Hollanda Türk Federasyon’dan teşekkür plaketi

30 Mart 2018
1013 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Hollanda Türk Federasyon’a bağlı binalı teşkilatlarda HTF’nin 9. döneminde başkanlık yapıp ve görevlerini devreden başkanlara teşekkür plaketi verildi.

Amsterdam Merza Restoran’da bir akşam yemeğine davet edilen eski teşkilat başkanlarına plaketleri Hollanda Türk Federasyon Genel Başkanı Murat Gedik tarafından takdim edildi.

Teşekkür plaketleri verilmeden önce bir konuşma yapan Genel Başkan Murat Gedik, eski teşkilat başkanlarından hellallik istedi. Murat Gedik: “19 Mayıs 2012 tarihi itibaren 9. dönemde mevcut HTF İcra Kurulu Üyelerimize ağır bir görev teslim edildi. Hollanda Türk Federasyon’un yönetimi bizlere teslim edildi ve çok şükür şu ana kadar elimizden geldiği kadar görevimizi layıkıyla yerine getirme mücadelesini göstermekteyiz. Tabi bu çalışmalarımıza bu dönem teşkilat başkanlığı yapmış siz değerli ülkudaşlarımızın katkıları çoktur. Yüce Yaradan sizlerden ve sizlerin yönetimlerinde bulunanlardan razı olsun. Teşkilat başkanlığı döneminizde teşkilatınızı en güzel yerlere getirmeye çalıştınız ve alnınızın akı ile görevi sizlerden sonra gelen arkadaşlara teslim ettiniz. Bundan sonra da sizlerin teşkilatlarınıza, daha doğrusu davamıza hizmet etmeye devam edeceğinize inancım tamdır. Mevlam bizleri mahcup etmesin.”

Konuşma sonrası teşkilat başkanlığı yapmış olanlara teşekkür plaketleri takdim edildi ve hatıra resimleri çekildi.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber