ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR

19 Mayıs 2018
565 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray 3. Sıra Milletvekili Adayı olan Aysun Hızlı Okur, aday listeleri hakkında açıklama yaptı... SIRALARIN HİÇBİR ÖNEMİ YOK ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR

Kutlu Davada hak yolunda sıraların öneminin olmadığını amacın ve gayenin Aksaray’a Milliyetçi Hareket Partisinin bir mensubu olarak hizmet etmek olduğunun altını çizerken açıklamasının devamında; “Gönül verdiğimiz ve mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partimiz tarafından geçtiğimiz günlerde Milletvekili listesi açıklanmış ve şahsım partimiz tarafından 3. Sıra Milletvekili Adayı olarak gösterilmiştir.

Öncelikle listelere açıklanmadan öncesinde ve sonrasında Aksaray Halkının inanılmaz derecede göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu süre zarfında gördüm ki bu şehir Aysun Hızlı Okur’u bir evladı olarak görmüş gönül verdiği memleketine hizmet edeceğine canı gönülden inanmıştır.

Ne mutlu ki bana Anadolu’muzun yiğit, mert ve dürüst insanlarının gönüllerinde çok güzel yer edinmişim. Liderimiz Devlet Bahçeli ve Genel Merkezimiz tarafından açıklanan listede 3.Sırada olmak bile benim için büyük bir onurdur.

14 gün gibi kısa bir sürede bu kadar fazla gönülde yer edinmek halkımızın bizlere olan inancını sağlamak şahsımı son derece sevindirmiştir.

Ülkemiz ve İlimiz genelinde 24 Haziran’da bir seçim dönemi yaşayacak ve Cumhur İttifakında halkımızın önüne çıkacağız.

Bu süreye kadar elimden geldiğinin fazlasını yapacağımdan kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. Aysun Hızlı Okur, canından çok sevdiği memleketine söz verirken makamlar mevkiler için değil bu şehre olan sevgisinden vermiştir.

Sıraların hiçbir önemi yoktur ve hiçbir zamanda olmayacaktır. Önemli olan tek husus VATAN ve Millettir. Bizlere inanan ve gönül veren tüm halkımızı saygıyla selamlıyorum”

 

Aysun Hızlı Okur
MHP Aksaray Milletvekili Adayı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber