MHP'nin, Selçuk Aday Adayları Ortaya Çıkıyor

15 Temmuz 2013
895 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Bir anda ismi Selçuk ilçe gündemine oturan MHP Belediye Başkan aday adayı Mehmet Turan kendini kamuoyuna tanıttı.

Bir anda ismi Selçuk ilçe gündemine oturan MHP Belediye Başkan aday adayı Mehmet Turan kendini kamuoyuna tanıttı.
 
1966 Denizli Acıpayam doğumlu olan Mehmet Turan; İlkokulu Selçuk İsabey İlkokulunda Ortaokulu Selçuk lisesinde Lise öğrenimini Aydın Efeler Lisesinde tamamladığını belirtti. Erzurum Atatürk Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü'nden mezun olduğunu belirten Turan; "1993 yılında Erzincan'da öğretmen olarak göreve başladım. Tercan Lisesi Sanat Tarihi öğretmenliği yaptıktan sonra 1996-1999 yılları arasında Atatürk İlkokulunda Müdür Yardımcılığı ve Müdürlük görevlerinde bulundum. 1999 yılından itibaren Ankara'da görev yapmakta olup Çankaya Misak-ı Milli İlköğretim, İl Genel Meclisi İlköğretim Okulu, Or-an Perihan İnan İlköğretim Okulu müdürlüklerinden sonra 2010 yılından bu yana da Altındağ Satıkadın Ortaokulu Müdürlüğünü sürdürmekteyim" dedi.
 
Türkiye Kamu Sen'e bağlı Türk Eğitim Sen Ankara 3 no'lu Şube yönetiminde bir dönem mevzuattan sorumlu başkan yardımcılığı görevinde de bulunan Mehmet Turan; halen ikinci dönemde aynı Şube Başkan Yardımcılığı görevine devam ettiğini, Eğitim 2023 derneğinde de Denetleme Kurulu üyesi olarak görev yaptığını, ayrıca çeşitli dönemlerde yayınlanan makaleleri olduğunu söyledi.
 
Selçuk'un sorunlarını yakından takip edip, çözüm yolları arayacaklarını ve bu konuda yeni projeler üreteceklerini kaydeden, evli ve 2 çocuk babası Selçuk Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Turan, tüm birikimleri ile Selçuk'u layık olduğu yere taşımak için kollarını sıvadığını ve heyecanla yola koyulduğunu kaydetti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber