Ana Sayfa > SİYASET

Arzumuz Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine dönmeleri
30 Temmuz 2019
Bu haber 392 kez okundu
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, "MHP olarak görüşümüz, bir an evvel hem Suriye'den kaynaklı ülkemize yönelen tehdidin ortadan kaldırılması, bu anlamda güvenlik kuşağının Türkiye'nin arzuladığı şekilde hayata geçirilmesi ve Suriyeli kardeşlerimizin biran evvel ülkelerine dönmeleridir" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP Kayseri milletvekilleri İsmail Özdemir ile Baki Ersoy, il başkanlığında basın toplantısı düzenledi. Milletvekili Özdemir, Türkiye'de bulunan Suriyeler ile ilgili soru üzerine, Türkiye'nin bir süredir Suriyelilere ev sahipliği yaptığını hatırlatarak, şöyle konuştu: 

"4 milyon Suriyeli kardeşimize ev sahipliği yapıyoruz. Ev sahibinin de bir imkanı var. Biz bu imkanımızı fazla fazla aşmış durumdayız. Türkiye Cumhuriyeti iki başarılı askeri harekatla Suriye'de krize taraf olmuş, adına 'süper güç' denilen bu ülkelerin yapamadığını, başaramadığı bir şeyi başarmıştır.

Nedir bu? Hem Fırat Kalkanı Harekatı'nda hem Zeytin Dalı Harekatı'nda bizler o bölgeleri terörden arındırdığımız gibi hem IŞİD unsurlarından hem PKK/PYD unsurlarından bu bölgede hayatın normalleşmesini tesis ettik. Orada bulunan Suriyeli kardeşlerimiz her anlamda iç savaşın öncesindeki koşullardan daha iyi bir şekilde yaşamaya devam ediyorlar.

Bu hayatın normalleştiği alanlarda çok sayıda Suriyeli misafirlerimiz, kardeşlerimiz geri dönüş yaptı. Milli Güvenlik Kurulu'nda Fırat Nehri'nin doğusuna yapılacak güvenli bölge ile alakalı konu başlığı olacak. İnşallah bu sahalar da PKK/PYD'li teröristlerden temizlenirse hayatın normale dönmesi tesis edilmiş olur. MHP olarak görüşümüz, biran evvel hem Suriye'den kaynaklı ülkemize yönelen bir tehdidin ortadan kaldırılması, bu anlamda güvenlik kuşağının Türkiye'nin arzuladığı şekilde hayata geçirilmesi ve Suriyeli kardeşlerimizin biran evvel ülkelerine dönmeleridir."
*********************************

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy ve İsmail Özdemir, 24 Haziran seçimlerinin üzerinden geçen 1 yıl içerisinde Kayseri adına gerçekleştirdikleri faaliyetleri basın açıklamasıyla duyurdular.
Düzenlenen basın açıklamasına Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy ve İsmail Özdemir ve Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Teşkilatı üyeleri katıldı.
Düzenlenen basın açıklamasında geçen 1 yıldan beri Kayseri adına mecliste yapılan çalışmalardan bahseden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri, Kayseri gündemini meclise en çok taşıyan ve sorunları en çok dile getiren parti olduklarını belirttiler.

Kayseri'nin sanayi ve turizm bağlamında neler yapılabilir sorusuna cevap bulabilmek için 1 yıl içinde 14 yurt dışı seyahati ve 17 ülke ziyareti gerçekleştirdiğini söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, "Bildiğiniz üzere 24 Haziran seçimlerinden bu yana 1 yıllık süreyi geride bıraktık. Kayserili hemşerilerimizin seçimiyle partimizden 2 milletvekili olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yürütüyoruz. Geride bıraktığımız 1 yıllık süre boyunca Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri olarak, Kayserimizle ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi zemininde bir takım çalışmalar yürüttük.

Demokrasimiz gereğince siyasi müesseselerdeki vatandaşa hesap verilebilirlik anlayışının yerleşmesini önemsiyoruz. Bu kapsamda da Milliyetçi Hareket Partisi Kayserimiz ile alakalı pek çok konuyu mecliste gündeme getirdi. MHP Kayseri Milletvekilleri olarak, geride bıraktığımız 1 yıllık süre boyunca Kayseri konusuyla alakalı olmak üzere 1 kanun teklifi vermişiz. Bunun yanında 18 soru önergesiyle, Kayseri'nin pek çok sorunlarını, talep ve beklentilerini ilgili bakanlık ve kurumların gündemine taşıyarak, bunlarla alakalı hangi adımların atılacağını hem sormuşuz hem de bu adımların atılmasıyla alakalı konuların takipçisi olmuşuz.

Diğer yandan yine, Kayserimizle alakalı meclisin denetleme faaliyetlerinde icra etmek üzere 3 tane soru önergesi vermişiz. Yine genel kurul konuşmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri olarak, Kayseri'nin pek çok sorunlarını dile getirdik ki bu anlamda 19 ayrı başlıkta Kayserimizin kendi gündemini Türkiye Büyük Millet Meclisine taşımışız. Başta Baki beyin yer aldığı komisyonlarda da ülkemizin genelini ilgilendiren plan bütçe komisyonunda, Kayserimizle alakalı 9 konu başlığını da gündeme getirmişiz. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi, Kayseri'de 2018-2019 yılları arasında mecliste Kayseri'yi en fazla gündeme getiren siyasi parti olmuştur. Bunun yanında, uluslar arası alanda Kayseri Milletvekili olarak, katıldığımız bazı toplantılar oldu.

Bu toplantıların bazılarında sayın Cumhurbaşkanımızın çalışmalarına eşlik ettik, bazılarında da sayın Meclis Başkanımıza toplantılarda eşlik ettik. Bu toplantılar kapsamında da 14 yurt dışı programa katılmışız ve burada da 17 ülkeyi ziyaret etmişiz. Bunun Kayseri açısından anlam ve önemi şudur,ziyaret ettiğimiz bazı ülkelerde Kayseri'nin sanayi potansiyelinde veya turizm potansiyelinde geliştirebilecek ve bu anlamda şehrimizi ileriye taşıyabilecek neler yapabiliriz bunun arayışı içinde olduk.

Bu kapsamdaki bilgileri Kayserili hemşerilerimizle paylaşmış oluyoruz. Bundan sonraki dönemde de, başta il başkanlığımızın ar-ge birimi olmak üzere beraber yapacağımız projeleri, değerlendirmeleri ve ilave olarak Baki bey ile beraber bizim yapacağımız çalışmalarla birlikte İnşallah önümüzdeki yılı daha verimli ve daha kapsamlı geçiririz inancı taşıyorum" dedi.

Milli egemenlik noktasında taviz verilmeyeceği bir döneme girileceğini ve bu dönemin çok önemli olduğunu belirten İsmail Özdemir, sözlerine şu şekilde devam etti:
"Önümüzdeki dönem, Türkiye açısından önemli bir dönem çünkü özellikle milli egemenliğimiz noktasında taviz vermediğimiz ve veremeyeceğimiz bir dönemi yaşarız gibi duruyor. Bu kapsamda da Türkiye'de siyasi gündemi hareketlendirerek, milli cepheyi iç bünye ile zayıflatmak isteyen çevrelerin olacağını biliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi bu anlamda, Cumhur İttifakı konusunda taşıdığı hassasiyetlere zaten anlam ve önem veriyordu. Bu anlam ve önemin azami seviyede hissini ve şuurunu yaşayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her çevre nazarında bunun da iyi bir şekilde anlaşılmasını isterim"

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, gazetecilerin kendisine yönelttiği sorulara da şu şekilde cevap verdi:

"Kayseri Sarız üzerinde yaşadığımız bir problemle alakalı hususu gündeme getirirken, diğer alanlarla ilgili sağlık noktasındaki sıkıntılarımızı kamuoyuyla paylaşmıştık. Bunun paylaşılma tercihi elbette ki bize aittir. O gün ne söylediysek arkasındayız ve biz şehrimizin her anlamda liyakatli kadrolarca yönetilmesinin doğru olacağı inancını taşıyoruz. Bu, herkes liyakatli değildir anlamına gelmesin ancak spesifik bazı konular üzerinden yaptığımız değerlendirmeler sonucunda, bu neticeye vardığımız için hemşerilerimizle paylaştık"

2011'de Arap baharı olarak adlandırılan bir sürecin neticesi Suriye'ye de yansıdı. Orada da bir iç savaş baş gösterdi ve sonucunda da en fazla etkilenen ülke, Türkiye oldu. Bu krizin aşılması ve çözülmesi noktasında da en ciddi ve somut adımları atan ülke de Türkiye oldu. Milliyetçi Hareket Partisi olarak görüşümüz, bir an evvel hem Suriye'den kaynaklı ülkemize yönelen tehdidin ortadan kaldırılması ve Suriyeli kardeşlerimizin de bir an evvel ülkelerine dönmeleridir"

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da Kayseri'nin gündemi ve sorunlarına değinerek, "Bizler elimizden geldiğince Kayseri'mizin sorunlarını gündeme getirmek konusunda gerek komisyonlarda gerek kulislerde gerekse genel kurul konuşmalarımızda çözümler arıyoruz ve Kayseri'mizi gerektiği yere taşımak istiyoruz. 2018-2019 yılını değerlendirdiğimizde Kayseri'yi en çok gündeme taşıyan milletvekilleri Kayseri Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleridir.

Bizler bulunmuş olduğumuz komisyonlarla beraber çalışmalarımızı yürütürken fonksiyonlardan genel kurula gelen kanun maddeleri üzerinde söz aldığımızda önce teknik konulardan bahsediyoruz sonra konuyu bir şekilde ele alarak Kayseri'mizin problemlerini dile getiriyoruz. Sonuç aldığımız pek çok konuda olmuştur. Bizler Cumhur ittifakının bir tarafıyız bizler Kayseri'de yaşayan insanlar olarak iş adamlarımızın, esnaflarımızın, çiftçimizin ve emekçilerimizin gerektiği yerlerde olmasını istiyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızı ara vermeksizin sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek için canla başla çalışıyoruz."

"Gerek 24 Haziran seçimlerinde gerekse 31 Mart seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisine Türkiye'de baktığımızda Kayseri fark oluşturmuştur. Kayseri il teşkilatı ve başkanımız gerçekten bu konuda çok başarılıdır. Elimizden ne geliyorsa Kayseri için çalışmaya devam edeceğiz. Başarılı olmak istiyoruz başarıdan da kastımız Kayseri'yi bir yerlere taşıyabilmek. Çünkü Kayseri'nin hak ettiği yerde olduğuna şuanda inanmıyorum.

Bizim talep ve girişimlerimiz doğrultusunda bizlere yardımcı olan Adalet ve Kalkınma Partisi yetkililerine de hem yerel anlamda hem de genel anlamda teşekkür ediyoruz. Biz Kayseri ile ilgili daha iyi gelişmeler olsun ve daha güzel şeyler konuşabilelim istiyoruz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz çünkü bu millet bize vekaleti verirken 'çalışsınlar, sorunları gündeme getirsinler ve bu sorunlara çözüm üretsinler' diye o meclis çatısı altına gönderdi."
"Biz sevdamız Kayseri derken boşa demiyoruz bunu. Bu konuyu da açıklamış olayım 'Sevdamız Kayseri' sloganının patentini aldık, Mustafa Baki Ersoy'a aittir. Bu slogan Kayseri Milliyetçi Hareket Partisinin sloganıdır. Herkes kullanabilir ama bu bizim sloganımızdır bunun böyle bilinmesini istiyoruz."
"Kayseri'nin hak ettiği yerde olup olmadığını görmek için bir kıyaslama yapmamız gerekiyor. Kayseri'mizi Konya ile Manisa ile Gaziantep ile kıyasladığımızda bunu net olarak görebilirsiniz. 42 ilde IPARD destekleme fonları var Kayseri'mizde niye yok? Niye diye sorduğumuzda bunlar gelişmekte olan iller diye cevap veriyorlar ama bazı illeri Kayseri ile kıyaslayamayız dahi tarım ve hayvancılık üzerine söylüyorum Kayseri'de de olmalı diyorum.

Diğer bir konu hızlı tren konusu. 2025 yılına kadar ben mümkün görmüyorum. Ben bu soruyu 2018 yılının 11. Ayında Bakan beye bizzat böyle bir şey var mı diye sorduğumda 'Gündemimizde böyle bir şey yok, zaten buna devletimizin de imkanı yok' yanıtını aldım. Böyle bir proje 2020 yılında ortaya koyulduğunda yapımının ardından 2025 yılında Allah bu hızlı trene binmeyi bize nasip eder diye düşünüyorum."

"Seyyar satıcı meselesinde bizim tepki gösterdiğimiz kısım orada bulunan kardeşlerimize gösterilen davranış. Bu insanlar bizlere helal oylarını vermişlerdir bizler de kendilerinin arkasında durduğumuzu göstermek zorundayız. Bu olaydan sonra Memduh Başkan ile bir görüşmemiz oldu. Memduh Başkan'ın da bizden farklı düşündüğü bir şey yok zaten. Bu seyyar satıcılar konusunda Memduh Başkan'ın belediyelerimizin bir çalışması olacağını ve bir proje ürettiğini söyledi bizlerde memnun olduk. Belediyelerimiz tabii ki ceza kesebilirler ama bunun yöntemi doğru bulmadık. Bu konu tatlıya bağlandı."

"Kayseri Spor da bildiğiniz gibi bir olağanüstü kongre süreci yaşandı. Kayserispor kulübü sahipsiz değildir diyoruz. Bizler de arkadaşlarımızla birlikte kulübümüzün hak ettiği yerlere taşınabileceği potansiyeline sahiptir diye düşünüyoruz. Erol Bedir başkanın yanındayız. Birçok noktada gereken desteği vermişimdir hala da istişarelerimiz devam ediyor.

Kayserispor'un genel yapısına baktığımız zaman yapısal reformlarla bir yere gelebilir. Bugünü kurtarmak için bakarsanız eğer 3 ay sonra yine aynı şeyleri konuşmak durumunda kalabiliriz. Bugün itibariyle gördüğüm şey Kayserispor'un durumunu iyi görmüyorum. Bugün söylüyorum çünkü yarın bir gün lig başladığında bunun için çok geç olabilir. Kadroda çok büyük eksiklikler var. Ben teknik direktör değilim ama futbola ilgisi olan bir vatandaş olarak fikrimi söylüyorum. İnşallah bu önlemler alınır" 
MHPli vekil Sevdamız Kayseri sözünün patentini aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Sevdamız Kayseri" sözünün patentini aldığını bildirdi.
MHP il binasında düzenlenen programda 27. dönem MHP Kayseri milletvekillerinin 2018-2019 arasında yasama faaliyetleri kapsamında yaptığı çalışmalarla ilgili toplantı gerçekleştirildi.
Milletvekili Baki Ersoy, toplantıda yaptığı konuşmada, Kayseri'nin problemlerini gündeme taşımak için birçok platformda çözüm aradıklarını söyledi." Canla başla çalışıyoruz." diyen Ersoy, başarıya ulaşmak için çalıştıklarını, başarıdan kasıtlarının ise Kayseri'yi bir yere getirmek olduğunu ifade etti.

"HERKES KULLANSIN AMA BU BİZİM SLOGANIMIZDIR"
Kayseri'yi sevdiklerini ve bu yüzden çok çalıştıklarını aktaran Ersoy, "Biz, 'sevdamız Kayseri" derken boşa konuşmuyoruz. 'Sevdamız Kayseri' sözünün patentini aldık. Bu söz Mustafa Baki Ersoy'un adına alınmıştır ancak bu MHP teşkilatına ait bir sözdür, bunun da böyle bilinmesini isterim.Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Herkes kullansın ama bu bizim sloganımızdır. Biz bu sloganı samimi bir şekilde kullanıyoruz." diye konuştu.

Milletvekili İsmail Özdemir de milleti temsil etmek için çok çalıştıklarını vurgulayarak, mecliste pek çok konuyu gündeme getirdiklerini anlattı. 18 soru önergesi verdiklerini aktaran Özdemir, bu konularla Kayserililerin beklentilerini gündeme taşıdıklarını kaydetti.MHP'nin Kayseri'yi mecliste en çok gündeme taşıyan parti olduğunu iddia eden Özdemir, 17 ülke ziyareti gerçekleştirerek sanayi ve turizm alanında görüşme yaptıklarını aktardı.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
ABD ve Türkiye'den 13 maddelik ortak açıklama18 Ekim 2019
Bu şerefsiz ifadeleri ayaklarımızın altına alıp çiğniyoruz13 Ekim 2019
SEVİYESİZ İTHAMLAR09 Ekim 2019
YÖNETİMDE İSTİKRAR, TEMSİLDE ADALET"01 Ekim 2019
Sorunlardan çıkış yolu milli birliği korumak30 Eylül 2019
'Beraberce felaketlere karşı direneceğiz'30 Eylül 2019
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kutlaması30 Eylül 2019
Sen kim, Ülkücüler kim! Edebinle otur29 Eylül 2019
Semih Yalçın: CHP, ayak bağı olmaya memur edilmiş bir partidir28 Eylül 2019
TUNÇ SOYER, PKK’YA KUCAK AÇMAKTADIR27 Eylül 2019
Kendisi zillet ittifakının “cücük ortağı” 25 Eylül 2019
MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Ülkücülerin elleri yakanda olacak25 Eylül 2019
Semih Yalçın'dan gazeteci Balbay'a sert tepki22 Eylül 2019
MHP'den esnafa "Siftah bizden bereket Allah'tan" ziyareti22 Eylül 2019
Başkan Kılıç'tan Ankara çıkarması22 Eylül 2019
Başkan Erdoğan;"Hep beraber yarım asırlık ulu çınarın altında buluşalım"22 Eylül 2019
Cumhur İttifakı, bir koalisyon ortaklığı değildir. 17 Eylül 2019
Aşure ikramı15 Eylül 2019
Şehidin ismi kütüphanede yaşatılacak13 Eylül 2019
MHP'li Sözlü'den Karalar'a 'Hodri Meydan'10 Eylül 2019
Kaftancıoğlu'nu savunan Akşener'e sert tepki09 Eylül 2019
Hüseyin SÖZLÜ'nün basın toplantısına davet09 Eylül 2019
"Hafızası olan millet ayakta kalır"09 Eylül 2019
MHP'li Aycan: "İdamı isteyen tek partiyiz"05 Eylül 2019
Semih Yalçın: ''CHP hastadır"31 Ağustos 2019
“Kapitalist zihniyetle Adana hizmet alamaz”29 Ağustos 2019
Milletçe mücadele şart28 Ağustos 2019
"Malazgirt Zaferi, Türkiye Cumhuriyetinin bir harcıdır"26 Ağustos 2019
"Türk Adaleti en ağır cezayı verecektir" 25 Ağustos 2019
'Teyakkuzda olacağız'24 Ağustos 2019
MHP'li Yalçın'dan Gül ve Davutoğlu’na sert tepki!20 Ağustos 2019
Yanlışta ısrar etmek, helak olmaya koşmaktır16 Ağustos 2019
MHP’DEN HAZZETMEYEN SATILIK UŞAKLAR16 Ağustos 2019
SANCAKLI: MHP TÜRKİYE’NİN SİGORTASIDIR13 Ağustos 2019
Ülkü Ocakları'ndan haydut çıkmaz 05 Ağustos 2019
Çarşaf listeleri adeta “Yurtta Sulh Konseyi”nin isimlerinden ibarettir04 Ağustos 2019
Parlamenterler Derneği Genel Başkanı Bukan: Bahçeli’nin çağrısı iyi değerlendirilmeli.02 Ağustos 2019
MURAT KAÇAK SONUNDA PATLADI. “AYIPTIR, GÜNAHTIR”31 Temmuz 2019
MHP'li Arkaz: Sivas’a Laf Söylemek Tarihe İhanettir 31 Temmuz 2019
Tarsus Ülkü Ocakları Başkanımız yalnız değildir.26 Temmuz 2019
MHP üzerindeki oyunlara dikkat : Fitneçağ’ın İçyüzü25 Temmuz 2019
"Tarafsız basın demokrasinin yaşam damarlarındandır"25 Temmuz 2019
Yalçın, ‘‘Fitneçağın mümessili höykürmüş daha da ötesi hırlamış.’’ 24 Temmuz 2019
MHP verdiği sözü tuttu23 Temmuz 2019
Büyükataman'dan Fitneci Yeniçağ'ın yazarına sert tepki23 Temmuz 2019
“ÖNCE KİRLİ ALGI ÜRETİP SONRA KIYIM YAPILIYOR”22 Temmuz 2019
‘İstikamet Kızıl Elma’ diyen askerden Bahçeli’ye ziyaret20 Temmuz 2019
''ASIL MAKSADINI GİZLİYOR''19 Temmuz 2019
Başkan Gündoğdu'dan 15 Temmuz Mesajı16 Temmuz 2019
Özgür Özel'in niyeti üzüm yemek değil, bağcıyı dövmektir." 11 Temmuz 2019
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan'a sert tepki11 Temmuz 2019
AKŞENER’İN İFTİRALARINA SERT CEVAP10 Temmuz 2019
'Fitne' uyarısı09 Temmuz 2019
Avcı: Hedef saptırmak ayıptır çirkindir!07 Temmuz 2019
MHP Merkez İlçe yöneticilerinden Belediye Başkanı Arı'ya ziyaret07 Temmuz 2019
Bahçeli'nin liderliği kitap oldu07 Temmuz 2019
MHP'li Yalçın'dan Mehmet Yakup Yılmaz'a: Siz bir psikiyatra görünün!04 Temmuz 2019
İP’in ucuz siyaset şovu . . . 03 Temmuz 2019
Akçay: İP kimliksiz kumpanyadır!22 Haziran 2019
Vay politika kokarcası vay!22 Haziran 2019
MHP'den İP'li Akşener'e tepki!22 Haziran 2019
MHP İstanbul'un kılcal damarlarına girdi21 Haziran 2019
23 Haziran öncesi MHP'den önemli açıklama!20 Haziran 2019
İstanbul sevdamız, istikbalimiz, bekamızdır19 Haziran 2019
ASARCIK'TA YOLLAR YENİLENİYOR18 Haziran 2019
MHP’nin Mitili, CHP’nin Fitilini Tutuşturdu 18 Haziran 2019
Eğitim, siyasi şaşılığı ve bilgi yüklü merkepliği değiştirmiyor 18 Haziran 2019
İstanbul ehil ellere teslim edilecektir11 Haziran 2019
CELAL ADAN: MİTİL ATILMIŞ DURUMDA 10 Haziran 2019
MHP İSTANBUL’A MİTİLİ ATTI, CHP’NİN FİTİLİ TUTUŞTU10 Haziran 2019
MHP'li Yalçın'dan Dede Cevabı: Neden Oltaya Geldi07 Haziran 2019
Büyükataman: İstanbul seçimi Türkiye için hayati bir seçim halini aldı06 Haziran 2019
Zillet ittifakının adayı koca İstanbul’u satamayacak01 Haziran 2019
İstanbul “dağdan gelenlerin” bağdakini kovmasına müsaade etmeyecek 31 Mayıs 2019
Bahçeli'nin 'beka' vurgusu seçmende karşılık buldu29 Mayıs 2019
Tunceli Belediyesi Komünist Başkana Edirne Ülkü Ocaklarından Sert Tepki 26 Mayıs 2019
TÜRKİYE DÜNDEN DAHA GÜÇLÜDÜR, DAHA BÜYÜKTÜR16 Mayıs 2019
CHP YSK'nın 'red' kararını malzeme olarak kullanacak15 Mayıs 2019
Açılıma Saçılıma Geçit Vermeyiz14 Mayıs 2019
'Ey CHP, titre ve kendine dön'09 Mayıs 2019
'Türk milleti bu tiyatroyu daha önce izledi'09 Mayıs 2019
CHP'nin maskesi, sefalet ve perişanlığı önleyemeyecektir09 Mayıs 2019
CHP’nin şirazesi kaymıştır08 Mayıs 2019
MHP'den YSK'nin kararının ardından ilk açıklama07 Mayıs 2019
YSK : İSTANBUL'DA SEÇİMLER YENİLENİYOR06 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan, Oya Baydar'a sert sözler!06 Mayıs 2019
"Hadiseyi farklı kavramaya çalışmak düpedüz kötü niyet içeren, çirkin bir tutumdur"05 Mayıs 2019
Atatürk’e hakaret eden yazar bozuntusuna ve alkışlayanlara tepki 02 Mayıs 2019
Önceliğimiz daima Türkiye'dir01 Mayıs 2019
TAŞDOĞAN’DAN MACRON’A SERT TEPKİ01 Mayıs 2019
“BAŞKA PARTİNİN MUTLULUĞUNDAN MUTLU OLAN BİR PARTİ!”30 Nisan 2019
"Türkiye kendi iradesine sahip ülkedir"30 Nisan 2019
MHP'li Feti Yıldız : YSK ve af açıklaması28 Nisan 2019
Türkiye'ye tam destek25 Nisan 2019
Sinan Ateş: Bu hassas süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etmelidir22 Nisan 2019
İsmet Büyükataman: Tepki görmesi muhtemel yerde bulunması akla ziyandır22 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na saldırıyı değerlendirdi21 Nisan 2019
Adana’da Cumhur İttifakı’ndan “Birlik beraberlik” mesajı!19 Nisan 2019
"Krimi, Fransa’nın Gaziantep'te yaptığı katliama bakmalıdır." 16 Nisan 2019
“Senden Ne Halt Olur, Bir de Bunu Yaz”16 Nisan 2019
Erdoğan ve Bahçeli'den Kritik Görüşme10 Nisan 2019
EKREM İMAMOĞLU KAZANMADI AK PARTİ KAYBETTİ07 Nisan 2019
Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı30 Mart 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET29 Mart 2019
MHP VE AK PARTİ’DEN ORTAK TEŞEKKÜR MESAJI28 Mart 2019
Geleceği Göremeyen Siyasetçi Kör Siyasetçidir28 Mart 2019
"Ceket Devri Bitti Hizmet Devri Başlıyor"28 Mart 2019
‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar’ 28 Mart 2019
MHP'li Büyükataman'dan, CHP'li Altay'a sert tepki!27 Mart 2019
İstanbul Benim Ortak Paydam27 Mart 2019
Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur.27 Mart 2019
Cumhur ittifakı birliktir, berekettir, kardeşliktir26 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’da!26 Mart 2019
YUSUF BAŞ: ‘’ARTIK ADANA’DA SİYASİ ÇEKİŞMELERDEN UZAK DURULMALI’’26 Mart 2019
Kılıçdaroğlu, Türk milliyetçisi rolünü 31 Mart'ta terk edecektir.26 Mart 2019
Yenikapı'da tarihi anlar!24 Mart 2019
"Milliyetçi Ülkücü Hareket 31 Mart'ta Gerekeni Yapacaktır"23 Mart 2019
AK Parti ve MHP'nin ortak Yenikapı Mitingi açıklaması23 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’ya geliyor!23 Mart 2019
"Beşiktaş kimsenin arka bahçesi değil"19 Mart 2019
Biz Cumhur İttifakıyız19 Mart 2019
ATATÜRK’Ü KENDİLERİNE ZIRH YAPIYORLAR17 Mart 2019
Avcı: Atatürk hepimizin Kutup Yıldızı’dır!14 Mart 2019
Cumhur İttifakı ülkemizi 2023’e taşıyacak12 Mart 2019
Tuna: "31 Mart'ta Mersin'de Cumhur İttifakı ile Zafer Yazacağız"12 Mart 2019
Taşdoğan;“Bu topraklarda Kürdistan diye bir yer yok”11 Mart 2019
Projeler ne kadar büyürse ve geliştirilirse istihdam o kadar büyüyecektir.10 Mart 2019
Türkiye’nin önünü kesemeyecekler10 Mart 2019
Cumhur İttifakı'nı Durduramayacaklar10 Mart 2019
Akçay: Seçim sonuçlarını en çok Trump merak ediyor09 Mart 2019
31 Mart İzmir için yeniden doğuş günü olacak09 Mart 2019
Büyük Türkiye ülkümüze güçlü Türk kadını ile ulaşacağız08 Mart 2019
‘Kirli eller tarafından 1 Nisan senaryoları planlanıyor’08 Mart 2019
MHP’li Atay’dan Celal Doğan’a sert tepki08 Mart 2019
KILIÇDAROĞLU VE AVANESİ PANİK HÂLİYLE NE SÖYLEDİĞİNİ PEK BİLEMEMEKTEDİR05 Mart 2019
Erkan Akçay’dan 6 kritik soru05 Mart 2019
MHP’li Sadir Durmaz: ‘CHP’nin listesinde PKK’lılar var’05 Mart 2019
MHP'li Erkan Akçay: Yiğitseniz Çıkın Birlikte O Dörtlü Fotoğrafı Verin Bakalım!04 Mart 2019
Özhaseki açıkladı! İsmi Başbuğ Alparslan Türkeş olacak04 Mart 2019
MHP’li Yıldırım’dan Yaşar Okuyan’a sert cevap03 Mart 2019
MHP'DEN SAĞLAM DURUŞ AÇIKLAMASI03 Mart 2019
CHP ve İP’e Atatürk göndermesi02 Mart 2019
MHP’li Özdemir, Köy Enstitüsü binalarının müze olması için teklif verdi02 Mart 2019
Okan Ertorun'dan Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklama01 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’miz tarihi bir sürecin tam ortasında01 Mart 2019
Semih Yalçın’dan Akşener’e sert cevap!01 Mart 2019
MHP'li Kalyoncu: Kürtlere asıl baskıyı HDP yapıyor28 Şubat 2019
MHP'li Büyükataman'dan, CHP'li Özel'e sert tepki 28 Şubat 2019
MHP'li Semih Yalçın'dan Yaşar Okuyan'ın iftiralarına sert yanıt!28 Şubat 2019
MHP Genel Genel Başkanı Devlet Bahçeli ;​Doğrunun yardımcısı Allah’tır. Aziz milletimizin basireti hayranlık vericidir. 26 Şubat 2019
"Kafalarına Balyoz Gibi Patlarız"26 Şubat 2019
AKŞENER CEVAP VEREMEDİ SURATI ASILDI25 Şubat 2019
MHP’li Yıldırım’dan, Mansur Yavaş’a Tunç Soyer çıkışı!25 Şubat 2019
Bünyamin Avcı’dan ‘Üniversite’ teşekkürü!23 Şubat 2019
“Meclis üyelerimiz zafere inanmış kişilerden oluştu”23 Şubat 2019
ÜLKÜCÜLER MAHREMİNE EL UZATANLARA HADDİNİ BİLDİRECEKTİR!22 Şubat 2019
TÜRK IRKINI YOK ETMEYİ HEDEFLİYORLAR22 Şubat 2019
“ADAM NASIL SATILIR GÖSTERDİLER”21 Şubat 2019
MHP'li Avşar'dan Cumhur İttifakı Açıklaması20 Şubat 2019
Cumhur İttifakı Fark Yaratacak20 Şubat 2019
MHP’den ‘mavi balina’ uyarısı20 Şubat 2019
Cumhur İttifakı genişledi19 Şubat 2019
Alparslan Türkeş Üniversitesi, teklif olarak Meclis’e sunuldu19 Şubat 2019
Binali Yıldırım TBMM Başkanlığını Celal Adan’a devretti19 Şubat 2019
Saadetçilerin bulaştığı pisliği 'bor madeni' bile temizleyemez19 Şubat 2019
Kimse, yerel seçimlerin beka meselesi olmadığını söyleyemez16 Şubat 2019
Bunu yapan vatan hainidir!16 Şubat 2019
MHP’li Osmanağaoğlu: ‘Destekçilere okkalı bir tokat olacaktır’16 Şubat 2019
“ÖZGÜR ÖZEL GİBİ ‘HOMO POLİTİC’ BİR ‘TİPİ TİP’LE 16 Şubat 2019
İTTİFAK GENELGESİ16 Şubat 2019
Parlamenterler Derneği’nden Cumhur İttifakı Destek Çağrısı15 Şubat 2019
“Terörün uzantıları Millet İttifakı’nda”15 Şubat 2019
İP’in ucu, Pensilvanya cambazının boğazındaki tasmaya bağlıdır13 Şubat 2019
CUMHUR İTTİFAKI BENİMSENDİ11 Şubat 2019
AK Parti ve MHP’den Cumhur İttifakı yürüyüşü08 Şubat 2019
TAŞDOĞAN’DAN, GAZİLİK UNVANI MESAJI07 Şubat 2019
Semih Yalçın’dan Cumhur İttifakı açıklaması07 Şubat 2019
"Bizim Aklımız Türkiye'dir"07 Şubat 2019
Genel başkanlık koltuğu, Kılıçdaroğlu’na beş numara bol gelmektedir 07 Şubat 2019
Semih Yalçın’dan ‘İlber Ortaylı’ açıklaması!05 Şubat 2019
Özhaseki’den, Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarına anlamlı ziyaret04 Şubat 2019
Zeyrek’e Haddini Bildirmek Şart Olmuştur.04 Şubat 2019
MHP İl Başkanı Pehlivan; "Türkiye Sevdamızın Milli Markası; Cumhur İttifakı"03 Şubat 2019
Dülgeroğlu: "Pıngıdık Şenliği'ni Uluslararası Platforma Taşıyacağız"03 Şubat 2019
Akar’dan Yuluğ’a teşekkür03 Şubat 2019
MHP İl Başkanı Avcı Tufanbeyli’den başladı03 Şubat 2019
" DARBELERE BEL BAĞLAYAN CHP.. "30 Ocak 2019
MHP’den Tunç Soyer’le ilgili tarihe geçecek açıklama!30 Ocak 2019
Bahçeli’den Yıldırım’ın istifası ile ilgili ilk açıklama30 Ocak 2019
Cumhur İttifakı'nın Adana Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı27 Ocak 2019
MHP'nin Af ve EYT Teklifi Komisyonlara Gönderildi!27 Ocak 2019
Cumhur İttifakı Adana Adayları Halkla Buluşuyor25 Ocak 2019
MHP Lideri Bahçeli'den Fazıl Say açıklaması ...19 Ocak 2019
AVCI: ÖNCELİĞİMİZ BELEDİYE DEĞİL, MİLLİ BEKADIR16 Ocak 2019
"Sözlerini Ancak Çakallar Duyabilir"14 Ocak 2019
Cumhur İttifakı, Türk siyasi hayatındaki değişimin önemli bir parçasıdır 14 Ocak 2019
BOZKURT İŞARETİ MHP’YE AİTTİR13 Ocak 2019
Pazarlık değil, karşılıklı jestler oldu13 Ocak 2019
Avcı: Basının kahramanları çalışan gazetecilerdir10 Ocak 2019
BİR AYAĞI PENSİLVANYA’DA, BİR AYAĞI KANDİL’DE08 Ocak 2019
İşadamı Adil Çimen MHP Seyhan Adayı07 Ocak 2019
MHP’li Öztürk’ten avukatlara yeşil pasaport teklifi07 Ocak 2019
“Elveda diyeceklerden değil, El'vefa diyenlerdeniz”01 Ocak 2019
YAMAN BİR AÇMAZDASINIZ !29 Aralık 2018
DAĞ DİBİ AKLIN DİBİ28 Aralık 2018
CHP MİLLİ SAVUNMA BAKANINDAN VE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDEN ÖZÜR DİLEMELİDİR.27 Aralık 2018
MHP’Lİ VEKİLDEN MUŞ İÇİN ARAŞTIRMA ÖNERİSİ27 Aralık 2018
Bahçeli’den Akpınar’a çağrı!26 Aralık 2018
25 ARALIK GAZİANTEP’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU25 Aralık 2018
Liderimiz Devlet Bahçeli'nin vereceği kararı emir telakki edeceğiz24 Aralık 2018
Değerinizi hurda niyetine heba etmeyin24 Aralık 2018
SARIKAMIŞ HAREKATI EN HÜZÜNLÜ SAYFADIR23 Aralık 2018
MHPLİ ENGİNYURT: "BU YIKIM HAYVANCILIK ADINA BÜYÜK BİR KAYIP"22 Aralık 2018
MHP İl Başkanı Pehlivan: Sarıkamış Türk'ün Aynı Zamanda Fedakarlık Zirvesidir22 Aralık 2018
MHP İL Başkanı Erkan Öztürk Türkler dünyaya İki kez Hükmedecektir22 Aralık 2018
MAKAM İÇİN VATAN SATANLAR, FAHRETTİN PAŞA'YI ANLAYAMAZLAR.22 Aralık 2018
Bahçeli’den sert tepki! ‘Otur yerine geç derdim’21 Aralık 2018
Gözde Özkorul, Antalya Valisi'ne " Göçmenler Günü" ziyareti20 Aralık 2018
‘Hepimiz için bir vatan görevidir!’20 Aralık 2018
TAŞDOĞAN, MİLLİ VE YERLİ SİLAH ÇAĞRISI YAPTI20 Aralık 2018
VATANDAŞ KAPI KAPI SÜRÜNDÜRÜLMEMELİ20 Aralık 2018
Aycan “Kardeşliğimizi, kardeşlik hukukumuzu bozmamak lazım”19 Aralık 2018
CEMAL ENGİNYURT MECLİSTE ADETA KÜKREDİ! 18 Aralık 2018
2019 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da18 Aralık 2018
ÖZTÜRK, MEVLANA YI ANDI18 Aralık 2018
MHP’nin Belediye Başkanı Aday tanıtım Töreni gerçekleşti18 Aralık 2018
"Güneydoğu Başta Olmak Üzere Anadolu'nun Birçok Yerinde...17 Aralık 2018
HBYS PERSONELİ VERİLEN SÖZLERİN TUTULMASINI BEKLİYORLAR16 Aralık 2018
Milleti sokağa dökmek istiyorlar16 Aralık 2018
MHP’NİN VARLIĞI ADANA İÇİN ŞANSTIR13 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’den Binali Yıldırım açıklaması10 Aralık 2018
"İT KUDURUNCA ÖNCE SAHİBİNE SALDIRIR"10 Aralık 2018
MHP'den Devlet Memurları Kanunu'nda değişiklik teklifi 08 Aralık 2018
MHP'li Depboylu: “5 Aralık Kadın Hakları Günü” Hakkında Açıklama Yaptı. 05 Aralık 2018
OLCAY KILAVUZ'DAN KOCAMAZ'A: İP'İN YENİ CAMBAZI04 Aralık 2018
MHP'de pazarlık söz konusu olmaz 04 Aralık 2018
Bahçeli ile bir araya gelmemiz kaçınılmaz04 Aralık 2018
Yalçın: MHP Tüzüğü’ne ilişkin iddialar mesnetsiz ve asılsız03 Aralık 2018
MHP’li Sadir Durmaz’dan yerel seçim açıklaması03 Aralık 2018
Milli Değerlerimiz Yabancılara Teslim Edilmemelidir30 Kasım 2018
HASAN KALYONCU: MİLLİYETÇİLİK, ÇEVRECİLİKTİR!29 Kasım 2018
MHP'li Vekilden Çingene Kızı Teşekkürü29 Kasım 2018
Nişasta Bazlı Şeker, İnsan Metabolizmasına Aykırıdır.29 Kasım 2018
Başkan Ergün Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı28 Kasım 2018
Büyükataman'dan Cumhurbaşkanına Hızlı Tren Mektubu28 Kasım 2018
Ümitsiz vaka Emin Çölaşan’a26 Kasım 2018
CHP, kavganın ve kaosun adresidir. 24 Kasım 2018
“MHP, İstismar Ve Çarpıtmalara Fırsat Vermeyecektir” 23 Kasım 2018
MHP’den çocuk hakları komisyonu önerisi22 Kasım 2018
İttifak Zirvesi Görüşmesi Sona Erdi21 Kasım 2018

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH