MHP nin Karamürsel Adayı İbrahim Usta

02 Haziran 2013
1243 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP nin Karamürsel Adayı İbrahim Usta İşte, MHP ’nin Karamürsel Belediye Başkan Adayı!

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Karamürsel Belediye Başkan Adayı İbrahim Usta’yı tanıtarak: “AKP’nin 13-0 hesabını bozacağımız Darıca ’dan sonraki ikinci yer Karamürsel oldu.” dedi.
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü dün akşam il binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Başkan Ünlü kent gündemine ilişkin bir takım değerlendirmelerde bulunduktan sonra Karamürsel İlçe Belediye Başkan adayı İbrahim Usta’yı tanıttı. İlk olarak Adana’da gerçekleşen vatan mitingini değerlendiren Ünlü: “ Vatan mitingini coşkuyla tamamladık. Ülkemizin üniter bütünlüğünün bozulmayacağının mesajını tüm dünyaya ilettik. Kış uykusundan çıkamayan AKP yönetimi, her hafta olduğu gibi bu hafta da Kocaeli ’nin problemlerine hiçbir çözüm getirememe sıradanlığını bir kez daha ortaya koydu. Kendi jargonunu mübarek 10 aylar gibi ulvi kavramlar ile harmanlamaya çalışarak teşkilatlarını motive etmeye çalışan Civelek, haftalardır meydana gelen hiçbir soruya açıklık getirmemiştir.” dedi.
HUZURLU VE GÜVENLİ YAŞAM SÖZÜ
Türkiye’nin üçüncü partisi ve muhalefet partisi olarak polemik peşinde olmadıklarını ifade eden Ünlü: “Bizler, kentin sorumlarını dile getirerek bu problemlere çözüm üretmek ve sessiz yorumların sesi olmak zorundayız. Kocaeli ’nde azami ölçüde bir güvenlik sıkıntısı var. İnsanlarımız tam anlamı ile sokakta huzursuzlar, çocuklarını gönül rahatlığı ile sokağa gönderemiyorlar. Okulların etrafı adeta hapishaneymiş gibi yüksek duvarlarla örülmektedir. İmkanı olanlar özel güvenlikli sitelere kaçıyorlar, ya peki imkanı olmayanlar ne yapacak? Sokakların her tarafında cinayet işleniyor. İktidar mensupları bu meseleyi acaba daha ne kadar görmezden gelecek? Ben partim adına tüm kentte huzurlu ve güvenli bir yaşam sözü veriyorum.” şeklinde konuştu.  
13-0 ŞIMARIKLIĞINI BOZACAĞIZ
Türkiye’de toplam kamu borcunun 563 milyar dolar olduğunu belirten Ünlü: “İktidar partisi mutlu bir azınlığın dışında tüm vatan daşları borçlandırarak köleleştirme gayreti içerisindedir. Bankalarımızın yüzde 60’dan fazlası yabancı sermayenin kontrolü altındadır. Otopark fonlarında toplanan paralar var. Bu konuda Büyükşehir Belediyesinde bir hesap var. Buralardan toplanan paraları, tüm ilçe belediyelerinin otoparklardan tahsil ettikleri paraları bu hesaba yatırmalılar ama bu konuda hiçbir adım atılmamış ve hiçbir idari işlem yapılmamıştır.” ifadelerini kullandı. Ünlü, gündeme dair açıklamalarının ardından MHP Karamürsel Belediye Başkan Adayı İbrahim Usta’yı kamuoyuna tanıttı. Ünlü: “İşte bu varan iki. AKP’nin 13- 0 şımarıklığını ilk olarak Darıca ’da ikinci olarak ise Karamürsel ’de bozacağız.” dedi.
AKP’DE DE SİYASET YAPTI
Karamürsel Belediye Başkan Adayı İbrahim Usta ile ilgili söz alan MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy: “Dört aylık zamanda çok ciddi bir şekilde çalıştık. Karamürsel ’de ciddi bir heyecan oluşturduk. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi teşkilatımızda ağırlayacağız. Karamürsel ’in sevda tepesine sevdamız olan 3 hilalli bayrağı dikeceğiz.” şeklinde konuştu. Geçmişte AKP ile siyaset yapan MHP Karamürsel Belediye Başkan Adayı İbrahim Usta: “Belediye başkan adayı olmaktan son derece mutluyum. Her yerde iktidar partisi gibi karşılanıyoruz. Öyle teveccüh gösteriliyor. Biz bu teveccühü karşılıksız koymak istemiyoruz ve bunu da belediye başkanlığı ile taçlandırmak istiyorum. 2009’dan beri siyasete girmek istemiyordum. Ama ülkemiz öyle bir noktaya geldi ki taşın altına başımızı ve gövdemizi koymak zorunda kaldık. Ve MHP ’de siyaset yapmaya karar verdim.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber