Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU
16 Mart 2014
Bu haber 2207 kez okundu
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, (Cumartesi) saat 14.00′te 4 radyo da birden canlı yayına Gazeteci İsmail AKAR’ın Konuğu oldu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Çetinkaya, aynı anda RADYO 03, ARMONİ FM , GÜN FM ve RADYO TEK ortak canlı yayın radyolarında İsmail Akar’ın sorularını cevapladı.
ÇETİNKAYA: KENTBİLİMCİYİM, BU ALANDA DOKTORA DA YAPACAĞIM

MHP’nni adayı Çetinkaya “yeni otoban projesinde güzergah Altintaş’tan geçiyor, bu Afyonkarahisar il merkezinin bitmesi demektir. Altıntaş’ı bölgenin merkezi yapacaklar. Bunların amacı nedir, anlamıyorum, Afyonlu’yu müjde manyağı yaptılar, artık bu halkı kandıramayacaklar” dedi.

ÇETİNKAYA, 4 RADYODA BİRDEN

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Radyo 03, Armoni FM, Gün FM ve Radyo Tek’te ortak olarak yayınlanan programda gazeteci İsmail Akar’ın sorularına cevap verdi.

PARTİMİZ OLARAK İLKEMİZ: ÖNCE ÜLKEM

Çetinkaya, Bahçeli’nin mitingde yaptığı sağduyu çağrısını şöyle değerlendirdi:

“Bizim bir düsturumuz var Milliyetçi Hareket Partisi Olarak , biz önce ülkem sonra partim ben diyen anlayışıyla diye benimsemiş insanlarız. Bu düstur üzerinden milletimize  hizmet etmeyi aht  etmiş durumdayız, dolayısıyla Genel başkanımız bugün değil dünde böyleydi  ondan önceki günde böyleydi ve sürekli söyledi, sokakları karanlık oluyor  ve toplumsal kargaşaların olduğu her dönemde her zaman  insanlarımızın  kuvvetli ve mutedil olmasını tavsiye etti. Ve bizde hep bunu yapıyoruz.” Dedi.

 

FATİH ÇETİNKAYA’YI KÜÇÜK GÖRDÜLER, ÖNEMSEMEDİLER

 

Çetinkaya, kendi isminin aday olarak açıklanmasından sonra kendisinin AKP’liler tarafından küçük görüldüğünü, önemsenmediğini, hatta kendisine hakaretler edildiğini söyleyerek “biz o zaman da gerilmedik, şimdi biz son araştırmalara göre aradaki  farkı açmaya devam ediyoruz,     edepten adaptan  ve nezaketten asla taviz vermeyeceğiz asla rakiplerimizin kişilik haklarına dokunmayacağız, asla onlara iftira atmayacağız  onlara yalanlarla veyahutta bir takım duyumlarla  saldırmayacağız diye söyledik.  Ve bugüne kadar da uyguladık. Ama ben aynı hassasiyeti hem Afyonkarahisar  halkının  barış ve sulhu için hem sosyal bağış adına hemde hepimizin güzel  farklı bir yarış geçirebilmemiz adına karşı rakibimden de bunu bekliyorum.” Dedi.

MİTİNG ÇOK COŞKULUYDU, BU ZAFERİN MÜJDESİDİR

Çetinkaya, MHP’nin Afyon mitingini şöyle değerlendirdi: “Şimdi bu sadece benim gözlemlediğim  gözlem ve netice değil, gazeteciler olarak , bu işi takip edenler olarak sizler bu işin içersinde müşahade etme şansınız oldu,  var olan açığa çıkmış  oldu insanların bize karşı olan teveccühü, insanların bize karşı olan muhabbeti açığa çıkmış oldu  şöyle ki birincisi bizim mitingimiz  hafta sonu  yapılamadı genel başkanımızın ve bizim programlarımızın uymaması nedeni ile  bir Cuma günüydü ve çalışma saatlerinde yapıla bildi Cuma namazından sonra saat 14:00 ‘te yapılabildi. Buna rağmen ve biz hiçbir taşeron firmaya  bugün işçileri tatil edeceksiniz  ve mitinge yollayacaksınız diye bir zorlama yapmamız zaten mümkün değil, ve biz insanlara miting’e gelmeleri  için bir zorlama yapmamız mümkün değil, belediye çalışanlarının mitinge gelmesi için zorunluluğu mümkün değil, ve bizim mitingimize çok sayıda güvenlik görevlisi çağırarak kalabalık gösterme kaygımız da olmadı. Bi o işi sadece güvenlik mensuplarımıza bıraktık onlarda layıki ile görevlerini yaptılar  bu vesile ile onlara da ordaki sükunet adına yaptığı çalışmalarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Mitingimiz hem kalabalık yönünden hem katılım yönünden hemde coşku yönünden  pek rastlanılmayan bir miting geçti. Emeği geçen bu noktada güvenlik noktasından tutunda basın mensubu arkadaşlara kadar ve teveccüh gösterip buraya kadar gelen vatandaşlarımıza kadar hepsine şükranlarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum.”

KENTBİLİMCİYİM, BU ALANDA YÜKSEK LİSANS YAPTIM, DOKTORA DA YAAPCAĞIM

Çetinkaya, son günlerde AKP adayı Çoban tarafından da dile getirilen “kentbilimci” ünvanına açıklık getirdi.

Çetinkaya, daha önce de sosyal paylaşım sitelerinde bu iddialar olduğunu, bu iddialar üzerine hem lisans, hem yüksek lisans diplomalarını yayınladıklarını belirtti. Çetinkaya, “yayınladığımız belgelerde hangi yılda hangi üniversiteden mezun olduğum var. Demek ki bu da yetmemiş, yok eli boş kişiler gitti, yok böyle bir meslek yok gibi çirkin iddialar söylenmiş.”dedi.

Fatih Çetinkaya “4 yıllık fakülteyi bitirdikten sonra yüksek lisans yaparsınız, master yaparsınız, bu akademik hayata başlangıçtır. Bunun içinde üniversite sınavından daha zor olan sınava tabi tutulursunuz  bu ÖSYM’nin belirlediği bir sınavdır. ALES, akademik hayata başladığınız sınavdır. Şimdi bu sınava girmiş ve bu sınavdan puan almışım ki bu yüksek öğrenin programına kaydolabilmişim. Bu bir seminer değildir, bu bir konferans değildir. 3 yıldır devam eden  resmen yazılı olduğunuz sınav olduğunuz  ödevleriniz bir büyük kitap olabilecek şeklinde yüksek lisans programıdır ve geçme  puanınız da  yüz üzerinden  yetmiştir. Biz Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitünsün ilgili bölümünde 2010 yılında eğitimine başladık ve 2011 yılında da bu işi hak ettiğimizi ispatlayarak bu işe devam ettik öyle geldik ve derslerimiz bitti diploma almaya hak kazandık.” Dedi.

 

KENTBİLİMCİLİK BİR MESLEK DEĞİL, İHTİSASTIR

 

“Ben belediye başkanı olmamış olsam da aday olmamış olsaydım da  ben bu bilime devam edecektim ve devam edeceğim yine nisan ayından itibaren doktora ya devam edeceğim. İcra ettiğimiz bilimin adı da  Kent bilimidir.  Zannediyorum sayın Çoban böyle bir meslek yok demiş, zaten böyle bir meslek var diyen olmadı ki,  belediye başkanlığı da bir meslek değildir bir görevdir dolayısıyla kent bilimci olmak bir ihtisastır.  Ben kent yönetimi ile bilime ve ihtisasa devam ediyorum o yüzden ben kent bilimciyim.  Dolayısıyla  ben bu bilimi icra ediyorum. Bundan neden rahatsız oluyor insanlar bunu anlamıyorum.”

BİR DİNLEYİCİDEN GELEN MESAJ: BELEDİYECİLİK KONUSUNDA HİÇ BİR TECRÜBESİ OLMAYAN İCRA AVUKATINDAN BELEDİYE BAŞKANI OLUYOR DA…

Bir dinleyiciden gelen “Sayın başkanım, icra avukatından, belediyecilik alanında hiçbir tecrübesi olmayan bir avukattan belediye başkanı oluyor da kent yönetimi alanında yüksek lisans yapan genç bir Anadolu yiğidinden neden belediye başkanı olmasın” sorusuna “teşekkür ediyorum, güzel dilekleriniz için” diyerek cevap verdi.

YENİ OTOBANIN GÜZERGAHI EN ÖNEMLİ SORUN

Çetinkaya, Afyon’un en önemli sorunları sizce nelerdir sorusuna “Afyonkarahisarın karnesi ortada şimdi örnek  veriyorum. Sanayi bakanlığının 81 il raporu var bunu ben mi söylüyorum? Açsınlar baksınlar yalan mı söylüyorum. Sanayi bakanlığı diyor ki: Afyon’un en büyük sorunu, ben yolların kesişme noktasındayım kavşak noktasındayım diyen  Afyonkarahisar’ın bu özelliği elinden gidiyor, en büyük sorunu bu .  Çünki İzmir, Ankara otobanı Altıntaş üzerinden geçiyor ve şu andaki iktidarın  mübessinleri ve milletvekili  “büyükşehir olmak için Altıntaş’ı  Merkez yapalım Uşak, Kütahya ve Afyonarahisar oraya eklensin demişti” Onunla birleştirdiğimiz aman aklıma kötü kötü şeyler geliyor  bunlar hiç olumlu şeyler değil  ve bunun çözüm yolu olarak da sahil bakanlığı şunun öneriyor  diyor ki “şehri yönetenler bu işe müdahil olanlar ve güzergahı esnetmeliler  Afyonkarahisar’dan geçer bir pozisyona getirmeliler”  zira bunu yapmayacak olurlarsa Afyonkarahisar’ın kavşak olma özelliği elinden alınmış ve bitmiş olacaktır diyor. Bu noktada ben ne yaptıklarını merak ediyorum iktidar partilerinin. Hemen vali bey, milletvekilleri, bakanımız hemen bir araya gelinmeli bu işle ilgili ulaştırma bakanlığına gidilmeli gerekli ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı ve o gün o yol düzeltilmeliydi inşallah geç kalmış olmayız .” şeklinde cevap verdi.

GERÇEK ANLAMDA SOSYAL BELEDİYECİLİK ÜRETECEĞİZ

Çetinkaya: “Afyonumuzu nasıl markalaştırabiliriz kentleştirme nasıl olacak, kentleşe sosyal ve kürtürel bir vakadır dolayısıyla sosyal kültürel projelere imza atmanız lazım. Sizin sanayi bölgesinde insanlara internet erişimini sağlamak  çok ucuz ve basit bir şeydir ve bu sosyal bir proje değildir. Kaldırımlardaki postane kutuları sosyal bir proje değildir. Eğer sizin şehir merkezinizde şehir dışından gelen bir hanım efendinin umumi ihtiyaçlarını gidere bileceği  bir lavoba bulunmuyorsa siz sosyal belediyecilik anlamında 0 noktasındasınız demektir. Belediyecilik demek elinizdeki mevcut yerleri imar tadilatıyla  gayrimenkula ve konuta çevirmek değildir. Belediyecilik demek  1 metre kare araziden ne kadar gelir elde edebilirim hesabını yapmak  demek değildir. Belediyecilik demek yeşil alan oluşturmak demektir. Bu yeşil alanda sosyal kültürel faaliyetlerde bulunmak demektir. Bir vatandaşımız elektirikten şikayet ediyorsa  ben TEDAŞ değilim dememektir belediyecilik. Tedaşla irtibata geçmek o mahalledeki vatandaşın o sıkıntısıyla ilgili el atabilmeniz demektir. Sosyal yardım demek belediyecilikte  insanları teşhir ederek poşet poşet dağıtarak özellikle seçim zamanlarında insanların iradesine ipotek koymak değildir sosyal belediyecilik. Sosyal belediyecilik o insanların çocuklarının  okuma koşularını hesap etmek demektir. “ dedi.

AFYON’DA KONUT FİYATLARI NEDEN PAHALI?..

Çetinkaya, Afyonkarahisar’daki gayri menkul fiyatları bir metropoldaki en gelişmiş semtten daha pahalı olduğunu belirterek “bunun açıklamasını kime sormam lazım  postane müdürlüğüne mi soracağız  bu sorunun cevabını  yoksa devlet su işlerine mi soracağız” dedi.

MHP Adayı Fatih Çetinkaya, programın son bölümünde dinleyicilerden gelen sorulara cevap verdi ve Afyonkarahisar için yapmak istediklerini, projelerini, hedeflerini anlattı.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
“Tüm Belediyelere Talibiz”09 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM23 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH