ATF İSTİŞARE TOPLANTISI FRİEDBURG ÜLKÜ OCAĞINDA YAPILDI.

27 Mayıs 2018
467 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Avusturya Türk Federayon Yukarı Avusturya ve Salzburg bölge istişare toplantısını Friedburg Ülkü Ocağında yaptı.

Avusturya Türk Federasyon Teşkilatlandan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Baki Uslu beyin selamlama ve özetle açıklamasından sonra Genel Başkan Ali Can bey Avusturya Türk Federasyon bünyesinde Mübarek Ramazan dolayısı ile yapılan Fitre-Zekat çalışmaları ve kimlere ulaştırılacağı konusunda bilgilendirme yaparken,Hac Organizasyonu kontenjanımızın dolduğunu ve ek kontenjan aldığımızı dile getirdi.

Kurban Çalışmalarınada erken başlanması gerektiğini dile getirdi.

Ayrıca Avusturya’da yaşayan vatandaşlarımızın zor şartlarda seçime gittiğini ve Demokratik haklarının kullanması gerektiğini ve dikkat etmeleri gereken konuları dile getirerek Vatandaşlarımızın sorunları bizim sorunlarımızdır dedi.

 

ATF olarak vatandaşlarımıza yardımcı olmak bizim görevimizdir ve vatandaşımızın mağdur edilmesini ve olmasını istemeyiz ama Türk Milletininde esir edilemeyeceğini ve bu tir dayatmalarında Katılımı yoğunlaştırabileceğini dile getirdi.

 

Teşkilatların sorunları ve Ülküdaşlarımızın Teşkilatlarına sahip çıkması gerektiğini dile getiren Genel Başkan bulunduğumuz ülkenin kanunlarınında dışına çıkmadık çıkmayacağız ve hiç bir illegal yapının içinde bulunmadık bulunmayacağız dedi.

İstişare toplantısına Salzburg Ülkü Ocağı,Ried Ülkü Ocağı ve Kufstein Ülkü Ocağı Başkan ve yönetim bazında katılım sağladılar.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber