske attım. Kariyerimi zaten Galatasaray'da yapmıştım. Kazandığım yerde kaybetmek de beni fazla üzmez. Öyle bir kaygım yok. İhtiyaç olursa son maçta da takımı alırım. Biz yarın gideriz, öbür gün geliriz. Zaten 'gel' diyorlar geliyoruz, git diyorlar gidiyoruz. Burayla özdeşleştik. Benim de kendime göre bazı hayallerim, rüyalarım var. Eksik olan bir şeyi 'deneyeyim' diyorum. Israrla, inatla onu sürdürüyorum. Kolay olmadığını biliyorum. Bazen ucuna kadar da geliyoruz. Olmaz denilen hayallerimizi Galatasaray'da gerçekleştirdik. Allah yardımcımız olsun." 

- Şampiyonluk yarışı hakkında Fatih Terim, şampiyonluk yarışında Beşiktaş, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir'in önemli işler yaptığını vurgulayarak, şunları söyledi: 

"Beşiktaş'ı buradan son iki sezon için tebrik ediyorum, Şampiyonlar Ligi'nde de başarılar diliyorum. Şenol hoca da iyi işler yapıyor. Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe şampiyonluğun önemli adayları. Kayserispor ve Göztepe de bu grubu takip ediyor. Benim dikkatimi çeken en önemli olaylardan birisi, birçok Anadolu takımının her an her şeyi yapabilecek kapasitede olması. Ayrıca üst seviyedeki grubun içinde bir Trabzonspor var. Onu bir tarafa atmayalım. Onlar da Rıza hocayla gayet iyi gitmeye başladılar. Şampiyonluk adayları ne kadar çok olursa ben heyecanın ve zevkin o kadar yüksek olacağını düşünüyorum. Türkiye ligi, yavaş yavaş Avrupa tarafından da seyredilmesi gereken bir lig olma yolunda. Burada Türk antrenörlerinin önemli işler yaptığını bir kenara yazmak lazım." 

Galatasaray'ın başına geçtiği ilk dönemdeki heyecanın aynısını şimdi de yaşadığını vurgulayan Terim, "Ben heyecan duymasam zaten 'bana müsaade' diyecek kadar erdemliyim. O nedenle ilk zamankinden daha heyecanlıyım. Kendime göre bazı hedeflerim var." ifadelerini kullandı.   

- "Sol bekimiz yok" 

Fatih Terim, takımın son durumu ve transferle ilgili gelen sorulara ise şöyle cevap verdi: 

"Şu an 19-20 kişiyiz. Eksiğimiz var. Sol bekimiz yok. Sol ayaklı bir sol bekimiz yok. Var olan da ameliyat oldu. Kadromuzdan birini orada oynatacağız. Sol ayaklı olmayan bir futbolcuyu hiç oraya koymadım ama ilk defa bunu yaşayacağım. Bunun dışında şu iki gün içinde kazanmak adına  ne yapabilirsek yapacağız. Ocak 21'e kadar oyun felsefesini oturtacağız. Onun çalışmasını yapacağız. En kısa zaman içinde bunları yaparız. Pazarı kazasız geçelim de... Bucaspor maçı öncesi bazı oyunculara izin verebiliriz. Hissettiğim kadarıyla mental yorgunluğu olanlar gözüküyor. Başkanımla çok şeffaf bir ilişki içinde gideceğiz. Acil şekilde bir rapor hazırlayacağız. Bunu başkan ve yönetimle paylaşacağız. Mevcut oyuncuların performansını yükseğe çekmek en büyük transferdir." 

Hakan Balta'nın Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilen listede olmadığını hatırlatan Terim, "Hakan Balta olsaydı sol bek oynayacaktı. De Jong'u da çağırdık antrenmana. İkinci yarının 28 kişilik kadrosunu yapana kadar epey bir mesai harcayacağız arkadaşlarımla." diye konuştu. 
Tecrübeli teknik adam, iyi bir kadroya sahip olduklarına yürekten inandığını anlatarak, sözlerine şöyle devam etti: 

"Galatasaray'ın Avrupa'da olması lazım. Onun için sezon sonu sıralamanız belli. Kadroda bazı yerlere de ihtiyaç var. Söylenenle olan arasında bir fark var. Futbol pratikler oyunudur. Sonucu alamazsanız bir yere varamazsınız. Bir iki kaliteyi içeri sokmak mecburiyetindeyiz. Eğer, özellikle sol beke takviye yapamamamız durumunda, Carole'un bilgisini sormuştum. Bizim oyuncumuz bildiğim kadarıyla. Göztepe maçını oynadıktan sonra bir transfer listesi hazırlayacağız." 

Galatasaray'ın her maça 3 puan için çıkacağını dile getiren Terim, "Gerek derbilerde gerek diğer maçlarda Galatasaray'ın herkesin istediği gibi her maçta üstünlük kurması lazım. Ne eksikse hep beraber konuşacağız. Derbi herkesin çok beklediği, kaybetmek istemediği maçlar. Kaybederken de reaksiyon göstermek benim için önemli. Galatasaray camiasının ' Kaybettik ama bugün müthiş savaştılar, formanın hakkını verdiler, gurur duyuyoruz.' demesi çok önemli." değerlendirmesinde bulundu. 

- Arda Turan sorusuna kısa cevap verdi 

Fatih Terim, Barcelona'da forma giyen eski Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'la ilgili soruya kısa bir cevap verdi. Tecrübeli teknik adam, bir basın mensubunun, "Arda Turan'ın Galatasaray'a geri dönmek istediği konuşuluyor, bu konuda ne dersiniz?" sorusunu, "O sayın başkan ve yönetimin konusu. Ben biraz önce imzayı attım. Öyle bir konu yok. Benden evvel böyle bir konu olduysa bilmiyorum." şeklinde yanıtladı.   

- "Galatasaray'ın muhteşem taraftarına teşekkür ederim" 

Fatih Terim, Galatasaray taraftarına göstermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti. Teknik direktörlük koltuğunda başka birisi varken kendi isminin tribünlerde söylenmesinin sorulması üzerine Terim, şu cevabı verdi: 

"Galatasaray'ın muhteşem taraftarına teşekkür ederim. Galatasaray taraftarı mutluysa kulüp başarılıdır. Samimiyetle söylüyorum, isminizi ne kadar duyarsanız duyun, kulübedeki her antrenör için empati yapmak lazım. Muhakkak insanın beğendiğini duymak, görmek hoşuna gider. Nerede kalmıştık derseniz, 'Antrenmanda kalmıştık.' derim. En son ayrılma haberini orada almıştım. Muhteşem taraftara sonsuz teşekkür ediyorum." 
Fatih Terim, yardımcılarının hem yerli hem yabancı isimlerden oluşabileceğini, bunu da devre arası kampına gitmeden açıklayacağını aktardı. 

- "Kızlarım istedi" 

Fatih Terim, dün akşam sosyal medya hesabı Twitter'dan attığı "Nerede kalmıştık." mesajına da açıklık getirerek, şöyle konuştu: 

"Uzun zaman önce kızlarım Buse ve Merve'nin aklına gelen bir fikirdi. 'Eğer bir şey olursa bir gün böyle yapalım' dediler. Sayın başkan KAP'a bildirirken, hiç huyum değildir ama 10 dakika müsaade istedim. Böyle bir tweet atmak istediğimi, söyledim. Anlayış gösterdi. Bunu kızlarıma söz verdiğim için yaptım. Bir hoşluk oldu güzel oldu. Tarihe geçmeyi severiz." 

- "Ben hiç gitmedim" Fatih Terim, 1996 yılında Galatasaray'a teknik direktör olarak ilk kez geldiğini anlatarak, "Aslında ben hiç gitmedim. Buna çok güzel bir örnek var. Bayern Münih'e baktığımızda, sıkıştığı zaman Jupp Heynckes geliyor. Camianızın sizi istediği zaman durum başka oluyor. Mesela Arsene Wenger ile aynı zamanda, 1996 yılında göreve başladık. Şu anda 21. yılı. Ben 21 yıl kalsaydım acaba burada neler olurdu. Bazen bunu düşünmeden edemiyorum. Burada benim de hatalarım vardır." diye konuştu. 

- "Florya'yı tanıyamayacaksınız"  

Fatih Terim, devre arasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir takım yenilikler yapacaklarını anlatarak, sözlerini şöyle tamamladı: 

"Ara kamp dönüşünde Florya'yı tanıyamayacaksınız. Biraz hareketlendireceğiz ve değiştireceğiz. Florya'dan başarı beklerken, tesisleri taşıyacağımız yeni yerde de dünyanın en iyi spor merkezlerinden birini yapmanın hazırlığı zamanı. Çünkü orası artık Galatasaray'a yetmiyor." 

- Özbek: "Hocamız bir saniye düşünmedi" 
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ise Fatih Terim'in hiç düşünmeden teklifi kabul ettiğini anlatarak, gelen sorular üzerine şunları kaydetti: 
"Elbette hocamıza bıraktığımız operasyonel kısımlar belli. Ben bu manada hiçbir sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Hocamızla birbirimizi tanıyoruz. Hocama ihtiyacımız olduğunu söylediğimde 1 saniye düşünmedi. Bir endişesi olsaydı birkaç soru sorardı. Fatih hoca kariyerindeki birinin hiç soru sormadan 'evet' demesi de çalışma ortamının güzelliğini anlatıyor. Galatasaray'ı parlak günlere taşıyoruz." 

Özbek, 20 Ocak 2018'te yapılacak seçimde göreve gelecek başkana ne olursa olsun mayıs ayına kadar tüm Galatasaraylıların destek vermesini de istedi. 

Yaklaşık 1 saat süren toplantının ardından Dursun Özbek, üzerinde "Nerede kalmıştık" yazısının bulunduğu atkıyı Fatih Terim'e hediye etti.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SPOR Haberleri

Başlık Tarih
 
Antalya Veteranlar Şampiyonası Muhteşem Final Müsabakalarına Sahne Oldu09 Aralık 2019
Türkiye'nin EURO 2020'deki rakipleri belli oldu30 Kasım 2019
Bahçeli’den Euro 2020’yi garantileyen Milli Takım'a tebrik15 Kasım 2019
Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi sonuçlandı! İşte eşleşmeler06 Kasım 2019
Bahçeli'den Rıza Kayaalp'e kutlama 17 Eylül 2019
‘PROFESYONELCE YÖNETİN’03 Eylül 2019
MHP Lideri Bahçeli'den, Ünal Karaman'a tebrik mesajı 23 Ağustos 2019
Süper Kupa Galatasaray'ın08 Ağustos 2019
Şampiyon zaferini kutladı! 26 Mayıs 2019
KUPA ASLANIN16 Mayıs 2019
Kupada eşleşmeler belli oldu30 Ocak 2019
ANATALYA 'DA VETERANLAR MADALYA İÇİN TER DÖKTÜ25 Aralık 2018
Geleceğin karatecileri Ege Ligi’nden çıkacak25 Aralık 2018
Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belli oldu21 Aralık 2018
VakıfBank Dünya Şampiyonu oldu10 Aralık 2018
EURO 2020'de Türkiye'nin rakipleri belli oldu02 Aralık 2018
Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme tur kurası çekildi23 Kasım 2018
Ampute Milli Takımımız MHP lideri Bahçeli’yi ziyaret etti15 Kasım 2018
Elit sporcular hayat okulunda sınav verdi15 Ağustos 2018
Spor Toto Süper Ligde 2018-2019 sezonu fikstür çekimi yapıldı09 Temmuz 2018
ŞAMPİYON GALATASARAY19 Mayıs 2018
Ziraat Türkiye Kupası Akhisarspor'un10 Mayıs 2018
Bahçeli'den Milli Güreşçilere Kutlama Mesajı07 Mayıs 2018
ANKARAGÜCÜ BAŞKANI YİĞİNER, DEVLET BAHÇELİ'Yİ ZİYARET ETTİ24 Şubat 2018
Kürşat Çavuşoğlu: O Adını Spor Tarihine Yazdıran Bir Dünya Şampiyonu29 Ocak 2018
SPOR KULÜPLERİ BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK'Ü ANDI10 Kasım 2017
MHP'Lİ YÖNTER’İN SORU ÖNERGESİNE CEVAP GELDİ09 Kasım 2017
Ampute Futbol Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu09 Ekim 2017
"SPOR KULÜPLERİNİN DURUMU REZALET" 25 Temmuz 2017
Milli sporcularımızın gösterdiği başarılar, göğsümüzü kabarttı24 Temmuz 2017
2017-2018 Sezonu Süper Lig Fikstürü Çekildi11 Temmuz 2017
BAHÇELİ: 12 CESUR YÜREK’İ TEBRİK EDİYORUM03 Temmuz 2017
MHP Lideri Bahçeli, dünya şampiyonu tekvandocularımızı kutladı28 Haziran 2017
MHP Lideri Bahçeli'den Fenerbahçe'ye kutlama18 Haziran 2017
Bitirin Şu Stadyum Kavgasını, Gereğini Yapın13 Haziran 2017
Usta Raketler Antalya'da Kapıştı11 Haziran 2017
ÖNCE PENSİLVANYA SONRA KAMP08 Haziran 2017
Beşiktaş Şampiyon Oldu28 Mayıs 2017
ZONGULDAK/GÖKÇEBEY MASA TENİSİ 1si ÜLKÜ OCAKLARINDAN 26 Mayıs 2017
Euroleague'de Fenerbahçe Şampiyon Oldu21 Mayıs 2017
Vakıfbank dünya şampiyonu oldu14 Mayıs 2017
Bahçeli'den milli güreşçi Yıldırım'a kutlama 04 Mayıs 2017
BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE OSMANLISPOR'UN RAKİPLERİ BELLİ OLDU12 Aralık 2016
ZTK Grup Maçları Kura Çekimi yapıldı02 Kasım 2016
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU28 Eylül 2016
TFF'DE FETÖ DEPREMİ31 Temmuz 2016
2016-2017 futbol sezonunun fikstürü çekildi.19 Temmuz 2016
UEFA' da kura çekimi15 Temmuz 2016
Manisaspor'dan Devlet Bahçeli'ye Ziyaret14 Temmuz 2016
Ronaldo ve Bizimkiler13 Temmuz 2016
Antalyalı Masa Tenisçiler Antrenman Salonuna Kavuştu25 Haziran 2016
Türkiye'nin Gururu: Kürşat Çavuşoğlu08 Haziran 2016
İŞTE TÜRKİYE'NİN EURO 2016 KADROSU31 Mayıs 2016
Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray’ın27 Mayıs 2016
Devlet Bahceli'den Beşiktaş'a Tebrik...16 Mayıs 2016
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ15 Mayıs 2016
Türk sporunda öfke, şiddet ve kutuplaşma28 Nisan 2016
Galatasaray Eurocup şampiyonu oldu!27 Nisan 2016
ÜLKÜ OCAKLI DÜNYA ŞAMPİYONU YURDA DÖNDÜ29 Mart 2016
4 Kez Dünya Şampiyonluğuna Uzanan Bir Başarı Hikayesi26 Mart 2016
AKP Türk Sporundan Elini Çeksin25 Şubat 2016
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA EŞLEŞMELER BELLİ OLDU02 Şubat 2016
POTA DA RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU27 Ocak 2016
Sağ bek geliyor Sabri de kalıyor26 Aralık 2015
İşte EURO 2016 şarkımız!26 Aralık 2015
Antalya Akdeniz Veteran , Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda birinci oldu24 Aralık 2015
Rusya'ya ağır fatura! Hepsi hükmen mağlup18 Aralık 2015
İtalya'da Galatasaray korkusu15 Aralık 2015
Cüneyt Çakır EURO 2016'da düdük çalacak!15 Aralık 2015
Galatasaray'dan son 5 sezonun en kötü performansı15 Aralık 2015
İşte Süper Lig şampiyonluk oranları!15 Aralık 2015
Gaziantepspor: 1 - Adanaspor: 115 Aralık 2015
İşte Euro 2016'daki rakiplerimiz12 Aralık 2015
TÜRKİYE KUPASI'NDA MAÇLARININ PROGRAMI BELLİ OLDU07 Aralık 2015
GALATASARAY'IN YENİ HOCASI BELLİ OLDU`MU !20 Kasım 2015
GALATASARAY'DA DEPREM18 Kasım 2015
UEFA BİLE İNANAMADI: VAY CANINA, HER ŞEY BİTTİ DERKEN TÜRKİYE FRANSA'DA14 Ekim 2015
Türkiye Fransa’ya direkt gidiyor! 14 Ekim 2015
SÜPER KUPA KUPA BEYININ09 Ağustos 2015
Savaşan İzmir Kulüplerinin Stat Meselesini Meclis'e Taşıdı15 Temmuz 2015
SÜPER LİG'DE FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI09 Temmuz 2015
Harikasınız Sultanlar27 Haziran 2015
4 YILDIZ 2 KUPA03 Haziran 2015
VE ŞAMPİYON GALATASARAY26 Mayıs 2015
GALATASARAY'IN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU23 Mayıs 2015
Kürşat Çavuşoğlu Koltukta “Diş Hekimi” masada “Şampiyon”21 Mayıs 2015
VOLEYBOLDA BÜYÜK ZAFER !10 Mayıs 2015
Avrupa'nın en büyüğü Eczacıbaşı VitrA06 Nisan 2015
KARATECİLERİMİZ AVRUPA ŞAMPİYONU22 Mart 2015
BEŞİKTAŞ'IN RAKİBİ BELLİ OLDU27 Şubat 2015
KUPADA EŞLEŞMELER BELLİ OLDU17 Şubat 2015
Masa Tenisinde Dünya Şampiyonu Diş Hekimi15 Şubat 2015
MHP'Lİ ALAN ;KIRIKKALESPOR MAÇINA GELMEK İSTERİM30 Aralık 2014
İSMAİL ELİBOL, SANDIKLISPOR MAÇINA ALINMADI!..22 Aralık 2014
UEFA AVRUPA LİGİ'NDE 2. TUR KURALARI ÇEKİLDİ15 Aralık 2014
ANKARAGÜCÜ'NDEN BAHÇELİ'YE ZİYARET08 Aralık 2014
PRANDELLİ'NİN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ28 Kasım 2014
Mustafa Yıldızdoğan'dan Genel Başkan'a vefalı davranış "ABİM" Albümü!!!13 Kasım 2014
TÜRKİYE KUPASI'NDA GRUPLAR BELLİ OLDU07 Kasım 2014
Galatasaray'ın Yeni Başkanı Duygun Yarsuvat25 Ekim 2014
Dünya şampiyonu Kürşat Çavuşoğlu görevini bıraktı14 Ekim 2014
Çavuşoğlu ve Özçelik, Türkiye’ye Altın Madalya Kazandırdı08 Ekim 2014
LÜTFÜ TÜRKKAN 'PASSOLİG'İ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI02 Ekim 2014
SÜPER KUPA SAHİBİNİ BULDU !25 Ağustos 2014
TRABZONSPOR'DA LİGDEN ÇEKİLME ÖNERİSİ26 Haziran 2014
GALATASARAY LIV HOSPITAL, FENERBAHÇE ÜLKER MAÇINA ÇIKMAMA KARARI ALDI17 Haziran 2014
Hollandalı iş adamı Kuba'da gördüklerinden dehşete düştü13 Haziran 2014
UEFA Sivasspor ve Eskişehirspor kararını açıkladı07 Haziran 2014
UEFA, Es-Es ve Sivasspor'la İlgili Soruşturma Başlattı22 Mayıs 2014
Türkiye, Kosova'yı 6-1 Yendi21 Mayıs 2014
MİLLİ TAKIM SOMA'DA19 Mayıs 2014
Yıldırım Demirören: Süper Kupa Finali Manisa'da Oynanacak16 Mayıs 2014
Kupa Aslanı: 1-007 Mayıs 2014
FENERBAHÇE ŞAMPİYON!27 Nisan 2014
TFF: 2020´YE ADAY DEĞİLİZ25 Nisan 2014
KUPA FİNALİ KONYA'DA OYNANACAK21 Nisan 2014
Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu.17 Nisan 2014
Galatasaray finalde17 Nisan 2014
Avrupa'nın en büyüğü Dişi Aslanlar!13 Nisan 2014
HALTERDE 2 ALTIN MADALYA06 Nisan 2014
Rıza Kayaalp 4. kez Avrupa Şampiyonu06 Nisan 2014
TAHA AKGÜL AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU04 Nisan 2014
VOLEYBOL´DA FENERBAHÇE AVRUPA ŞAMPIYONU29 Mart 2014
TÜRKIYE KUPASI’NDA YARI FINAL MAÇLARININ PROGRAMI BELLI OLDU12 Mart 2014
FATIH TERIM: "ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN İNŞALLAH 2016'DA ORADA OLACAĞIZ"23 Şubat 2014
EURO 2016 ELEMELERINDE TÜRKIYE'NIN RAKIPLERI BELLI OLDU23 Şubat 2014
İran liginde Türk takımı TRAKTÖR şampiyon16 Şubat 2014
Türkiye 2014 Dünya Kupası'nda02 Şubat 2014
PFDK Kararları 30.01.201431 Ocak 2014
Bahçeli'den Aziz Yıldırım'a Destek18 Ocak 2014
Yargıtay'dan şike kararı17 Ocak 2014
Kasımpaşa'dan TFF'ye ve Başkan Demirören'e teşekkür!13 Ocak 2014
TFF'den Flaş Karar12 Ocak 2014
Olaylı derbide kupa Galatasaray'ın12 Ocak 2014
MANCINI: TÜRK FUTBOLU BIRAZ GERIDE KALMIŞ10 Ocak 2014
Kupada gruplar belli oldu25 Aralık 2013
Galatasaray Rakibi Chelsea Oldu16 Aralık 2013
Trabzonspor İtalya'dan lider döndü13 Aralık 2013
ASLAN YINE TARIH YAZDI11 Aralık 2013
DÜNYA KUPASI'NDA KURALAR ÇEKILDI!07 Aralık 2013
'YÜCE ATATÜRK' YAZISINA CEZA GELIYOR!07 Aralık 2013
Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. Tur kuraları06 Aralık 2013
Fırtına yıktı geçti29 Kasım 2013
Filipinli çocuklar için oynadılar18 Kasım 2013
Türkiye Kupası'nda kuralar çekildi11 Kasım 2013
MHP Lideri Bahçeli, Aziz Yıldırım'ı Kutladı03 Kasım 2013
Trabzonspor, Evinde Legia Varşova'yı 2-0 Yendi24 Ekim 2013
Şampiyonlar Ligi'nde gecenin özeti!24 Ekim 2013
Galatasaray - Kopenhag: 3-124 Ekim 2013
Beşiktaş-G.Saray derbisinde karar belli oldu!22 Ekim 2013
Vakıfbank Dünya Şampiyonu13 Ekim 2013
Juventus 2 – 2 Galatasaray (özet)03 Ekim 2013
Galatasaray yönetimi, Fatih Terim ile yollarını ayırma kararı aldı. 24 Eylül 2013
BAHÇELİ DERBİDE YAŞANAN OLAYLARI DEĞERLENDİRDİ23 Eylül 2013
Dev derbi tamamlanamadı!22 Eylül 2013
UEFA'dan özel önlem15 Eylül 2013
İşte şimdi ortalık karışacak!06 Eylül 2013
FATIH TERIM: “KAYBEDECEK BIR ŞEYIMIZIN OLMADIĞI BIR ORTAMDAYIZ”05 Eylül 2013
Olimpiyat bahane, turistik gezi şahane04 Eylül 2013
UEFA'dan Trabzon'a şok haber04 Eylül 2013
İşte Trabzonspor'un rakipleri ! 30 Ağustos 2013
Fenerbahçe ' de deprem...! 30 Ağustos 2013
Beşiktaş da Avrupa defterini kapattı30 Ağustos 2013
Galatasaray'ın rakipleri ve grubu belli oldu29 Ağustos 2013
İşte CAS'ın kararı28 Ağustos 2013
MİLLİ TAKIMDA İSTİFA20 Ağustos 2013
MHP’den Yıldırım Demirören’e kınama!20 Temmuz 2013
Süper Lig'de fikstür çekildi!17 Temmuz 2013
SON UMUT CAS16 Temmuz 2013
UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş kararı15 Temmuz 2013
ŞENES ERZIK ERTELEMEYI YALANLADI!13 Temmuz 2013
SÜPER KUPA MAÇI KAYSERI'DE12 Temmuz 2013
UEFA'DAN FENERBAHÇE'YE ŞOK CEZA25 Haziran 2013
Dinar’da GS Spor Kulübü Seçmeleri Başladı19 Haziran 2013
ULUSOY: BÜTÜN DÜNYAYA REZIL OLDUK18 Haziran 2013
ŞAMPIYON GALATASARAY15 Haziran 2013
BEŞIKTAŞ’ TAN UEFA DISIPLIN KURULU AÇIKLAMASI10 Haziran 2013
UEFA'dan resmi açıklama geldi! 10 Haziran 2013
F.BAHÇE VE BEŞIKTAŞ UEFA DISIPLIN KURULU'NA SEVKEDILDI!10 Haziran 2013
FATIH TERIM MILAN'IN BAŞINDA!02 Haziran 2013
"TÜRKIYE’YE ŞAMPIYONLAR LIGI KUPASINI GETIRMEK ISTIYORUZ"27 Mayıs 2013
Süper Lig'e çıkan son takım belli oldu 26 Mayıs 2013
Avrupa'nın en büyüğü Bayern Münih26 Mayıs 2013
İŞTE SÜPER LIG'IN 34 HAFTALIK ISTATISTIĞI20 Mayıs 2013
Cim Bom'un bayrağı Köprü'de19 Mayıs 2013
Süper Lig'de görünüm 34. hafta19 Mayıs 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm son hafta19 Mayıs 2013
VOLKAN VE SABRI’NIN CEZASI BELLI OLDU16 Mayıs 2013
Galatasaray, şampiyonluk kutlamalarını erteledi 13 Mayıs 2013
Büyükataman'dan başsağlığı mesajı /FIFA Başkanı'ndan başsağlığı mesajı 07 Mayıs 2013
Süper Lig'de görünüm 32. hafta06 Mayıs 2013
Şampiyon Galatasaray05 Mayıs 2013
ŞAMPİYONU KUTLUYORUZ02 Mayıs 2013
Alkışlar Pınar Karşıyaka'ya!29 Nisan 2013
Süper Lig'de görünüm 31. hafta28 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 30. hafta22 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de 29. hafta Görünüm14 Nisan 2013
TFF'ye protesto yürüyüşü14 Nisan 2013
"Tereddüt etmeden kabul ettim"14 Nisan 2013
Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu12 Nisan 2013
Aslan`lar gibi veda10 Nisan 2013
Süper Lig'de görünüm 28.hafta08 Nisan 2013
TERİM: "ELLERİNDEN GELENİ ARDINA KOYMASINLAR"07 Nisan 2013
Fatih Terim sezonu kapattı 07 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 27. hafta02 Nisan 2013
Brezilya artık çok uzak!27 Mart 2013
Süper Lig'de kıran kırana yarış17 Mart 2013
Avrupa'da rakipler belli oldu15 Mart 2013
Kanarya çeyrek finale uçtu!15 Mart 2013
Fenerbahçe-Viktoria Plzen maçı saat kaçta hangi kanalda?14 Mart 2013
Arslan Avrupa'da Tarih yazdı13 Mart 2013
Süper Lig'de görünüm 24. Hafta03 Mart 2013
Şampiyon Halkbank03 Mart 2013
UEFA'dan Fenerbahçe'ye şok ceza28 Şubat 2013
G.Saray'a kardeş kulüp!27 Şubat 2013
İstanbul 2020'ye En Büyük Aday27 Şubat 2013
Arena'da nefes kesen maç26 Şubat 2013
Süper Lig'de görünüm 23.hafta24 Şubat 2013
Tur Almanya'ya Kaldı21 Şubat 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 22.hafta17 Şubat 2013
Galatasaray'da Drogba dönemi başladı16 Şubat 2013
DURUP DURURKEN KENDİMİZE SIKINTI YARATMAYI SEVİYORUZ16 Şubat 2013
Süper Lig'de 21.haftanın görünümü11 Şubat 2013
UltrAslan'dan Melo'ya açık mektup!08 Şubat 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm03 Şubat 2013
Melo'ya tükürük cezası01 Şubat 2013
Fenerbahçe'den iki transfer bombası birden30 Ocak 2013
Süper Lig'de görünüm27 Ocak 2013
Galatasaray 10 kişiyle de lider: 2-127 Ocak 2013
Galatasaray Didier Drogba ile anlaştı27 Ocak 2013
Taht kavgası27 Ocak 2013
Trabzonspor, Elazığ'da kaybetti: 3-127 Ocak 2013
Aslan'ın Stoper Adayı Böyle Biri25 Ocak 2013
Wesley Sneijder: Şimdi sıra bende24 Ocak 2013
Belhanda geliyor24 Ocak 2013
İşte Terim'in yeni prensi: Sneijder24 Ocak 2013
Antrenmanda büyük kavga!23 Ocak 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH