Ana Sayfa > SİYASET

TUNÇ SOYER, PKK’YA KUCAK AÇMAKTADIR
27 Eylül 2019
Bu haber 337 kez okundu
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, "İzmir Büyükşehir Belediyesinin toplu taşıma ve kiralık olanlar hariç bin 700’den fazla araca sahip olması ne anlama gelmektedir? Üstelik iddialara göre bahsi geçen araçların 110'u, belediyenin envanterinde olduğu halde ortada yoktur. Bununla alakalı da Tunç Soyer, bir açıklama yapmak zorundadır'' dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP İzmir İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında kentin sorunları ve güncel siyasi gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun
İstanbul'da bin 717 makam aracı bulunduğunu açıkladığını anımsatan Osmanağaoğlu, ''İstanbul’un neredeyse üçte biri kadar nüfusa sahip İzmir’de Büyükşehir Belediyesinin toplu taşıma ve kiralık olanlar hariç bin 700’den fazla araca sahip olması ne anlama gelmektedir?

Üstelik iddialara göre, bahsi geçen araçların 110'u belediyenin envanterinde olduğu halde ortada yoktur.

Yani İzmir Büyükşehir Belediyesinin tam 110 aracı kayıptır. Bununla alakalı da Tunç Soyer, bir açıklama yapmak zorundadır.'' ifadesini kullandı.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN KINANMASI TEKLİFİ

Menderes ve Karabağlar'daki orman yangınlarını üstlenen terör örgütü
PKK'nın kınanmasını içeren teklifin İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinde CHP'li üyelerin oylarıyla reddedildiğini de hatırlatan Osmanağaoğlu, "PKK'ya tepki koymak Tunç Soyer’in gündeminde değildir.

Onun gündeminde PKK’ya kapı açmak, alan açmak, kucak açmak vardır. Türkiye sevdalısı insanlarımıza rol yaparak oy alan, İzmir’e sözde hizmet için seçilen Tunç Soyer, bizim güzel şehrimizi bölücü terör örgütünün besleneceği bir bataklığa çevirmektedir." diye konuştu.


Osmanağaoğlu basın toplantısında şunları söyledi:

"Bir şehir düşünün ki tabiatın fırçasından çıkan muhteşem yapısı zümrüt tepelerin ardında, yakuttan bir denizle süslenmiş…
Bir şehir düşünün ki Anadolu yaylasının denize ulaşan ellerine sanki bir mücevher gibi iliştirilmiş…

Bir şehir düşünün ki onun mücevher pırıltıları uğruna sayısız sefer düzenlenmiş, sayısız can verilmiş. Büyük tarihçi ve romancı Nihal Atsız’ın genç bir kızı tasvir ederken kullandığı ifadedeki gibi; “şiir gibi değil, savaş gibi bir güzellik”…

Yoluna yalnızca gözyaşı değil, gerektiğinde kan bile dökülen bir cazibe…
Bir şehir düşünün ki tarihin kadim sayfalarını kızıla boyayan o amansız cenklerin sonunda Türk milletinin kıymetlisi olmuş. Kadim medeniyetin Smyrna’sı bizim güzel İzmir’imiz olmuş.

Yeri gelmiş onun masmavi göklerine kara bulutlar yerleşmesin diye, işgalci çizmesiyle toprağı incinmesin diye; Hasan Tahsin bedenini siper etmiş. “Gün gelir; bir milletin namusu, bir yiğidin namlusuyla kurtulur” diyen o kahraman; İzmir’in gözyaşı yeryüzüne düşmesin diye, kendisi toprağa düşmüş.

Bir şehir düşünün ki onun kurtuluşu için; bir İstiklâl Harbi verilmiş. O şehir tekrar özgür olsun diye, zincirlerinden kurtulsun diye; İzmir’in soylu oğulları, Ege’nin zeybek duruşlu dağlarında tüfek çatmış, mermi yakmış.

Bir şehir düşünün ki bu memleketin yüce kurtarıcısı, Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi, Türk milletinin asil evladı Mustafa Kemal Atatürk; bu şehre gönül vermiş. Bu şehrin insanlarıyla hemşeri olmak istemiş. Ebedi uykuya dalan biricik annesini bu şehrin huzur dolu kollarına emanet etmiş.

Bir şehir düşünün ki Trabzonlu ‘sundan Mardinli ’sine kadar binlerce farklı ses, aynı dilde sevda türküleri yakmış; İzmir’e olan sevgisini Türkçe anlatmış.

Bir şehir düşünün ki şiirini Attila İlhan, şarkısını Dario Moreno yazmış. Hepsi o büyük musiki üstadımızın deyimiyle “Eşsiz sevgilimiz İzmir’e bir şeyler katmış.

Şimdi azamet ve zarafetin birlikte şekillendirdiği bu muhteşem tabloyu karalayanların çizgilerine bakalım bir de.

İzmir’imizin güzelliğini çamurla kapatmaya çalışanların verdiği hasarları inceleyelim. Milletimizin sırtında açtığı yaralardan tanıdığımız hançerleri ve o hançerlerin bu şehrin yüzüne açtığı yaraları görelim. Görelim ki faillerin suçları hafızamıza kazınsın. Gürültüye getirip ve karanlıktan faydalanıp bu şehrin ruhunu öldürebileceğini zannedenleri, deşifre edelim.

Bugün İzmir’in ufkuna bakınca hürriyet meşalesinin tutuşturulduğu o zeybek duruşlu dağlardan önce; çöp dağları görülmektedir.

İzmir’in maviliklerine yüzümüzü çevirince; denizi kirleten kimyasalların artıkları, çektiğimiz her nefeste ciğerimize dolmaktadır.

Büyük bir inşaat şantiyesine çevrilen bu güzel şehirde, plansız yapılaşmanın sonucunda; çamurdan nehirler denize akıyor. Betona ve ranta gömülen İzmir’de; deniz çamurla kirletilmektedir.

–Ki son örneği yakın zamanda, Narlıdere Sahilevleri Mahallesi’nde görülmüştür.-Bugün; İzmir’in güzellikleri karanlıkla gölgelenmektedir. Bugün; bu şehrin kaynakları bir avuç yandaş ve yardakçıya peşkeş çekilmektedir. Milletin helal oylarıyla, kutsal vergileriyle oluşan şehrin imkânları; ne hikmetse Büyükşehir Belediyesi’nin denetiminden çıkarılıp başka kurumlara akıtılmaktadır.

İzmir Turizm Tanıtma Vakfı isimli bir kuruluşa; İzmir Büyükşehir Belediyesi bütçesinden 8 milyon 948 bin lira aktarılmaktadır. İzmir’in tanıtıma ihtiyacı varsa; bu vazifeyi öncelikle üstlenmesi gereken belediyenin bizzat kendisidir. Eğer bu hizmet dışarıdan alım yöntemiyle karşılanacaksa; birisinin çıkıp İzmirliye açıklama yapması gerekir. Çünkü ortada izaha muhtaç bir durum vardır.

Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Tanıtım Şube Müdürlüğü; Dış İlişkiler ve Turizm Dairesi Başkanlığı, Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü, Turizm Şube Müdürlüğü gibi belediye birimleri; ne iş yapar? Oradaki personele neden maaş ödenir? Birisi bunu izah etmelidir. Ayrıca İZFAŞ yani İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret Anonim Şirketi başta olmak üzere; şehir turizmine ve tanıtımına katkıda bulunma ibaresini kurumsal kimliklerine yazan belediye şirketleri ne işe yaramaktadır?

Bu sorulara cevap vermesi gereken muhatap Tunç Soyer’dir. Fakat kendisi öncelikle belediye musluğunu bağladığı ve 8,9 milyonu peşkeş çektiği vakıfta niçin kardeşinin görev aldığını izah etmelidir.

AK Parti döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli vakıflara destek vermesini eleştiren bütün CHP’lilerin; bu noktada şapkayı önlerine koyması gerekmektedir.

Yine Ekrem İmamoğlu’nun ihtiyaç fazlası arabalar hakkında yaptığı propaganda daha hafızalarda tazeyken; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin araç tutkusuna da eğilmek faydalı olacaktır. Belediye başkanlığından çok şovmenlikle iştigal eden; bu anlamda Tunç Soyer’in hakiki anlamda meslektaşı olan Ekrem İmamoğlu; İstanbul’da 1717 makam aracı olduğunu söylemektedir.

İstanbul’un neredeyse 3’te 1’i kadar nüfusa sahip İzmir’de Büyükşehir Belediyesi’nin -toplu taşıma ve kiralık olanlar hariç- 1700’den fazla araca sahip olması ne anlama gelmektedir? Üstelik iddialara göre; bahsi geçen araçların 110 tanesi, belediyenin envanterinde olduğu hâlde ortada yoktur.
Yani İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tam 110 aracı kayıptır.

Bununla alakalı da Tunç Soyer; bir açıklama yapmak zorundadır.
Bisiklete binip reklam yapmak, kendisini bu sorulardan kurtarmayacaktır. İzmir’in ortak değeri Şato isimli sosyal tesisi kendisine konut yaparak derebeyi hayatı sürmek; hakikatlerden kaçmasını sağlamayacaktır.

Tunç Soyer’in bütün bu kirli finansal ilişkilerine rağmen; İzmir’e hizmet etmeyi amaçlayan belediye meclis üyeleri, bu şehrin hayrına olan meselelerde elini taşın altına koymaktadır. Tunç Soyer’le aynı partiden olmamaları; körü körüne yürütülecek bir muhalefet odağı oluşturmalarına sebep teşkil etmemektedir. Bu durum; belediye meclisinde alınan kararlar incelendiğinde de ortaya çıkmaktadır.

İzmir’in hayrına olacağı düşünülen konularda herkes seferber olmaktadır. Nitekim seçimden sonraki 5 buçuk aylık süreçte; alınan kararların önemli bir kısmı oy birliğiyle alınmıştır. Fakat geçtiğimiz günlerde İzmir Belediye Meclisi’nde bir önerge tartışılmış ve herkesin desteğini alması beklenen bu teklif CHP’nin itirazıyla reddedilmiştir.

CHP’nin itiraz ettiği bu teklif; Menderes ve Karabağlar’da çıkan orman yangınlarıyla alakalıdır. Bu orman yangınlarını; bölücü terör örgütü PKK üstlenmiştir. Dolayısıyla İzmir’in ciğerlerini yakan PKK’nın belediye olarak kınanmasını isteyen meclis üyeleri; Tunç Soyer başta olmak üzere CHP grubunun keskin itirazlarıyla karşılaşmışlardır. MHP’li, AK Parti’li ve İP'li üyeler; bu haklı kınama isteğine olumlu oy verirken; Tunç Soyer ve arkadaşları karşı oy kullanmışlardır.

Ayrıca kararın CHP grubu sayesinde, oy çokluğuyla reddedilmesinin ardından; verilen önergeler nedeniyle gündeme geçemediklerine değinen Tunç Soyer yaşadığı öfkeyi şu sözlerle açıklamıştır: “Hiç gündemimizde olmayan onlarca şeyi dinledik”…

Gerçekten de PKK’ya tepki koymak, Tunç Soyer’in asla gündeminde değildir. Onun gündeminde PKK’ya kapı açmak, alan açmak, kucak açmak vardır.

İzmir’in güzel yüzünde açılan en derin yara; belki de budur. Türkiye sevdalısı insanlarımıza rol yaparak oy alan, İzmir’e sözde hizmet için seçilen Tunç Soyer; bizim güzel şehrimizi bölücü örgütün besleneceği bir bataklığa çevirmektedir.

Dün, Türk askerinin cephe cephe çarpışarak kurtardığı İzmir’de, her karışı Mehmetçiğin kanıyla sulanan bu şehirde; bugün Türk ordusunu işgalci gibi gören terör örgütünün propaganda çalışmaları yürütülmektedir. Üstelik bu kirli faaliyetlerin tümü İzmirliye hizmet götüreceğini söyleyen bir belediye başkanının koordinasyonunda sürmektedir.

Evet… Tunç Soyer; İzmirlinin oyuyla elde ettiği gücü, PKK’ya sahip çıkmak için kullanılmaktadır. Evet… Buradan açıkça suçluyorum.
Tekrar söylüyorum.

TUNÇ SOYER, PKK’YA KUCAK AÇMAKTADIR

7 Eylül 2019 tarihinde Karaburun’da gerçekleşen 14. Bilim Kongresi’nde PKK’nın sözde siyasi temsilcilerinden biri konuk edilmiştir. İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı; bu organizasyonda Tunç Soyer tarafından coşkuyla karşılanmıştır.

Peki, kimdir Adnan Selçuk Mızraklı? Hakkında; adli makamlarca "Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme" ''Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma" "Terör Örgütü Propagandası Yapmak, Suçu ve Suçluyu Övmek" suçlarından DOKUZ, İçişleri Bakanlığı'nca ÜÇ soruşturma yürütülen bir kişi…

Bu sebeple de görevden alınmış ve yerine kayyum atanmış bir kişi…

Örgütten kaçarak teslim olan H.A. adındaki kadın teröristin itiraflarına göre; dağda yaralanan bölücü militanları, özel bir hastanede gizlice ameliyat edecek kadar inanmış bir PKK taraftarı…

İşte bu Adnan Selçuk Mızraklı; Tunç Soyer’in öncülüğünde İzmir’e getirilmiş, bahsi geçen organizasyonda konuk edilmiştir. Üstelik salona girerken kendisi “Her yer Amed! Her yer direniş!” sloganlarıyla karşılanmış; kürsüdeyken de tam olarak şu ifadelerle anons edilmiştir: “Amed Büyükşehir Belediye Başkanı”…

Güzel şehrimiz Diyarbakır’ın adı terörist ağzıyla kirletilirken; Tunç Soyer’in de büyük bir iştiyakla alkış tutuğu da gözlerden kaçmamıştır.

Bu basit bir isimlendirme kazası değil; bilinçli bir ihanettir. Biz Smyrna’ya İzmir adını koymak için yüzlerce Mehmetçiği kurban verdik. Bu yüzden de ne İzmir’i Symrna olarak görmek isteyenlere, ne de Diyarbakır’ı Amed olarak görmek isteyenlere; geçit vermeye niyetimiz yoktur.

Ayrıca o toplantıda Tunç Soyer; şu cümleleri sarf etmiştir. “İktidar set çekiyorsa biz üstünden uçmalıyız, tek tipleştirmeye çalışıyorsa biz nehir olup birlikte akmalıyız". Peki bu nehrin suyunda kimlerin katkısı vardır? Bu nehir kimlerden oluşmaktadır? Cevap bellidir:

Devlete seri katil diyen, Ermeni diasporasının tezlerini savunarak Türk milletine katliamcı diyen, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” cümlesini yanlış bulduğunu söyleyen Canan Kaftancıoğlu…

“Roboski Eylemleri’nde” Ata’nın heykel ve büstlerini yakanlara; Gazi Mustafa Kemal’in resmini hediye ederek sahte Atatürkçü pozları veren Ekrem İmamoğlu… Mustafa Kemal’in benim şehrim dediği İzmir’de PKK’lıları ağırlayan ve onlara destek vermek için Diyarbakır’a gideceğini söyleyen Tunç Soyer…

İşte bu isimler; el birliğiyle PKK lağımını, Atatürk’ün partisine akıtıp orayı kirletmişlerdir. Bu suç ortaklığı, bu şer şebekesi; ortaya çıkardıkları çamur nehrini, Türk milletini boğmak için kabartmakta, dalgalandırmaktadır.
Ama herkes şunu bilmelidir:

Bu çamur nehri, bu pislik ırmağı; hedefine varamayacaktır.
Denizimizi, havamızı, toprağımızı kirletenler; bugünümüzü kirletenler; yarınlarımızı lekeleyemeyecektir.

Tunç Soyer’in inşaat atıklarıyla ve terörist artıklarıyla İzmir’imizi kirletmesine izin verilmeyecektir.
Çünkü bu şehrin adı İzmir’dir.

Türk milletinin düşmanları, bu şehirde denize dökülür; bu şehirde tarihin en derin çukuruna gömülür.
Bu şehrin şanlı mazisi, şahittir.
Bu şehrin şerefli insanları da bizim şahidimiz olsun.
Tunç Soyer zihniyetinin akıbeti; er ya da geç denize dökülmektir.

Gerçekler bütün çıplaklığıyla ortadayken CHP’nin suç bastırmaya çalışan eski vekillerinden Mustafa Balbay; güneşi balçıkla sıvama gayretine düşmüştür. Cumhuriyet Gazetesi’nde kaleme aldığı 22 Eylül tarihli köşe yazısında; “Türkiye’yi Erdoğan yönetiyor, Erdoğan’ı Bahçeli yönetiyor, Bahçeli’yi kim yönetiyor” diye sormuştur.

Bu fitne membaı, bu fesat kaynağı üslubun arkasına gizlenen ima açıktır. Balbay; MHP’nin derin güçler tarafından yönlendirildiğini ima ederek, bu rezil yalanla kamuoyunu zehirlemeye çalışmaktadır.

Hâlbuki mevzubahis sorunun cevabı, gayet açıktır. Milliyetçi Hareket’in lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi yöneten gizli bir güç yoktur.

Liderimiz Sayın Bahçeli Beyefendi başta olmak üzere bütün ülkücüler; ilhamı da, talimatı da yalnızca Anadolu’nun derin köklerinden, bu milletin irfan pınarından almaktadır. Ülkücüler; Türk halkının hür iradesinden başka bir kuvveti tanımamaktadır.

Esas sorulması gereken soru; CHP’yi hangi gücün yönettiğidir.
Bu partiyi HDP’nin yan kuruluşu haline getiren irade kimin eseridir?
Bugün kongrede ikisi de aday olsa CHP Genel Başkanlığına Mustafa Kemal Atatürk’ü değil, Selahattin Demirtaş’ı seçecek delegasyon yapısını kimler oluşturmuştur?

Bu ülkenin kurtuluş mücadelesini veren kadro tarafından kurulan bir partiyi, kimler terör örgütünün yardım ve yataklığını yapmaya mecbur etmiştir?
Atatürkçü vatandaşlarımızın oylarını istismar ederek seçilen, akabinde ise büyükşehirlerimizin imkânlarını terör yandaşlarına peşkeş çeken belediye başkanlarını kimler vitrine koymuştur?

Evet… Buradan Mustafa Balbay’a soruyoruz. Eğer kendisinde zerre kadar “aydın namusu” ve fikir haysiyeti varsa; bu soruların cevaplarını vermek zorundadır.

CHP’yi kim yönetmektedir? Sorunun cevabını Türk milleti çok iyi bilmektedir.

Karşımızda tarih kitaplarında görmeye alışkın olduğumuz ihanetler kadar dehşet verici bir şer şebekesi, bir suç ortaklığı durmaktadır.

Gazi Mustafa Kemal’in CHP’sini işgal eden ve Kılıçdaroğlu’nun genetiğiyle oynanmış CHP’sini inşa eden bu isimler; kendilerine layık müttefikler de bulmuştur.

Adı iyi, niyeti kötü parti; o müttefiklerin başında gelmektedir. Ülkücü düşmanı Nurettin Soyer’in, babasıyla gurur duyan oğluna oy toplayanlar; bu ittifaka çok yakışmıştır.

GDO’lu CHP ve ülkücü harekete ihanetin müseccel markası İP; kol kola vererek, inkılap tarihi dersinde gördüğümüz “zararlı cemiyetler” listesine yüz yıllık gecikmeyle de olsa adlarını yazdırmıştır. O gün kurtuluş mücadelesine köstek olan, işgalcilerle iş tutan, müstevlilere gerdan kıran kim varsa; bugün adeta dirilerek İP ve CHP çatısı altında politika yapmaya başlamıştır.

Osmanlı yıkılırken devletin başına akbaba gibi üşüşen Duyun-u Umumiye, İstiklâl Harbi’nde düşmanla ortaklık yapan Galata bankerleri; şimdi yerlerini Zillet İttifakı’nın ekonomistlerine bırakmıştır.

İP’li Durmuş Yılmaz ve CHP’li Faik Öztrak IMF ile gizli kapaklı görüşmeler tertip etmektedir. İki muhalefet partisi temsilcisi; bir uluslararası finans kuruluşuyla kapalı kapılar ardında neyi görüşmüştür? Kamuoyu bu meselede derhal aydınlatılmadır.

Öte yandan yabancı güç odaklarıyla koyun koyuna yürütülen bu çalışmaların boyutu sadece Türkiye’yle sınırlı değildir. 21-22 Eylül tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de Demokratik Türkiye için Toplumsal Sözleşme Konferansı isminde bir organizasyon tertiplenmiştir.

Bu konferansın katılımcıları arasında PKK’nın taşeron sivil toplum kuruluşlarından FETÖ firarisi gazetecilere, devlet sırlarını ifşa eden Can Dündar’dan terör örgütünün destekçisi akademisyenlere kadar pek çok kişi vardır.

CHP milletvekili Ali Şeker, CHP listesinden seçilen Saadet Partisi milletvekili Cihangir İslam, HDP milletvekili Mithat Sancar da toplantıya iştirak edenler arasındadır.

Ayrıca toplantının bir diğer gözde ismi de İP’in resmî Berlin Temsilcisi Mahican Balcı olmuştur. Bu kumpas kadrosu ayyuka çıktığında İP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erozan Mahican Balcı’nın resmi olarak partileriyle alakası olmadığını söylemiştir. Fakat hakikat gün gibi ortadır.

Aynı Genel Başkan Yardımcısı daha önceden attığı twitlerle adı geçen şahsı; İYİ Toplum ismini verdikleri Avrupa örgütlenmelerinin Berlin temsilcisi olarak ilan etmiştir.

Bu toplantının konusu ise tahmin edilebileceği üzere; Cumhur İttifakı’nın yıkılması için kurgulanacak yeni hamlelerdir. Yani tablo açık ve nettir. Bir tarafta vatanın selameti için alın teri, göz nuru dökenler; diğer tarafta ise, memleketini Avrupa’ya şikâyet için dil dökenler vardır.

Milliyetçi Hareket Partisi; işkencedeyken bile devletini yabancı gözlemcilere ispiyon etmeyen yiğit ülkücülerin duruşunu şeref madalyası gibi göğsünde taşımaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi; işgalciye boyun eğmeyen Kuvvacıların direnişini miras bilmiştir. Bu nedenle; MHP devletin safında, devlet düşmanlarının ise karşısındadır.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin dürüst, namuslu ve yiğit kadroları; devraldıkları kutlu emanetleri 50 yıl boyunca şanla taşımıştır. Şimdi de yere düşürmeyecektir.

Üç hilâlin ışığı Türkiye’nin geleceğini aydınlatsın diye çalışan bozkurtlar; İzmir’i de, Türkiye’yi de ihanete teslim etmeyecektir."Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İftira atan İP Müdiresi asıl karantinaya alınması gereken kişidir05 Nisan 2020
infaz düzenlemesine ilişkin kanun teklifi31 Mart 2020
Fendoğlu , kayısı çekirdeği vurgusu31 Mart 2020
''BİZ BİZE YETERİZ''31 Mart 2020
MHP ilçe başkanına bıçaklı saldırı29 Mart 2020
"Ceza indirimi teklifimiz, toplumun büyük beklentisine cevap vermektedir"28 Mart 2020
Şu Günlerde Bile İstismar Peşinde Olan Zavallı Birisin23 Mart 2020
"Üreticilerin evine kapanma şansı yok"22 Mart 2020
MHP'den belediyelere koronavirüs genelgesi20 Mart 2020
Vatandaşlara talimatlara uyulması çağrısı20 Mart 2020
Yönter, uzman çavuşlarımızın haklarını almakta kararlı13 Mart 2020
Yönter'den TBMM'ye uzman çavuşlar için kadro teklifi09 Mart 2020
MHP'den İnternet haber siteleri için kanun teklifi 08 Mart 2020
İsmet Büyükataman’dan Yeniçağ Gazetesi’ne Çok Sert Cevap05 Mart 2020
Semih Yalçın: Ümit Özdağ'ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi05 Mart 2020
Büyükataman'dan Akşener'e "milliyetçilik" tepkisi04 Mart 2020
Sofulu Çöplüğü Meclis gündeminde!01 Mart 2020
MHP Lideri Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Erdoğan görüştü27 Şubat 2020
Aycan, kamuda optisyen istihdam edilmesi gerek25 Şubat 2020
İyi Parti’de milliyetçiliğin ‘m’si bile yok!24 Şubat 2020
Büyük lokma ye, büyük laf etme23 Şubat 2020
Şahin'den İzmirlilere Fethi Sekin teşekkürü22 Şubat 2020
İstikrarsızlaştırma çabaları, beka meselesinin önemli bir boyutudur19 Şubat 2020
Bahçeli'den Güreş Federasyonu Başkanı'na tebrik18 Şubat 2020
İP'de istifa 17 Şubat 2020
“Kuşatmayı yaracağız!”17 Şubat 2020
Büyükataman'dan Özgür Özel'e sert cevap12 Şubat 2020
CHP ateşle oynamaktadır12 Şubat 2020
MHP'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki!11 Şubat 2020
Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlar var10 Şubat 2020
Kamil Aydın'dan AKPM'ye 'çifte standart' tepkisi09 Şubat 2020
Akıncı’nın onuru varsa istifa etmelidir09 Şubat 2020
Önkibar'a: Sen medya klozetisin08 Şubat 2020
CHP haysiyet celladı olmuş08 Şubat 2020
CHP, Türkiye düşmanlarının sözcüsü olmuştur08 Şubat 2020
Özgür Özel kimin yancısı?07 Şubat 2020
CHP , zararlı cemiyet hâline gelmiştir06 Şubat 2020
Batı’nın korkusu yersiz değildir, Çünkü Bozkurtlar geliyorlar!31 Ocak 2020
Devletin ve hükümetin itibarsızlaştırılması hedefleniyor31 Ocak 2020
MHP'li Öztürk: "Ülke genelinde üreten belediyecilik modelini uyguluyoruz"27 Ocak 2020
ESBALDER,Sazak'a 'katil misina ağlarla' ilgili 40 sayfalık rapor ve fotoğraf sundu27 Ocak 2020
Enver Altaylı camiamız için dalından kopmuş bir yaprak dahi değildir24 Ocak 2020
Öztrak'ın iddiaları Yalan ve iftiradan ibarettir21 Ocak 2020
Bahçeli personeliyle kahvaltıda buluştu21 Ocak 2020
MHP'li Yalçın'dan Rıza Zelyut'a açık mektup21 Ocak 2020
Akçay'dan CHP sözcüsüne FETÖ tepkisi20 Ocak 2020
Mehmet Ay'dan Bünyamin Avcı'ya iadeiziyaret!17 Ocak 2020
Başkan Ergün MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye projelerini sundu17 Ocak 2020
TOGG heyeti, MHP Lideri Bahçeli'yi ziyaret etti17 Ocak 2020
"Esnafın prim gün sayısı indirilmelidir"15 Ocak 2020
MHP’li Yalçın: İP, Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Gafur gibi hakir ve ezik...15 Ocak 2020
CHP’nin siyasetteki vaziyeti içler acısıdır14 Ocak 2020
CHP önce kendi içinde FETÖ komisyonu kursun10 Ocak 2020
MHP’li Osmanağaoğlu Başkan Soyer’i hedef aldı: 'KARANLIK İRADENİN YARDAKÇISI'10 Ocak 2020
Şer nerede CHP orada10 Ocak 2020
“Beş Ocak ruhuna ihtiyacımız var!”10 Ocak 2020
CHP, FETÖ’cülerin umut ışığı olmuş10 Ocak 2020
Kanun teklifi ve soru önergeleri06 Ocak 2020
MHP’li Avcı’dan TEMSA hamlesi!03 Ocak 2020
Parlamenterler Derneği’nden Ahmet Davutoğlu’na tepki!03 Ocak 2020
MHP kaymakam ziyareti03 Ocak 2020
Türkiye Libya’ya barış ve huzurun tesisi için gidecek02 Ocak 2020
MHP Libya tezkeresini destekleyecektir30 Aralık 2019
MHP’den Yeniçağ ve Murat İde’ye sert ifadeler30 Aralık 2019
ANTEP FISTIĞI ÜRÜN DESTEĞİNİ HAKETMEKTEDİR30 Aralık 2019
“Birlikte başarabiliriz”30 Aralık 2019
CHP , 6 OKUN 4’ÜNÜ KIRMIŞ25 Aralık 2019
Milletvekili Taşdoğan,Antep fıstığı üreticilerinin desteklenmesi, ekonomik ve sosyal bir yatırımdır22 Aralık 2019
"Vatana, millete ve devlete sahip çıkmak vazifemizdir"20 Aralık 2019
TÜRKİYE KIZIL ELMA ÜLKÜSÜYLE KURULDU20 Aralık 2019
Cumhur İttifakı tehditlere karşı kalkan oluşturmuştur20 Aralık 2019
Türk kimliği büyük bir şereftir20 Aralık 2019
"Türkiye'nin yeni partiye ihtiyacı yok"19 Aralık 2019
Geçmişleri geleceklerine kefil olamayan siyasi garabetlerin...18 Aralık 2019
Akdeniz'de "oldubitti" hesaplanıyor16 Aralık 2019
Türkiye bölgesinde ilteber devlettir16 Aralık 2019
Egemenliğimiz bizim namusumuzdur16 Aralık 2019
MHP'li Enginyurt'tan CHP'li Özel'e çakar tepkisi12 Aralık 2019
MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ CEMAL ÇETİN BAŞKANIMIZIN TBMM BÜTÇE KONUŞMASI11 Aralık 2019
İnsanı yaşat ki devlet yaşaşın11 Aralık 2019
Tarımsal Danışmanlığı TBMM gündemine taşıdı.09 Aralık 2019
TBMM'de bütçe görüşmeleri başladı09 Aralık 2019
Özalp Kaymakamından MHP’ye ziyaret 07 Aralık 2019
Avcı'dan Karalar'a "hizmet" çağrısı06 Aralık 2019
Haberal: Yenikent ilçe olsun06 Aralık 2019
Anlaşma ile Doğu Akdeniz jeopolitiği lehimize değişiyor06 Aralık 2019
Taytak: Göç sorununu en derinden yaşayan ülkeyiz06 Aralık 2019
Fendoğlu, Malatya'nın taleplerini dile getirdi05 Aralık 2019
Fikrî ahlaksızlığı ayyuka çıkmış mendeburdur02 Aralık 2019
Rifat Serdaroğlu’na: Sen kaç paralık adamsın?30 Kasım 2019
Mustafa Kalaycı, Bakan Mehmet Cahit Turhan’a sorular yöneltti29 Kasım 2019
AMANOS TÜNELİ PROJESİNE DESTEK28 Kasım 2019
ÜNİVERSİTELERİMİZ BİLGİ VE TEKNOLOJİ ÜRETİM MERKEZLERİ HÂLİNE GETİRİLMELİ27 Kasım 2019
Türk milletinin erken seçime ihtiyacı yoktur22 Kasım 2019
İP Beştepe’den bakanlık dilenir hale geldi21 Kasım 2019
MHP'li Yalçın, Yargı Eli birgün Rahmi Turan'ında yakasını toplayacaktır21 Kasım 2019
Başkan AVCI’dan Ortak irade çağrısı, mağdur işçileri de sevindirelim!20 Kasım 2019
AB, Kıbrıs konusunda karar merci olamaz19 Kasım 2019
Türk milletine biçilen kefen, her seferinde yırtılıp atılmıştır19 Kasım 2019
MHP'Lİ ERDEM'DEN KANUN TEKLİFİ…07 Kasım 2019
Vatandaş istedi, Milletvekili Özdemir Meclise taşıdı04 Kasım 2019
Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli önderliğinde yol aldı30 Ekim 2019
Türkiye artık yolu açılan ülke olmaktan çıktı 27 Ekim 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ziyaret23 Ekim 2019
Kılıçdaroğlu ucuz yalana sarıldı22 Ekim 2019
ABD ve Türkiye'den 13 maddelik ortak açıklama18 Ekim 2019
Bu şerefsiz ifadeleri ayaklarımızın altına alıp çiğniyoruz13 Ekim 2019
SEVİYESİZ İTHAMLAR09 Ekim 2019
YÖNETİMDE İSTİKRAR, TEMSİLDE ADALET"01 Ekim 2019
Sorunlardan çıkış yolu milli birliği korumak30 Eylül 2019
'Beraberce felaketlere karşı direneceğiz'30 Eylül 2019
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kutlaması30 Eylül 2019
Sen kim, Ülkücüler kim! Edebinle otur29 Eylül 2019
Semih Yalçın: CHP, ayak bağı olmaya memur edilmiş bir partidir28 Eylül 2019
Kendisi zillet ittifakının “cücük ortağı” 25 Eylül 2019
MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Ülkücülerin elleri yakanda olacak25 Eylül 2019
Semih Yalçın'dan gazeteci Balbay'a sert tepki22 Eylül 2019
MHP'den esnafa "Siftah bizden bereket Allah'tan" ziyareti22 Eylül 2019
Başkan Kılıç'tan Ankara çıkarması22 Eylül 2019
Başkan Erdoğan;"Hep beraber yarım asırlık ulu çınarın altında buluşalım"22 Eylül 2019
Cumhur İttifakı, bir koalisyon ortaklığı değildir. 17 Eylül 2019
Aşure ikramı15 Eylül 2019
Şehidin ismi kütüphanede yaşatılacak13 Eylül 2019
MHP'li Sözlü'den Karalar'a 'Hodri Meydan'10 Eylül 2019
Kaftancıoğlu'nu savunan Akşener'e sert tepki09 Eylül 2019
Hüseyin SÖZLÜ'nün basın toplantısına davet09 Eylül 2019
"Hafızası olan millet ayakta kalır"09 Eylül 2019
MHP'li Aycan: "İdamı isteyen tek partiyiz"05 Eylül 2019
Semih Yalçın: ''CHP hastadır"31 Ağustos 2019
“Kapitalist zihniyetle Adana hizmet alamaz”29 Ağustos 2019
Milletçe mücadele şart28 Ağustos 2019
"Malazgirt Zaferi, Türkiye Cumhuriyetinin bir harcıdır"26 Ağustos 2019
"Türk Adaleti en ağır cezayı verecektir" 25 Ağustos 2019
'Teyakkuzda olacağız'24 Ağustos 2019
MHP'li Yalçın'dan Gül ve Davutoğlu’na sert tepki!20 Ağustos 2019
Yanlışta ısrar etmek, helak olmaya koşmaktır16 Ağustos 2019
MHP’DEN HAZZETMEYEN SATILIK UŞAKLAR16 Ağustos 2019
SANCAKLI: MHP TÜRKİYE’NİN SİGORTASIDIR13 Ağustos 2019
Ülkü Ocakları'ndan haydut çıkmaz 05 Ağustos 2019
Çarşaf listeleri adeta “Yurtta Sulh Konseyi”nin isimlerinden ibarettir04 Ağustos 2019
Parlamenterler Derneği Genel Başkanı Bukan: Bahçeli’nin çağrısı iyi değerlendirilmeli.02 Ağustos 2019
MURAT KAÇAK SONUNDA PATLADI. “AYIPTIR, GÜNAHTIR”31 Temmuz 2019
MHP'li Arkaz: Sivas’a Laf Söylemek Tarihe İhanettir 31 Temmuz 2019
Arzumuz Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine dönmeleri30 Temmuz 2019
Tarsus Ülkü Ocakları Başkanımız yalnız değildir.26 Temmuz 2019
MHP üzerindeki oyunlara dikkat : Fitneçağ’ın İçyüzü25 Temmuz 2019
"Tarafsız basın demokrasinin yaşam damarlarındandır"25 Temmuz 2019
Yalçın, ‘‘Fitneçağın mümessili höykürmüş daha da ötesi hırlamış.’’ 24 Temmuz 2019
MHP verdiği sözü tuttu23 Temmuz 2019
Büyükataman'dan Fitneci Yeniçağ'ın yazarına sert tepki23 Temmuz 2019
“ÖNCE KİRLİ ALGI ÜRETİP SONRA KIYIM YAPILIYOR”22 Temmuz 2019
‘İstikamet Kızıl Elma’ diyen askerden Bahçeli’ye ziyaret20 Temmuz 2019
''ASIL MAKSADINI GİZLİYOR''19 Temmuz 2019
Başkan Gündoğdu'dan 15 Temmuz Mesajı16 Temmuz 2019
Özgür Özel'in niyeti üzüm yemek değil, bağcıyı dövmektir." 11 Temmuz 2019
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan'a sert tepki11 Temmuz 2019
AKŞENER’İN İFTİRALARINA SERT CEVAP10 Temmuz 2019
'Fitne' uyarısı09 Temmuz 2019
Avcı: Hedef saptırmak ayıptır çirkindir!07 Temmuz 2019
MHP Merkez İlçe yöneticilerinden Belediye Başkanı Arı'ya ziyaret07 Temmuz 2019
Bahçeli'nin liderliği kitap oldu07 Temmuz 2019
MHP'li Yalçın'dan Mehmet Yakup Yılmaz'a: Siz bir psikiyatra görünün!04 Temmuz 2019
İP’in ucuz siyaset şovu . . . 03 Temmuz 2019
Akçay: İP kimliksiz kumpanyadır!22 Haziran 2019
Vay politika kokarcası vay!22 Haziran 2019
MHP'den İP'li Akşener'e tepki!22 Haziran 2019
MHP İstanbul'un kılcal damarlarına girdi21 Haziran 2019
23 Haziran öncesi MHP'den önemli açıklama!20 Haziran 2019
İstanbul sevdamız, istikbalimiz, bekamızdır19 Haziran 2019
ASARCIK'TA YOLLAR YENİLENİYOR18 Haziran 2019
MHP’nin Mitili, CHP’nin Fitilini Tutuşturdu 18 Haziran 2019
Eğitim, siyasi şaşılığı ve bilgi yüklü merkepliği değiştirmiyor 18 Haziran 2019
İstanbul ehil ellere teslim edilecektir11 Haziran 2019
CELAL ADAN: MİTİL ATILMIŞ DURUMDA 10 Haziran 2019
MHP İSTANBUL’A MİTİLİ ATTI, CHP’NİN FİTİLİ TUTUŞTU10 Haziran 2019
MHP'li Yalçın'dan Dede Cevabı: Neden Oltaya Geldi07 Haziran 2019
Büyükataman: İstanbul seçimi Türkiye için hayati bir seçim halini aldı06 Haziran 2019
Zillet ittifakının adayı koca İstanbul’u satamayacak01 Haziran 2019
İstanbul “dağdan gelenlerin” bağdakini kovmasına müsaade etmeyecek 31 Mayıs 2019
Bahçeli'nin 'beka' vurgusu seçmende karşılık buldu29 Mayıs 2019
Tunceli Belediyesi Komünist Başkana Edirne Ülkü Ocaklarından Sert Tepki 26 Mayıs 2019
TÜRKİYE DÜNDEN DAHA GÜÇLÜDÜR, DAHA BÜYÜKTÜR16 Mayıs 2019
CHP YSK'nın 'red' kararını malzeme olarak kullanacak15 Mayıs 2019
Açılıma Saçılıma Geçit Vermeyiz14 Mayıs 2019
'Ey CHP, titre ve kendine dön'09 Mayıs 2019
'Türk milleti bu tiyatroyu daha önce izledi'09 Mayıs 2019
CHP'nin maskesi, sefalet ve perişanlığı önleyemeyecektir09 Mayıs 2019
CHP’nin şirazesi kaymıştır08 Mayıs 2019
MHP'den YSK'nin kararının ardından ilk açıklama07 Mayıs 2019
YSK : İSTANBUL'DA SEÇİMLER YENİLENİYOR06 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan, Oya Baydar'a sert sözler!06 Mayıs 2019
"Hadiseyi farklı kavramaya çalışmak düpedüz kötü niyet içeren, çirkin bir tutumdur"05 Mayıs 2019
Atatürk’e hakaret eden yazar bozuntusuna ve alkışlayanlara tepki 02 Mayıs 2019
Önceliğimiz daima Türkiye'dir01 Mayıs 2019
TAŞDOĞAN’DAN MACRON’A SERT TEPKİ01 Mayıs 2019
“BAŞKA PARTİNİN MUTLULUĞUNDAN MUTLU OLAN BİR PARTİ!”30 Nisan 2019
"Türkiye kendi iradesine sahip ülkedir"30 Nisan 2019
MHP'li Feti Yıldız : YSK ve af açıklaması28 Nisan 2019
Türkiye'ye tam destek25 Nisan 2019
Sinan Ateş: Bu hassas süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etmelidir22 Nisan 2019
İsmet Büyükataman: Tepki görmesi muhtemel yerde bulunması akla ziyandır22 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na saldırıyı değerlendirdi21 Nisan 2019
Adana’da Cumhur İttifakı’ndan “Birlik beraberlik” mesajı!19 Nisan 2019
"Krimi, Fransa’nın Gaziantep'te yaptığı katliama bakmalıdır." 16 Nisan 2019
“Senden Ne Halt Olur, Bir de Bunu Yaz”16 Nisan 2019
Erdoğan ve Bahçeli'den Kritik Görüşme10 Nisan 2019
EKREM İMAMOĞLU KAZANMADI AK PARTİ KAYBETTİ07 Nisan 2019
Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı30 Mart 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET29 Mart 2019
MHP VE AK PARTİ’DEN ORTAK TEŞEKKÜR MESAJI28 Mart 2019
Geleceği Göremeyen Siyasetçi Kör Siyasetçidir28 Mart 2019
"Ceket Devri Bitti Hizmet Devri Başlıyor"28 Mart 2019
‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar’ 28 Mart 2019
MHP'li Büyükataman'dan, CHP'li Altay'a sert tepki!27 Mart 2019
İstanbul Benim Ortak Paydam27 Mart 2019
Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur.27 Mart 2019
Cumhur ittifakı birliktir, berekettir, kardeşliktir26 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’da!26 Mart 2019
YUSUF BAŞ: ‘’ARTIK ADANA’DA SİYASİ ÇEKİŞMELERDEN UZAK DURULMALI’’26 Mart 2019
Kılıçdaroğlu, Türk milliyetçisi rolünü 31 Mart'ta terk edecektir.26 Mart 2019
Yenikapı'da tarihi anlar!24 Mart 2019
"Milliyetçi Ülkücü Hareket 31 Mart'ta Gerekeni Yapacaktır"23 Mart 2019
AK Parti ve MHP'nin ortak Yenikapı Mitingi açıklaması23 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’ya geliyor!23 Mart 2019
"Beşiktaş kimsenin arka bahçesi değil"19 Mart 2019
Biz Cumhur İttifakıyız19 Mart 2019
ATATÜRK’Ü KENDİLERİNE ZIRH YAPIYORLAR17 Mart 2019
Avcı: Atatürk hepimizin Kutup Yıldızı’dır!14 Mart 2019
Cumhur İttifakı ülkemizi 2023’e taşıyacak12 Mart 2019
Tuna: "31 Mart'ta Mersin'de Cumhur İttifakı ile Zafer Yazacağız"12 Mart 2019
Taşdoğan;“Bu topraklarda Kürdistan diye bir yer yok”11 Mart 2019
Projeler ne kadar büyürse ve geliştirilirse istihdam o kadar büyüyecektir.10 Mart 2019
Türkiye’nin önünü kesemeyecekler10 Mart 2019
Cumhur İttifakı'nı Durduramayacaklar10 Mart 2019
Akçay: Seçim sonuçlarını en çok Trump merak ediyor09 Mart 2019
31 Mart İzmir için yeniden doğuş günü olacak09 Mart 2019
Büyük Türkiye ülkümüze güçlü Türk kadını ile ulaşacağız08 Mart 2019
‘Kirli eller tarafından 1 Nisan senaryoları planlanıyor’08 Mart 2019
MHP’li Atay’dan Celal Doğan’a sert tepki08 Mart 2019
KILIÇDAROĞLU VE AVANESİ PANİK HÂLİYLE NE SÖYLEDİĞİNİ PEK BİLEMEMEKTEDİR05 Mart 2019
Erkan Akçay’dan 6 kritik soru05 Mart 2019
MHP’li Sadir Durmaz: ‘CHP’nin listesinde PKK’lılar var’05 Mart 2019
MHP'li Erkan Akçay: Yiğitseniz Çıkın Birlikte O Dörtlü Fotoğrafı Verin Bakalım!04 Mart 2019
Özhaseki açıkladı! İsmi Başbuğ Alparslan Türkeş olacak04 Mart 2019
MHP’li Yıldırım’dan Yaşar Okuyan’a sert cevap03 Mart 2019
MHP'DEN SAĞLAM DURUŞ AÇIKLAMASI03 Mart 2019
CHP ve İP’e Atatürk göndermesi02 Mart 2019
MHP’li Özdemir, Köy Enstitüsü binalarının müze olması için teklif verdi02 Mart 2019
Okan Ertorun'dan Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklama01 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’miz tarihi bir sürecin tam ortasında01 Mart 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH