Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!
29 Mart 2014
Bu haber 2196 kez okundu
MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Özsoy Kayseri'lilere mektup yazdı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Kıymetli Hemşehrilerim,
MHP Kayseri Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Olarak, Seçim Sürecinde Şehrimizin Semtlerini, İlçelerimizi ,Köylerimizi Bilim Adamları İle gezmeye, Problemleri Yerinde Tespit Etmeye, Kendimi, Projelerimi Tanıtmaya Çalıştım.
Başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Olmak Üzere Hükümette Kayseri’nin Birçok Önemli İsmi Bulunmaktadır. Buna Karşın Hemşehrilerimiz Layık Olduğu Kalitede Bir Hizmet Alamamaktadır. Bu Şehre Sahip Olduğu İmkânlarla Daha İyi Hizmetlerin Verilmesi Gerekir. Bu Seçimler Belediye Başkanlığı Seçimi Olmakla Birlikte Akp'li Adayların Başbakan Posteri İle Propoganda Yapmaları, Sadece Seçim Kazanma Dışında Ciddi Projelerinin Olmadığı, Yönetimde Bulundukları Dönemin Başarısızlığını Ve Yolsuzluğunu Örtme Çabası İçerisinde Oldukları Görülmektedir.
Özet Olarak Bazı Proje Başlıklarımızdan Söz Etmek İstiyorum:
Kayseri Suyu En Pahalı İçen İller Arasındadır. Göreve Gelmemiz Halinde Suyu Meskenlere 1 Tl’ye, İşyerlerine 2 Tl’ye, Köylümüze Bedava Vereceğiz.
Şehrin 150 Yılını Planlamış Olacağız. Doğu Ve Batı Garajlarını Birleştireceğiz.
Şehre Yapılmış Bir Tramvay Var. Çağdaş Kentleşmeye Yakışmayan Bir Projedir. Sivas Caddesi'ndeki Tramvayı Metroya Dönüştüreceğiz. Trafiğin Yaklaşık 10 Kilometrelik Kısmını Yerin Altına Alacağız.
Kayseri'de İçrisinde Alışveriş Merkezi, Mescit Gibi Her Türlü İmkânın Olacağı, Yaklaşık 189 Metrelik Anadolu Türk Anıtı Yapacağız. Bu Anıt Hem Kayseri'nin Hem Türkiye'nin Simgelerinden Birisi Olacak.
Kayseri'ye Uluslararası Bir Havaalanı Şarttır. Bunu Da Gerçekleştireceğiz.
Uluslararası Kayseri Ticaret Fuarı'nı Oluşturacağız. Tarihî Yabanlu Pazarı'nı Canlandıracağız.
Hazırlıklarını Yaptığımız Şu Projelerimizi Gerçekleştireceğimize Söz Veriyoruz:
-Bado Park Projesi, -Saltanat-I Kayseri Projesi, -Hedef 38 Projesi, -İldem Beyazşehir Hastanesi Projesi, -Orta Doğunun En Büyük Kütüphanesi Projesi, -Alparslan Türkeş Üniversitesi, -Öğrenci Dostu Şehir Projesi, -Yeni Öğrenci Yurtları, -Hem Ucuz Hem De Sağlıklı Su Projesi, -Hilal Kart Helal Karttır Projesi, -Kayseri Arkeoloji Müzesi Projesi, -Kentsel Dönüşüm Projesi, -Hayvan Sağlığı Merkezi Projesi, -Sosyal Tesisler Projesi, -Erciyes Evler Parkı Projesi, -Kızılırmak Projesi, -Yamula Barajı Projesi, -Okul Servisleri Projesi, -Muhtar Evleri Projesi, -Gençler Ve Hanımlar Lokali Projesi, -Tabelalarda Türkçe Projesi, -Gelişen Hayvancılık, Daha Fazla İstihdam Projesi Ve -Huzurlu Mahalleler Projesi”.
Hak İçin Hizmet Yapanı İstiyorsanız, Hırsızlara Dur Diyecek Bir Belediye Başkanı İstiyorsanız, Devletine Ve Milletine Bağlı Olarak Birlikte Çalışacak Bir Belediye Başkanı İstiyorsanız, İşte Sizlere O Hizmetlerin Tamamını Yapabilecek Belediye Başkan Adayı Olarak Desteklerinizi Bekliyorum.
Belediye Seçimlerine Giderken Sayın Başbakanın Mitinglerinde Ele Aldığı Konularla Konuyu Başka Mecralara Çektiği, Ülke Gündemindeki Konularda Dikkate Alındığında Bazı Hususları Da Sizlerle Paylaşmak İstiyorum.
Ses Kaydı Ve Dinlemelerle İlgili Her Geçen Gün Sınırları Zorlayan Gelişmeler Yaşanıyor. Artık İpin Ucunu Kaçırdık. Hangi Sırayla Hangi Ses Kaydı Çıkmıştı, Takip Edemez Olduk.
Başbakan, 17 Aralık’ta Ortaya Çıkan Kirli İlişkilerin Kendisini Alıp Götürmesinden Kurtulabilmek İçin Bir Paralel Devlet Masalına Sarıldı. Her Konuşmasında Cemaat Üzerinden Bir Paralel Devlet Öcüsü Oluşturmaya Çalışıyor. Savunmakta Zorlandığı Her Yanlışı Cemaate Mal Ederek Tepkileri Üzerinden Atmak İstiyor. Diyelim Ki Cemaatin İçinden Birkaç Kişi Suça Karışmış, Bu Neyi Değiştirecek? O Ses Kayıtlarını, O Ayakkabı Kutularını, Üç Kuruş Dünyalık İçin Rıza Zerrab’ın Önüne Yatmak İçin Birbiriyle Yarış Eden Bakanları Nasıl Unutacağız? Ya Başbakan’ın Oğlu Bilal İle Konuşurken Suçüstü Yakalanmış İnsanların Psikolojisiyle Titreyen, Zekeriya Öz’den Medet Uman Sesini... Bunların Hepsini Yok Mu Sayacağız?
Son Birkaç Yılda Türkiye Sistemli Bir Şekilde Soyulmuştur. Rüşvet Yoluyla Tırtıklanan Paranın 28 Şubat’ta İçi Boşaltılan Bankalardan Götürülen Paranın Birkaç Katı Olduğu Tahmin Ediliyor. Bir De Bu Paranın Yatırıma, Ülke Menfaatlerine Dönüştürüldüğünü Düşünün. Üç Beş Kişinin Cebine Akan Parayla Bambaşka Bir Türkiye İnşa Edilebilirdi. Müslüman Hırsızlığı Alkışlamaz, Rüşveti Görmezden Gelmez, Yalana, Dolana İtibar Etmez, Dinini Diyanetini Aşağılayanı Mensubiyetine Bakarak Değerlendirmez, Yüzünü Hep Peygamberin Gösterdiği Ufka Doğru Çevirir. Oraya, Ona Doğru Yürür. Allah’ın Davasını Hiçbir Fert Veya Gurup İçin Görmezden Gelme Gafletine Düşmez. Memleketinin, Milletinin Menfaatlerini Her Şeyin Üstünde Tutar. 17 Aralık’tan Beri Bunun Tam Dışında Bir Dindarlık Anlayışına Tanık Oluyoruz. Siyaset İşte Bunun İçin İstismar Ediyor. Denetleyen, Gözetleyen, Tefrik Eden, Süzen Dava Ahlakını Yitirdik. Üflenen Muhammedî Güzelliklerin Yerine Kulağımıza Fısıldanan Propagandalara Rağbet Ediyoruz. Kulağımız Kalbimizin Sesini Duymuyor. Dinin, Dindarlığının Yerini Başka Tür Dindarlıklar Aldı, Partilerin, Liderlerin Dindarıyız Artık. Onun İçin Birkaç Yılda Bir Duvarlara Çarpıp Paramparça Oluyoruz. İstikameti Doğru Olmayanların Yolu Uçurumlara Çıkar. Yine Öyle Bir Yolda Yürüyoruz, Umarım İlahi Bir El Bizi Kendimize Getirir De İçine Düştüğümüz Bu Bataklıktan Kurtuluruz.
Bu Nevruz’da Da Gelenek Değişmedi. Mit Apo’nun Mektubunu Kuryelik Yaparak İmralı’dan Alıp Bdp’ye Teslim Etti. Bir Devlet Bir Örgüt Lideri İle Uzantıları Arasında Kuryelik Yapar Mı Sorusunu Artık Sormuyorum. Zira, Uzun Zamandır Ortada Devlet Diye Bir Şey Yok. Hukuk Rafa Kaldırıldı, Yargı İğdiş Edildi, Rüşvet, Hırsızlık Ülkeyi Yönetenlerin Hakkıymış Gibi Meşrulaştırıldı. Pkk İle Yapılan Görüşmelerde İse Sadece Hukuk Değil Binlerce Yıllık Devlet Geleneği Ayaklar Altına Alındı.
Ayrıca Bazı İnternet Sitelerinde Apo’ya Ait Olduğu İddia Edilen Bir Ses Kaydı Yayınlandı. Apo Konuştuğu Kişilere Ne Özerklikten Ne De Bağımsızlıktan Vazgeçtiğini Söylüyor.
Benzer Bir Konuşma Da Aysel Tuğluk’la Konuştuğu Kişiler Arasında Geçiyor. Tuğluk, Bülent Arınç’la Görüştüğünü, Arınç’ın Özerklik Sizin Hakkınız Dediğini Naklediyor.
Bunlar Çok Korkunç, Çok Vahim İddialar. Bir Buçuk Yıldır Vatandaşa Barış Diye Takdim Edilen Sürecin Aslında Bir Bölünme Süreci Olduğunu, Kapalı Kapılar Ardında Ülkenin Kaderiyle İlgili Çirkin Pazarlıklar Yapıldığını Gösteriyor. Bir Terör Örgütü Ne Kadar Güçlü Olursa Olsun Asla Bir Ülkeyi Tek Başına Bölemez. Buna Mutlaka Ülkeyi İdare Edenlerle Medyanın Gafletinin De Dahil Olması Lazım. Hele Aynı İman Ve İnanç İkliminde Soluklananlar İçin Bu Daha Da Zordur. En Az Bin Yıl Kader Birliği Yapmış, Aynı Tarihî Mirasa Sahip Toplulukları Öyle Bir Çırpıda Parçalara Ayırmak Mümkün Değildir. Otuz Yılda Otuz Adım Mesafe Alamayan Bir Hareketin, Bir Buçuk Yıllık Açılım Sürecinde Otuz Yıldan Daha Fazla Mesafe Alması, Sürece Ülkeyi İdare Edenlerin Gafletinin Dahil Olmasıyla İlgilidir. Gelinen Noktanın Her Aşamasından Bugünkü İktidar Sorumludur. Hedeflerimizi Daha Uygulanabilir Hale Getirdik Diyen Terör Örgütü Liderine Eğer Suç Ortağı Değillerse Bugünkü Hükümetin Söyleyecek Bir Sözü Olmalıdır.
Başbakan’ın Günahlarını Örtmek İçin Gösterilen Gayretin Milyonda Biri, Ülkenin Gediklerini Kapatmak İçin Gösterilmiyor. Bu Proje Kesinlikle Bir Barış Projesi Değil. Pkk Bağıra Bağıra Bağımsız Bir Devlet İstiyor. Bu Ülkenin Bayrağını, Marşını, Kısacası Hiçbir Değerini Paylaşmadığını Açık Açık Söylüyor. Milliyetsiz Bir Kadro İle Muhatap Olmanın Bütün Avantajlarını Kullanıyor. Ayrı Bir Bayrak, Bağımsız Bir Devlet, Ayrı Bir Vatan İstemenin Neresi Barıştır?
İktidar Bile Bile Türkiye’yi Bölünmenin Eşiğine Getirmiştir. Erdoğan, Atalay, Fidan Üçlüsünün Projesi Terörün Kendisinden Çok Daha Büyük Bir Maliyeti Türkiye’nin Önüne Getirmiştir. Terör Mücadelesi Başarıyla Devam Ederken Birdenbire Savaş Kaybetmiş Ülkeler Gibi Pkk’nın Şartlarında Masaya Oturulmuştur. Beşir Atalay’ın Daha Önce Kck Operasyonlarını Engellemek, Habur Sürecinde Savcıları Teröristlerin Ayağına Göndermek İçin Nasıl Çaba Harcadığı Biliniyor. Sonunda Amacına Ulaşmış, Ülkeyi Bir Büyük Badirenin Eşiğine Getirmiştir.
Dünyanın Hiçbir Problemi Çözümsüz Değildir. Demokratik Bir Ülkede Toprak Talebini İçinde Barındıran Hiçbir Talep Dinlenmez. İnsan Ve Azınlık Haklarıyla İlgili Tüm Uluslararası Sözleşmelerde, Bu Halkların Millî Bütünlük Ve Egemenliği Tehlikeye Atacak Şekilde Kullanılamayacağı Belirtilmiştir.
Bölge Akp’nin Milliyetsiz Siyasetleri Yüzünden Uzun Zamandır Pkk Propagandasına Açık Hale Getirilmiştir. Tek Taraflı Telkin Ve Ajitasyonlar Yüzünden Farklı Politikalar Ortaya Çıkamamış, İnsanlar Gittikçe Tek Tip Düşünmeyi Benimser Hale Gelmiştir. Pkk/Bdp İhaneti Gücünü Bölgede Farklı Politikalara Hayat Hakkı Tanımamaktan Ve İnsan Haklarını Amacı Dışında Kullanmaktan Almaktadır. Gürültüsü Gücünden Fazla Olan Bu Hareketi Etkisiz Hale Getirmek Zor Değildir. Etnik Kimlikler Değişebilir Kimliklerdir. Eğitim Ve İkna, Günümüzün En Önemli Silahlarıdır. İktidar Bu Gücü Tamamen Karşı Tarafa Bırakmıştır. Bir Taraf Milliyetsizliği Dinin Bir Gereği Sanıp, Hiçbir Millî Kimlik İddiasında Bulunmazken Öteki Taraf Bu Boşluğu Kendi Kimlik İddialarıyla Doldurmuştur. Telkin Ve Yönlendirme Cihazlarını İyi Kullanan, Ayrımcılık Yapmayan, Yasaları Doğru Uygulayan Millî Bir İktidar, Bugünkü Ayrıştırma Sürecini Tersine Çevirebilir. Bütün Mesele, Buna Ehil Bir Kadronun İş Başına Gelmesidir. Geçen Her Dakika Ülkenin Aleyhine İşlemektedir.

Bdp, Yerel Seçimleri Kazandığı Bölgelerde 'Özerklik' İlan Etmek İçin Çalışma Yürütüyor. Tsk'nin Kışlasına Çekildiği, Emniyetin De Pasifize Edildiğini Yaşayarak Görüyoruz.
Ülkenin Başına Terör Gailesini Açan Bir Kişiyi Kahraman Yapmanın Örgütü Nasıl Zayıflatacağını, Ülkeye Nasıl Barış Getireceğini Doğrusu Anlamış Değiliz. Her Şey Apo’nun İki Dudağı Arasına Bağlanarak Devlet Apo’ya Mahkûm Edilmiştir.
Süreç Boyunca Çıkarılan Yasaların Tümü Pkk’nın Yıllardır Savunduğu Taleplerden Oluşuyor. Barış Süreci Diye Yutturulan Süreç Aslında Güneydoğu’yu Pkk’nın İstek Ve Talepleri Doğrultusunda Yeniden Dizayn Etmekten Başka Bir Anlam Taşımıyor. İktidarın Kendine Ait, Pkk’dan Farklı, Bölge Halkının İsteklerinden Çıkarılmış Bir Projesi Yok. Süreç Pkk’nın İstediği Zeminde Yürüyor. Hukuki Anlamda Olmasa Da Uzun Zamandır Fiili Anlamda Türkiye’de İki Ayrı Yönetim, İki Ayrı Başbakan Var. Bdp Güneydoğu’nun Hükümeti, Apo Başbakanı Gibi Hareket Ediyor. İktidarın Süreç Boyunca Müdahil Olduğu Tek Alan Yasal Düzenlemelerin Zamanlaması İle İlgilidir. Pkk Her Şey Bir Anda Olsun Derken, İktidar Toplumun Sindirme Kapasitesini Göz Önünde Bulundurarak Tedrici Bir Yol İzlemeyi Tercih Ediyor.
Sonuç Olarak: Basının Yasaklandığı, Haberleşmenin, İletişimin Yasaklandığı, Söz Hakkının Ortadan Kaldırıldığı, Kimseye Zarar Vermeden Yürütülen Protestoların Engellendiği Bir Siyasi Ortam, Bulunduğumuz Ülkeye, Kente Bir Fayda Getirmez. Sizlere Ulaşmamın Engellenmeye Çalışıldığının, Yazılı Ve Görsel Medyada Yer Almamamız İçin Gayret Sarf Edildiğinin Farkında Olduğunuzu Düşünüyorum. Bu Seçim Akp’ye Verilen Her Oy Aynı Zamanda Apo’nun Kâr Hanesine Yazılacaktır. Öyle Bir Dönemeçteyiz Ki Tüm Şahsi Hesapların, Kırgınlıkların Bir Tarafa Atılıp, Vatanın İmdadına Koşulmasını Gerektiriyor.
Müslüman Bir Ülkede Bir Müslümanın Asla Kabul Edemeyeceği Metotlarla Siyaset Yapmak, Eninde Sonunda Onu Yapana Zarar Verir. Görülen O Ki İslam, Bir Hayat Nizamı Değil, Daha Çok Bir Propaganda Biçimidir. Onun İçin Hep İslamın Konuşulduğuna Fakat Ondan Uzak Yaşandığına Tanık Oluyoruz.
Adil olmayan bir seçim süreci yaşadığımızı, devletin imkanlarının ve kaynaklarının kullananlarla yarıştığımı, ildeki yazılı ve görsel medyanın bir havuzda toplanarak kendimizi ve projelerimizi tanıtma imkanı bulamadığımızı, hiçbir özel yada tüzel kişiye bağımlı olmadan çalışmalarımı yürüttüğümü, ilin kaynaklarını ilimizde yaşayanların hizmeti için kullanacağımı belirtmek isterim.
Bu Seçim İçin Herkes Bin Defa Düşünmeli, Oyunu Ona Göre Kullanmalıdır. Seçim Sonuçlarını İdrak Ederek, Projelerimiz Ve Yapmayı Taahhüt Ettiğimiz Hizmetler Yanında Ülke Gündemini De Dikkate Alarak Kendimizin, Ülkemizin Ve Nesillerin Geleceğinin De Oylandığı Gerçeğini Unutmamak Gerekiyor.
Hazırladığımız Çok Sayıda Proje İle, Kenti Profesyonelce Yönetmeyi Amaçlayarak İlimizin Belediye Başkanlığına Talip Olduğumuzu, Desteklerinizi Talep Ettiğimizi Belirtirken Yapılacak Olan Seçimlerin Hayırlı Olmasını Diliyorum. Sağlık Ve Esenlikler Temenni Ediyorum.
Selam Ve Saygılarımla.
Mustafa Özsoy
MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan AdayıFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
“Tüm Belediyelere Talibiz”09 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM23 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH