Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum
21 Şubat 2014
Bu haber 1962 kez okundu
MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar, Her iki aday İstanbul'da yıllardır belediye başkanlığı yapmış, denenmiş heyecan ve şevkleri kalmamış adaylardır.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 Adaylardan biri yıllardır Ankara talimatı ile İstanbul'u yönetmeye çalışıyor, diğerinin ise gözü Ankara'da. İstanbul'a dair herhangi bir hedefi ve hizmet etme arzusuna sahip değil. İstanbul'u İstanbul'dan yönetme heyecanı, hedefi ve isteği olan aday benim. Onların yolsuzluk dosyaları, benim ise projelerim var " dedi.

 

Ortadoğu Gazetesi'nin sorularını cevaplandıran Şehir Plancısı MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Acar, yazarınız Yıldıray Çiçek'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Yıldıray Çiçek sordu, Rasim Acan cevap verdi:

-İstanbul gibi Türkiye'nin en büyük kenti için MHP'den Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı teklifi aldığınızda ne hissettiniz? Sizi o günlere götürürsek duygularınızı nasıl tarif edersiniz?

 

İstanbul, 14 milyon resmi, 16 milyon gayri resmi nüfusu ile dünyanın 122 ülkesinden daha büyük bir nüfusa sahip bir şehir. 25 milyar 730 Milyon TL 2014 yılı konsolide bütçesi ile Türkiye Cumhuriyeti'nin 21 bakanlığından 18'nin bütçesinden daha büyük bir bütçeye sahip bir şehir,

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) bin dört yüz yıl önce övgüyle işaret ettiği şehir,

Doğal, kültürel ve tarihi değerleri ile bir çok düşünür, edebiyat, bilim ve sanat insanın övgüsüne mazhar olmuş bir şehir,

Kimliği, imajı ve manevi ruhu ile kendisine milyonlarca insanı hayran bırakmış şehir,

Herşeyden öte, sevdalısı olduğum ve yıllardır gönüllü hizmetler verdiğim şehir,

Olan İstanbul'a 45 yıllık geçmişi ile Türkiye'nin en köklü hareketi olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı olmak benim için çok büyük onur ve şereftir.

Böylesi bir görevi bana tevdi eden çok kıymetli genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli ve partime teşekkür ederim.

 

1- Sayır Acar, bir şehir ve bölge plancısı olarak İstanbul'un sosyal yaşamı, ekonomik yaşamı, imajı, hizmetlerin dağıtımı ve genel olarak İstanbul metropolü üzerine ne tür hayaller kuruyorsunuz? Seçmene nasıl bir İstanbul vaat ediyorsunuz?

 

İstanbul, kimliği, kültürü, imajı ve ruhu olan bir şehir. Böylesi bir şehre dokunurken plan, proje, yatırım, hizmet yaparken bir değil on defa düşünmek zorundayız. Maalesef yıllardır yöneticiler ve siyasi partiler İstanbul'a bu bakış açılılarıyla bakmadıkları için İstanbul kötü ve hor bir şekilde yönetiliyor.

Ben öncelikle şu ana kadar İstanbul'u yönetenlerden farklı bir şekilde İstanbul'un bir kültürü, imajı, kimliği ve ruhu olduğunu bilerek ve kabul ederek, insan ölçeğinde insani ve insancıl baktığımı belirtmek istiyorum. O sebeple İstanbul'a uçuk, kaçık projeler değil, İstanbul'un değerleri ile çatışmayan; yaşayanların güven, huzur ve mutluluk içerisinde yaşadıkları ve gelecek nesillere tüm değerlerinin korunarak taşındığı daha yaşanılabilir bir İstanbul vaat ediyorum.

Her türlü övgüye ve sevgiye layık olan ve hizmetine aday olduğum, sevdasıyla yıllardır gönüllü hizmetler verdiğim İstanbul maalesef kötü yönetiliyor. İstanbul'u 20 yıldır Sayın Başbakan ve arkadaşları yönetiyor. 20 yıl önce İstanbul'da ne kadar sorun varsa aynı sorunlar çözülmediği ve sorunlar büyüdüğü gibi maalesef yeni sorunlarda eklenerek İstanbul yaşanması zor, yaşayanlarında mutlu olmadıkları hale geldi.

Şehir plancısı, ulaşım plancısı, afet yönetim uzmanı ve yerel yönetim tecrübesi olan, İstanbul'u İstanbul'un sorunlarını bilen bir İstanbul sevdalısı olarak İstanbul'un tüm sorunlarını çözecek irade, heyecan, azim ve kararlılığa sahibim. İdeallerim var, hedeflerim var ve projelerim var.

 

2- İstanbul'daki seçmenin diğer iki adayı değil de sizi seçmesi için en önemli neden olarak neyi gösterebilirsiniz?

 

Her iki aday İstanbul'da yıllardır belediye başkanlığı yapmış, denenmiş heyecan ve şevkleri kalmamış adaylardır.

Adaylardan biri yıllardır Ankara talimatı ile İstanbul'u yönetmeye çalışıyor, diğerinin ise gözü Ankara'da. İstanbul'a dair herhangi bir hedefi ve hizmet etme arzusuna sahip değil. İstabul'u İstanbul'dan yönetme heyecanı, hedefi ve isteği olan aday benim.

Görüyorum ki hala iki aday vaatte bulunuyor. Halkımız kendilerine sandıkta yetki verdi ve senelerdir belediye başkanlığı yapıyorlar. Şimdiye kadar neden yapmamışlar, sorunları neden çözmemişler. Ben her iki adayın da vaatlerini samimi bulmuyorum. Aziz milletimiz de gerçekçi olmadıklarının farkındadır. Ayrıca belediye meclislerinde tüm plan, proje ve yatırım ve meclis kararlarını her iki partinin meclis üyeleri birlikte alıyor ve yıllardır İstanbul'u da birlikte yönetiyorlar.

3- MHP'nin 57. hükümetin ortağı olduğu dönemde hazırlanmış, dönemin başbakan yardımcısı Devlet Bahçeli ile dönemin ulaştırma bakanı Oktay Vural'ın imzasını taşıyan ve kredisi bile o dönemde alınmış olan Marmaray'ı AKP hükümeti tamamıyla kendine mal etmiştir. Bu konuda ne düşünüyor, konuyu seçim çalışmalarınızda nasıl gündeme getiriyorsunuz?

 

Marmaray bizim hareketimiz zamanında planlanmış ve ihalesi yapılmış İstanbul insanı için faydalı bir projedir. Maalesef tarafımızca yapımı planlanarak ihale edilen projeyi AKP kendilerinin projesi gibi lanse etmektedir. İktidarımızda yaklaşık 800 milyon USD bedelle ihale edilen proje bu iktidar tarafından 3 milyar USD üstünde bir bedelle gerçekleştirilmiştir. Ve maalesef iş süresi uzatılarak hem uzun zamanda hem de büyük bir maliyetle tamamlanmıştır. Ancak kapasite olarak iyi işletilememektedir.

 

4- İstanbul'da uzun yıllardır yaşayan bir vatandaş ve bir belediye başkan adayı olarak İstanbul'un acilençözülmesi gereken sorunları olarak neleri görüyor, bu konularda ne tür çözüm önerileri getiriyorsunuz?

İstanbul'da çözüm bekleyen, çözülmesi gerekli o kadar sorun var ki; bunları tek söyleşide tamamlamamız imkansız. Ancak en acil çözüm bekleyen sorunları ele alalım.

Birincisi ulaşım ve trafik sorunu, ikincisi de deprem sorunudur. Ulaşım ve trafik sorununu aslında idari, planlama ve yönetim sorunu ana başlığıyla ele alabiliriz.

İstanbul'u hala tek merkezden ulaşımı, trafiği yönetecek bir bilimi yok. İstanbul'da plan, proje, yatırım, uygulama, bakım onarım, denetleme yapan 10'un üzerinde kamu, kuruluş ve birim mevcuttur. Bu birimler arası görev, yetkive sorumluluklar anlamında karmaşa ve bu birimler arasında da koordinasyon eksikliği bulunmaktadır. UKOME denilen Ulaşım Koordinasyon merkezi belirli aralıklarla toplanan kararlar olağan bir merkezdir. Ancak İstanbul Ulaşım ve trafiğini yönetecek bir nitelik işleve sahip değildir. Öncelikle ulaşım ve trafik yönetimini tek merkezde toplayacağım.

Diğer konu planlama konusu. İstanbul gibi uluslararası ulaşımın odak noktalarından biri olan bir metropolü sadece şehir ölçeğinde düşünmek sorunların çözümünde yetersiz olacaktır. Hala ülke ölçeğinde ve bölge ölçeğinde bir ulaşım planı yapılmadı. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olarak öncelikle ülke ve bölge ölçeğinde ulaşım planlarının yapılmasını sağlayacağım. Sonrasında ulaşım master planı yaparak İstanbul'un Ulaşım ve Trafik planlamasını yapacağım.

Adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre 14 milyon 170 bin gayri resmi 16 milyon nüfus büyüklüğüne sahip olan İstanbul'da her yıl 2,2 oranında ilave nüfus artışı oluyor. 2014 yılı verilerine göre, trafikte 3 milyon 200 bin motorlu taşıt var ve her yıl %5 oranında trafiğe yeni araç katılıyor.

Günde 25 milyon yolculuğunun ve kişi başı ortalama 1,7 hareketliğin olduğu İstanbul'da ulaşımın ağırlıklı yükü karayolu sistemlerindedir. Alternatif ulaşım sistemlerinin geliştirilmemiş olması ve mevcut sistemlerin ulaşılabilirlik ve entegrasyon yönünden zayıf olması, ulaşım ve trafiği karmaşa ve çözümü zor bir hale getirmektedir.

Ulaşım ve trafik çilesini ancak bir sistem ve master plan çerçevesinde çözebiliriz. Öncelikle noktasal çözümlere karşı olduğumu ve planlamayı tamamlamadan hiç bir şekilde yeni yol ve kavşak yapmayacağımı belirtmek isterim.

Master planda da önceliğim alternatif sistemlerin ulaşımdaki payını arttırmak olacaktır. Özellikle raylı sistem ve metro ağını genişleteceğiz. Ulaşım transfer merkezlerini şehrin ulaşım odak noktalarında oluşturacak ve bunları İstanbul genelinde yaygınlaştıracağız. Vatandaşımız özel aracını transfer merkezi otoparkına ücretsiz park edecek ve metro, tramvay,İETT otobüsüne toplu taşıma araçlarından birine binip gideceği yere gidecek. Dönüşte de aracını alıp evine dönecek.

Otopark alanlarını yaygınlaştıracağız. Özellikle transfer merkezlerinde büyük otopark alanları oluşturacağız. Onun dışında yeni yapılacak tüm kamu binaları ve yapı adalarının altında zemin altı otoparklar yapacağız. Şehrin içinde otopark depolama alanları oluşturacağız. Böylece ana arterlerin üzerindeki yol üstü parklanmayı kaldırarak trafik sıkışıklığının önemli sebeplerinden birini çözmüş olacağız. Ayrıca modern sistem katlı otoparklar ile otopark sıkıntısı olan ve otopark yapmak için yer sıkıntısı olan yerlerde otopark ihtiyacını karşılayacağız. Ayrıca uygulayacağımız otopark politikaları ile park yasağı ve parklanmayı teşvik edici önlemler ile trafikte oluşabilecek yükleri azaltacağız. Ulaşım sorunları karşısında maalesef en az istifade ettiğimiz ve ulaşımda en az paya sahip olan sistem deniz ulaşımıdır. Ulaşımda deniz ulaşımının payını da arttıracağız.

Alternatif ulaşım sistemlerini geliştirmekle birlikte mevcut ulaşım alt yapımında iyileşmeler yapacak vestandartlara uygun hale getireceğiz. Mevcut durak yerlerini siyasi ve ticari önceliklere göre değil vatandaşların rahat erişemedikleri için bir başka araçla durak yerlerine gidiyorlar. Ayrıca mevcut sistemler ile planlanan sistemlerin birbirleri ile entegrasyonunu sağlayacak ve güçlendireceğiz.

Ulaşım ve trafiği yönetmek için " Trafik Yönetim Merkezi " kuracak ve bu merkezde hem İstanbul ulaşımı için vatandaşlarımıza nereye nasıl gidilir bilgisi ile bu merkezde mevcut ulaşım sistemlerinin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesi vatandaşlarımızın da bu ulaşım araçlarından da konforlu, hızlı hizmet almalarını ve ekonomik şartlarda faydalanmasını sağlayacağız.

 5- İstanbul'da belediyelerin projeleri için yeterli finansal kaynak olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer yoksa projeleriniz için nereden kaynak bulmayı düşünüyorsunuz?

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 2014 yılı konselide bütçesi 25 milyar 730 Milyon TL'dir. Türkiye Cumhuriyetinin 21 bakanlığının 18'inde böyle bütçesine sahip İstanbul; mevcut bütçesi, tüm kaynakları, gelirleri, potansiyelleri, marka değeri ile tüm sorunlarını çözebilecek potansiyele sahiptir. Peki, şimdiye kadar niye çözülmedi? Son 20 yılda imar komisyonuna giren dosyaların rant değeri yaklaşık 1 trilyon dolardır. Bu rant sadece belirli gruplara çıkar ve menfaatlerine hizmet edeceğine İstanbul'un sorunlarına ve İstanbul halkının önceliklerine hizmet etseydi hiç bir sorunumuz kalmazdı.

 

6- Türkiye için büyük önem taşıyan 2014 yerel seçimlerine günler kala medya tarafsızlığıyla ilgili düşünceleriniz nelerdir? İstanbul'da AKP, CHP ve MHP adayına medyada eşit şans veriliyor mu? Size yönelik " tanınmıyor " eleştirisinde medyanın payının olduğunu düşünüyor musunuz?

Ülkemiz seçimlere 26 siyasi parti ile giriyor. Milliyetçi Hareket partisi de bu 26 partiden birisidir. Bazı kesimler ve medya seçimleri özellikle 2 parti arasında gerçekleşecekmiş gibi gösteriyorlar. Bu Türk demokrasisine karşı işlenen büyük bir suç ve demokrasimiz için kara bir lekedir. Medya Milliyetçi Hareket Partisini sahada yokmuş gibi gösteriyor. Bu durum iktidarın işine geliyor. Ülkemizde iktidarın tek alternatifinin Milliyetçi Hareket Partisi olması iktidarı ve başbakanı korkutuyor, endişelendiriyor. Özellikle son dönemde şahit olduğumuz tapeler bu durumu alenen ortaya koymaktadır.

 

7- Esenyurt'ta sizin de katıldığınız seçim bürosu açılışında alçak ve hain bir saldırı sonucu Yusufiyeli Cengiz Akyıldız'ı şehit verdik. Biliyorsunuz röportaj için kullanacağımız sizinle olan bu fotoğrafımızı da şehidimiz Cengiz Akyıldız çekmişti. Saldırı anında orada bulunan birisi olarak duygu ve düşüncelerinizi alabilir miyiz?

 

Evet Esenyurt İlçemizde yaşadığımız olay basit bir olay değil. 26 Ocak Pazar Günü 5 adet seçim ofisimizin açılışını gerçekleştirmek üzere Esenyurt İlçesi'ne gittik. İlk açılışı Ardıçlı Mahallesi'nde gerçekleştirdik. Burada çok yoğun katılım ve teveccühle bir açılış gerçekleştirdik. Halkımızın ilgisi yüksekti bizlerde bu katılımın heyecanı ile ikinci ofis açılışımız için olayın yaşandığı Fatih Mahallesi'ne geçtik. Burada ofisimizi açtık ve içeride ilçe başkanımız konuşmasını yaptıktan sonra Esenyurt Belediye Başkan Adayımız konuşmasını yapıyordu tam o esnada gürültü ve sloganlarla birden hareketliliği duyduk. O anda arkadaşlarımız hemen dışarıya çıktılar ve ne olduğunu anlamaya çalıştık. O anda sloganlarla gelen grup taş ve sopalarla dışarıda bulunan arkadaşlarımıza saldırdılar. Hemen bir arkadaşımız emniyet birimlerine durumu ihbar etti.

Aradan 10-15 dakika gibi bir süre geçti ben konuşma yapıyordum ve o anda silah sesleri bağrışmalar ve gürültü ile bir anda hareketlilik ve infial yaşandı ve saldırıya uğradık. Hemen dışarıya çıktık arkadaşlar " Cengiz abi vuruldu! " diye bağırmaya başladı ve o an ayakta eli göğsünde Cengiz Ağabeyimizi gördüm. Koluna arkadaşlar girmiş araca bindiriyorlardı. Sonrasında kendisini ve tüm yaralı arkadaşlarımızı hastaneye götürdük. Saldırı sonucunda Cengiz Akyıldız şehit oldu ve 6 arkadaşımız değişik yerlerinden yaralandı.

Yaşadığımız menfur saldırı basit bir olay değildir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi seçim ofisine yapılmış haince bir saldırıdır. Türk demokrasisine yapılmış hain bir saldırıdır. Resmi olarak mülki idari amirliğe bildirilmiş, resmi açılış programı olmasına rağmen olay anında olay yeri ve çevresinde hiç bir emniyet tedbiri alınmadığı, ilk saldırı anında polise ihbar edilmesine karşın 2. Saldırı anına kadar hiç bir polisin gelmemiş olması da bizleri çok düşündürüyor.

Olay sonrasında yakalanan 5 kişinin 3'ünün çocuk olması ve bu tür olaylarda benzer şekilde çocukların kullanılıyor olması olayın terörist bir eylem olduğunu ortaya koyuyor. Olayın savcılık tarafından soruşturması dahi tamamlanmamışken mahkemede ayrıca sanık avukatlarının her birinin olayı dil birliği ile sanki bilinen bir senaryo gibi savunmaları da sanki olayın önceden planlanmış bir olay ve senaryo olduğu şüphelerimizi de kuvvetlendiriyor. Partimizin hiç bir resmi makamı tarafından suçluların kimliği hakkında beyanatta bulunmamasına rağmen BDP yetkililerinin alınarak bizimle alakası yok demeleri de bizler için manidardır. Tüm bu gerçekliklere rağmen adli makamlarca olayın basit ve adi bir adli olay statüsüne sokmuş olmaları da ayrıca bizleri çok yaralamıştır.

Tüm yaşanılan olayların açığa kavuşturulması ve olayın arkasındaki kirli hesapların ve ellerin ortaya çıkartılması gerekmektedir. Bu işin aydınlatılması ve 30 Mart Yerel Seçimlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesinde her türlü tedbirin alınması konusunda iktidar sorumludur ve bu sorumluluğunu yerine getirmelidir.

Yaşadığımız bu acı olayda, Milliyetçi Hareket Partisi'ni olayların içine sokmaya çalışıldığı ve sokağa dökerek büyük bir provokasyonun içine çekilmek istenildiğinin farkındayız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak hiç bir zaman bu tür provokasyonlarla sokağı 80 öncesinin karanlık günlerine götürülmesine müsaade etmeyeceğiz. Acımız var, öfkemiz var ama hiçbir şekilde öfkemizi, cesaretimizi sokağa taşıyamayacaklar. Bu tür provokasyon ve saldırıların seçim sürecinde tekrar yaşanmaması ve seçim güvenliğinin üst seviyede sağlanması iktidarın sorumluluğudur. İktidar sorumluluğunu yerine getirmeli son güne kadar ülkede huzur, güven ve emniyeti tesis etmelidir. Yaşadığımız acı olay sonucu kaybettiğimiz, dava arkadaşımız, mesai arkadaşımız, Cengiz (Akyıldız) Ağabeyimizi tekrar rahmetle anıyor, başta kederli ailesi olmak üzere, Ülkücü Harekete sabırlar diliyorum.

 

 8- Sayın Acar, son olarak İstanbul halkına 30 Mart yerel seçimleriyle ilgili mesajlarınız varsa onları da alalım.

 

 

Demokratik, katılımcı, şeffaf, temiz ve ilkeli bir anlayışla İstanbul'u sizlerle birlikte, sizlerin katılımı ile yöneteceğiz.

Ayrıştıran değil, birleştiren olacağız,

Ötekileştiren değil, kapsayan olacağız,

Güçlüden yana değil, haklıdan yana olacağız,

Yıllardır yüzü gülmeyen İstanbullunun yüzünü biz güldüreceğiz.

Doğasını ve tarihi dokusunu koruyarak, insan odaklı ve planlı bir gelişim sağlayacağız.

Kentsel dönüşümü, insanlarımızın mülkiyet hakkını elinden alan, rantsal dönüşüm ve bir yıkım aracı olmaktan çıkaracağız.

İstanbul'u turizm, kültür, spor, bilim ve teknoloji alanları ile bir medeniyet üssü ve şehri yapacağız,

Tüm engelleri kaldırarak,

İstanbul'u engelli dostu, yaşlı dostu, kadın dostu, genç dostu bir şehir yapacağız.

Tüm planlarımızı, projelerimizi, yatırımlarımızı ve İstanbul için alacağımız kararları dayatma ile değil , katılımcı ve açık bir şekilde gerçekleştireceğiz,

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantılarını canlı yayınla halkımızla paylaşacağız.

Belediye Meclis toplantılarımızı büyük izleyici locaları olan büyük bir salonda; tüm siyasi partiler, muhtarlar, medya, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, akademik çevreler, iş adamları, kadınlar, gençler, çocuklar, engellilerin kısaca tüm kesimlerin temsilcilerinin izleyebileceği bir modelle gerçekleştireceğiz.

Belediye Meclisindeki ihtisas komisyonlarını; komisyonun ilgi ve sorumluluk alanına giren ve toplantı gündemi ile ilişkisi olan sivil toplum kuruluşları, akademisyen ve uzman kuruluşların katılımına açacağız,

Belediyecilik hizmetlerimizi , imar planlama, projelendirme ve hizmet alım süreçlerini daha şeffaf ve denetime açık bir şekilde gerçekleştirerek istismara açık kapı bırakmayacağız.

Orman alanları ve içme suyu havzalarını koruyarak, sürdürülebilir kentleşme, sürdürülebilir çevre anlayışıyla, İstanbul'un planlı gelişimini sağlayacağız.

2B sorunu ile mağdur olan kesimlerin mağduriyetini gidereceğiz,

Fakirin, fukaranın, ihtiyaç sahibinin yanında olacağız,

Şehrin imkan ve hizmetlerine insanlarımızın daha ucuz ve daha kaliteli ulaşmasını sağlayacağız.

Emekliye, öğrenciye, engelliye İETT'yi ücretsiz yapacağız.

Şehir Plancısı, Ulaşım Plancısı, Afet Yönetim Uzmanı

Yerel Yönetim Tecrübesi,

İstanbul Sevdalısı

İstanbul Gönüllüsü

Çevre Gönüllüsü

İstanbul'u, İstanbullunun sorunlarını en iyi bilen, çözme iradesi olan bizleriz.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
“Tüm Belediyelere Talibiz”09 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM23 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH