Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM
23 Mart 2014
Bu haber 1636 kez okundu
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, “Belediyeye ait bazı alanlarda yatırım yapmak isteyen Afyonkarahisarlı hemşerilerimize yap işlet devret modeli seralar inşa edilerek vatandaşlara verilecek, böylelikle hem Afyonkarahisar’ın ekonomisine katkıda bulunup hem de burada üretilen meyve ve sebzeler Afyonkarahisar esnafı tarafından halka sunulacaktır.” ifadelerini kullandı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Günü yoğun bir tempoyla geçiren Çetinkaya, gündüz esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelirken, akşam saatlerinde de köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
 
PROJELERİ GÖZ DOLDURUYOR
Gittiği her kesim tarafından büyük ilgiyle karşılanan genç aday, hazırladığı projelerle de göz dolduruyor. Afyonkarahisar’ın eksiklerini bir bir inceleyen Çetinkaya, hazırladığı projelerle nokta atışları yaparak eksikleri giderecek.
 
SU VE EKMEK FİYATLARI
VATANDAŞLARI SIKINTIYA DÜŞÜRÜYOR
Afyonkarahisar’da her kesimin şikayetçi olduğu Su faturaları yüksekliğinin önüne geçilmesini belirten Çetinkaya, kendi dönemlerinde su faturalarına yüzde 50’lik bir indirim uygulanacağını kaydetti.
Vatandaşlarla bir araya geldiğinde en çok ekmek ve su fiyatlarından şikâyet edildiğini söyleyen Çetinkaya, bunların fiyatlarının vatandaşımızın belini büktüğünü aktardı. Ekmek fiyatlarında yapılacak indirimin eleştirilmesine de değinen genç aday, kendilerin gereken hesaplamaları yaptıklarını vatandaşın cebini düşünerek böyle bir projeye imza attığını kaydetti.
Çetinkaya, ekmeği 50 kuruşa düşürecek projesi hakkında şu ifadeleri kullandı:
“Biz ekmeği 50 kuruş yapacağız dediğimizde tepki aldık lakin biz hesaplamalarımızı yaptık. Ekmek fiyatları 50 kuruş olduğunda da kazanç sağlanıyor. Bizim hesaplama yaptığımız insanlarında ekmek fırınları var bu insanlarda eleman çalıştırıp, sigortalarını yapıyorlar. Ama 50 kuruşa satılan ekmekten de kar sağlıyorlar. O nedenle Allah’ın izni ile biz bu projemizi hayata geçirip 300 gram hijyenik ekmeği 50 kuruş yapacağız”
 
BELEDİYE KREŞLERİ AİLENİN
YÜKÜNÜ HAFİFLETECEK
Okul öncesi eğitimin gelecek nesillerin yetiştirilmesinde çok önemli bir konuma sahip olduğunu aktaran Çetinkaya, Çocuk güvenlik alanlarının (kreş), çocuk gelişim merkezleri misyonunu üstleneceğini kaydetti.
 
BELEDİYE HASTANESİ RAHATLATACAK
Son günlerde büyük ilgi uyandıran ‘Belediye Hastanesi’ projesi hakkında da kısa bilgi veren MHP Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, 1 saniyenin bile insan hayatında ne denli öneme sahip olduğunu aktardı. Bir insanın atar damarının kesilmesi halinde yaklaşık 7 dakika da hayatını kaybedebileceğini söyleyen Çetinkaya, Devlet hastanesine uzak olan bölgelerin daha rahat sağlık hizmeti alabilmeleri için bulundukları bölgenin ortak noktasına Belediye Hastanesi yapacaklarını kaydetti. Yer olarak da Eski devlet hastanesinin olduğu alanın değerlendirileceğini söyleyen Çetinkaya, “Eski devlet hastanesinin olduğu yer, büyükşehirlerde olduğu gibi belediye hastanesi olarak hizmet verecektir. Bu, Sağlık Bakanlığı, Valilik, İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonuyla ancak hayata geçecek bir projedir” ifadelerini kullandı.
 
KİMSE EVSİZ KALMAYACAK
Belediye başkanı olması halinde Arazi yağmalayan, belli kesime rant sağlayan bir imar çalışması değil, dünyada mekan, ahirette iman düsturuyla imarsız evi ve arazisi olan vatandaşların huzursuz olmalarını engelleyen, ileride kendilerini sıkıntıdan kurtaran bir çalışma gerçekleştirip imarlı-ifrazlı kanun ile hiçbir sorun yaşamayacakları, yerleşim alanlarına sahip olmaları konusunda gerekli çalışmaları yapacaklarını aktaran genç aday Çetinkaya, Bunun yanında konut sahibi olamayanlara ise belediye tarafından üretilecek araziler üzerine yapılacak depreme dayanıklı sitelerde, çok uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla oturma imkânı sağlayacaklarını söyledi.
TEKNOLOJİK SERAYLA
AFYON KALKINACAK
Afyonkarahisar’da ekonomiyi canlandırmak içinde projeler hazırlayan Çetinkaya, teknolojik sera projesiyle hem organik ürünlerin üretiminin yapılacağını hem de ekonomiye katıda bulunulacağını söyledi.
Çetinkaya konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
 “Belediyeye ait bazı alanlarda yatırım yapmak isteyen Afyonkarahisarlı hemşerilerimize yap işlet devret modeli seralar inşa edilerek vatandaşlara verilecek, böylelikle hem Afyonkarahisar’ın ekonomisine katkıda bulunup hem de burada üretilen meyve ve sebzeler Afyonkarahisar esnafı tarafından halka sunulacaktır. Afyonkarahisarkendi ihtiyacını kendisi karşılayan bir il konumuna gelecektir. Aynı zamanda halkın işsizlik problemine bir nevi de olsa katkıda bulunulacaktır.”
 
HERYERDE OLDUĞU GİBİ İMARDA DA ADALET
Afyonkarahisar’da imar sıkıntılarının olduğunu söyleyen Çetinkaya “Afyonkarahisar’ımızın imarı delik deşik olmuş durumda” diyerek imarda ki adaletsizliğin de altını çizdi.
Afyonkarahisar’ın altyapısı itibariyle en sağlam zemine sahip olan alanların başında hıdırlık çevresinin geldiğini belirten Çetinkaya, burada bulunan binaların kat sayılarının artırılması gerektiğini söyledi. İlimiz de jeolojik etütlerin müsaade etmesine rağmen özellikle az gelirli vatandaşlarımızın yaşadığı bölgelerde kat sayısı düşük olduğunu bunun yanında daha yumuşak zeminli bölgelerde kat sayısı yüksek olduğunu kaydeden Çetinkaya, “Bu bir adaletsizliktir, adaletsizlik ise en büyük zulümdür. Aynı zamanda bu adaletsizlik birim metre karede alandan elde edilecek iktisadi kazancı minimize etmektedir. Özellikle kentsel dönüşüm ve müsait imar alanlarında en az 20 yıl sonrasının şehir planı da planlanmış olacaktır” ifadelerini kullandı.
 
TRAFİK SIKINTISI ORTADAN KALKACAK
Sera projesiyle işsizliğinde önüne geçilmesi beklenilirken, Çetinkaya’nın hazırladığı Acil Trafik Çözüm Eylem Planı da Kent Bilimci mesleğinin farkını yansıttı.
Mevcut düzende yol potansiyelinin, sadece yüzde 50’sinin kullanımından kaynaklı trafik sıkıntısı yaşandığını aktaran Çetinkaya, bu sıkıntının ise otopark olarak kullanılan yol kenarlarının açılmasıyla çözüleceğini söyledi.
 
KÖPRÜLÜ KAVŞAKLARLA TRAFİK RAHATLAYACAK
En büyük projeleri arasında yer alan köprülü kavşak projesini de açıklayan Çetinkaya, projenin hayata geçmesiyle, Özdilek, Maliye ve Karayolları kavşağında, özellikle bayramlarda trafik sıkışıklığının önüne geçilmesini hedeflediklerini söyledi.
 
MEYDAN PROJESİ GENİŞLETİLECEK
Uygulanması planlanan Cumhuriyet Meydan projesinin de eksikleri olduğunu aktan Çetinkaya “Şu anda uygulanması planlanan proje birçok teknik ve yapısal değişikliğe muhtaçtır. Bu revizyondan sonra trafik ve park sorununu da katkı sağlamak üzere şehir merkezi, umumi ihtiyaç alanlarının da içinde bulunacağı yer altı çok katlı otopark yapılacaktır. Katsayısı jeoloji etütlerinin neticesinde ancak belirlenebilir” ifadelerini kullandı.
 
KÜLTÜR MİRASIMIZ DEĞERLENECEK
Afyonkarahisar’da tarihi mirasımızı kullanamadığımızı kaydeden Çetinkaya Otantik Kültür Merkezi projesiyle de Afyon kalesi, Afyon konakları, Mevlevi Camii, Bedesten Çarşısı, kadınlar pazarı, ulu camii ve birçok tarihi kültürel ve öznel değerimizin ilimize gelen misafirlere sunulduğu, tamamen kan kaybetmiş bölgelerde esnafın iktisadi faydasına yönelik yeni bir cazibe merkezi hayata geçirileceğini kaydetti.
Projenin hayata geçirilmesiyle Afyonkarahisar’a has gıda ve el sanatlarının varlığını devam etmesinin de sağlanacağını kaydeden Çetinkaya, öncelikle kalenin çevre düzenlemesi yapılacağını, ışıklandırmanın da sadece seçim zamanları değil her zaman var olacağını söyledi.
PANAROMA AFYON’UN
OLMASSA OLMAZI
Tarihimizde gerçekleşen son muzafferiyetin başlangıcı büyük taarruzun başladığı anı yaşatabilmek, hissettirebilmek milli bilincimizi canlandırabilmek ve bölgenin geçmiş de hangi olaylara ev sahipliği yaptığına ışık tutabilmek adına Panaroma inşa edileceğini de kaydeden Çetinkaya, yer belirlenmesinde de Afyonkarahisar’ın diğer tarihi varlıklarını da misafirlerin görebileceği bir alana yapılacağını söyledi.
Etkisi itibariyle başlı başına bir cazibe anıtı olabilecek proje hem sosyal hayatı hem iktisadi hayatı şaha kaldıracağa benziyor.
 
TARİHİMİZ KENDİ
ARŞİVLERİMİZDE YER ALACAK
Afyonkarahisar’da sorunlara nokta atışı yapan Çetinkaya büyük bir eksik olan Kent Arşivi’ne çözümü hazırladığı projeyle getirecek. İlimizin tarihi konusunda insanlara bilgi sunabilecek delillerinin ayan beyan gösterilebileceği bir arşive ihtiyaç olduğunu söyleyen Çetinkaya, “şehrimizle ilgili el sanatları ev yemekleri tarihi vesikalar fotoğraflar el aletleri gibi materyalleri mümkün ise asılları olmadığı hallerde balmumundan yapılmış heykelleriyle görsel ziyafet sunulacaktır. Böylelikle Afyonkarahisar denildiğinde akıllarda güzel görüntüler oluşmuş olacak. Aynı merkezde ilimizle ilgili hediyelik eşya formatında ilimizi temsil edebilecek biblolar hediye edilecek” dedi.
 
BALONLA FRİG
KEYFİ YAŞANACAK
Frig medeniyetinin yeryüzündeki en belirgin kanıtı olan Ayazini Peri Bacaları ve Kral sarayı, Göğnüş Vadisi, Emre gölü, Kral Mezarları ve Han’ın ilimiz misafirlerine ve turistlere sunabilmek amacıyla, Frig vadisi projesini açıklayan Çetinkaya, Yaylabağı, Gazlıgöl, Termal merkezinde mevcut olan konaklama imkanlarının yanında misafirlerin balon ve maket uçak yöntemleriyle Frig vadisini ve tarihi değerleri müşahede edebilme imkanını sağlanacağını söyledi.
 
KOCATEPE HAK ETTİĞİ
DEĞERİ KAZANACAK
Büyük taarruzun başladığı Kocatepe’nin layık olduğu değeri erişmesi adına da proje hazırlayan Çetinkaya, “ Misafirlerin kolay ulaşımını sağlayacak yol yapım, bal mumu vs. materyaller ile gezenlerin ruhunda anı yaşamasına vesile olacak duyguları kabartacak ihtişamın tesis edilmesi böylelikle tek geçim kaynağı olan arıcılık ve hayvancılıkla iştigal eden bölge kırsal halkının hem turizme katkısının sağlanması hem istihdamın oluşması hem de ilimizin değerlerinin iktisadi faydaya çevrilmesi sağlanmış olacaktır” ifadelerini kullandı.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
“Tüm Belediyelere Talibiz”09 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH