Ana Sayfa > SİYASET

"Milliyetçi Ülkücü Hareket 31 Mart'ta Gerekeni Yapacaktır"
23 Mart 2019
Bu haber 501 kez okundu
Milliyetçi Ülkücü hareketin neferleri, gerek siyasal yansıması olan MHP gerek ise vatan sevdalıları gerekeni yapacağını söyledi. Karapıçak,Hiç kimse, Cumhur İttifakının temelinin 15 Temmuz gecesi MHP Genel Merkezinde sönmeyen ışıklarıyla atıldığını unutmaması gerektiğini söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun ve Türkiye gündemiyle ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında, Cumhur İttifakı ile ilgili düşüncelerini,  milliyetçi - ülkücü Hareketin Cumhur İttifakına bakışını, 15 Temmuz ve MHP ve Ülkücü hareketin karşı duruşunu, beka konusu ve 31 Mart 2019 yerel seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İlk hedefi Milliyetçi Hareketin 2023 vizyonudur

Günlerdir Cumhur İttifakını anlattıklarını, Cumhur İttifakı alelade olarak, siyaseten konjonktürel olarak söylenmiş veya uygulanmış bir durum olmadığını belirten Abdullah Karapıçak; "Adına Cumhur İttifakı dediğimiz ve ülkenin bekası noktasında önem arz eden birlikteliğin temeli 15 Temmuz hain darbe gecesi tabanda ve MHP Genel Merkezinde sönmeyen ışıklarıyla atılmış, Yeni Kapı’da yapılan mitingle ruhunu bulmuş, ülkenin geleceğinin teminatı olan bir birliktelik haline gelmiştir. Bu birlikteliğin ilk hedefi Milliyetçi Hareketin 2023 vizyonudur." dedi.

Türkler dünya tarihini değiştirmiştir.

Cumhur İttifakını anlamayan, anlamak istemeyen veya dünyevi menfaatler ve koltuk sevdasında olanlar için geçtiğimiz günlerde 104. Yılını kutladığımız Çanakkale Zaferine bakmaları yeterlidir. Zira Çanakkale Savaşında dünyanın emperyal güçlerine karşı verilen ve bu güçlere karşı dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanıyla kazanılan zafer Türklüğün tarihini değiştirdiği gibi dünyaya ve ezilen, sömürülen toplumla örnek olmuş, böylelikle dünya tarihini değiştirmiştir.

Türk düşmanlarının savaş ile başaramadıklarını içte ve dışta çeşitli entrika ve oyunlarla emellerine ulaşmaya çalıştıklarını dile getirerek şu şekilde bir açıklama yaptı: 

MANDA'ya zemin hazırladılar

"1915 yılında emperyalizme karşı destansı bir zaferle kazandığımız zaferi ve tüm dünyaya “Çanakkale geçilmez” diyerek koruduğumuz Çanakkale boğazından 3 yıl sonra 1918’de aynı emperyal güçler geçmiş ve İstanbul’u ve dolaysıyla Anadolu’nun tamamına yakın kısmını işgale girişmişlerdi. Unutulmamalıdır ki; 1915’de destan yazdığımız zafer sonrası zayıflatılan ve istikrarsızlaştırılan ülke, 3 yıl sonra 1918’de işgalci güçler, gözyaşları altında önce Çanakkale Boğazını geçip, sonra da İstanbul işgal etmişlerdir. Savaş ile başaramadıklarını 3 yıl içinde ülkeyi yıpratarak, istikrarsızlaştırarak işgale zemin hazırlayıp düşmanla içte ve dışta türlü oyunlar ve entrikalar yapanlar, kişisel menfaat peşinde koşup ülke yerine şahsi menfaatlerini gözetenler ülkeyi adeta teslimiyetçi bir zihniyetle işgale ve mandaya zemin hazırlamışlardır." 

Cumhur İttifakının temelini oluşturan felsefe

Bu durum da aynı senaryolarla 15 Temmuz gibi destansı bir duruş ile hain darbe girişimine karşı durmuş, dünyayı darbeler ile yönetmeye, içten yıkmaya, teslim almaya alışık dünün emperyal, bugünün ise küresel güçlerinin içte ve dışta işbirlikçileri ve uzantıları halen daha iş başında olduğunu belirten Karapıçak;  "Ülke adına endişe ve Cumhur İttifakının temelini oluşturan felsefe odur ki; 15 Temmuz’da ülkeyi teslim alamayanlar, ülkeyi gerek ekonomik, gerek ise siyaseten istikrarsızlaştırmaya çalışarak, küresel güçlerin uşağı yapma çabasına girişmeleridir. Beka dediğimiz ve bu siyasal konjonktürde Cumhur İttifakının temelini oluşturan ana fikir, tarihi tekerrür ettirme çabasında olanlara karşı tarihi bir duruştur." dedi.

BEKA KONUSU

Beka denildiğinde anlamak istemeyenlerin dün Venezüella’da olanları görmezden gelmeleri, Yeni Zelanda’da ki cami saldırısının şifrelerini , mesajlarını alamamaları tam bir siyasi basiretsizlik olduğunu ifade eden Başkan Karapıçak; Beka meselesini anlayıp da anlamazdan gelenler, bilip de bilmezden, duyup da duymazdan, görüp de görmezden gelenler, yanlışın üzerine giderek topluma; kişisel menfaatleri, koltuk sevdaları, siyasi hırsları için beka sorununu hafife aldıranlar gün gelecek ama tarih ama vicdan ama toplum karşısında hesap vereceklerdir. Beka meselesi, içinden geçtiğimiz bu süreçte o kadar önemlidir ki; ülkeyi “Bekaa Vadisi mantığının siyasi uzantılarına” zemin hazırlayacak olan anlayıştan uzak tutacak en önemli olgudur." dedi.

MİLLİYETÇİ – ÜLKÜCÜ HAREKET 31 MART’TA DA GEREKENİ YAPACAKTIR.

"31 Mart yerel seçimlerine asla il veya ilçe pazarlığı yapmadan, Ülkenin bekası mevzu bahis olduğunda kurulduğu günden bugüne, gerek Milliyetçi Ülkücü hareketin neferleri, gerek siyasal yansıması olan Milliyetçi Hareket Partisi gerek ise vatan sevdalıları olarak milletimiz dün olduğu gibi bugünde gerekeni yapacaktır. " şeklinde açıklamalarda bulunan Abdullah Karapıçak, "Hiç kimse, Cumhur İttifakının temelinin 15 Temmuz hain darbe gecesi tabanda ve MHP Genel Merkezinde sönmeyen ışıklarıyla atıldığını unutmamalıdır." dedi.

Cumhur İttifakı galip gelecek

Tabanda, o hain darbe girişimi gecesi meydanlarda gerçekleşen ittifak; Yeni Kapı’da ruhunu yakaladığını, Anayasa Referandumu öncesinde resmileştiğini, 24 Haziran seçimlerinde meyvesini verdiğini ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin şartsız desteği ile başarıya ulaşıldığını belirten Karapıçak, "Milliyetçi Hareket, dün olduğu gibi bugünde 31 Mart yerel seçimlerinde hiçbir pazarlık yapmayarak, ittifak kapsamında adaylarını geri çekerek ve aday göstermeyerek Cumhur İttifakına olan güvenini inancını ortaya koymuştur. 31 Mart gecesi de MHP’nin Cumhur İttifakına olan inancının meyvesini verecek mutlak galibiyetlerle Cumhur İttifakı adaylarının seçimlerde galip geleceğine inancımız tamdır." dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ehline emanet edilecektir

Türkiye'nin önünü kesmeye hiç kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirten Karapıçak, "Bizler tüm teşkilat ve partililerimizle, sağduyulu Milliyetçi-Ülkücü camia olarak Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı"na öyle inanıyor ve güveniyoruz ki; 31 Mart'ta aziz milletimiz, 16 Nisan 2017'de başlatılan milli yürüyüşe bir kez daha omuz verecek, bir kez daha "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin istikrar" diyeceğiz. Türkiye’nin önünü kesmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecek ve "Türkiye Ehline Emanet" edileceği gibi Samsun’da 17 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi ehline emanet edilecektir." dedi.

“ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM, SONRA PARTİM VE BEN”

Milliyetçi Hareket Partisin'den ihraç edilmen Samsun milletvekili ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta' yı kastederek açıklamalarını sürdüren Karapıçak şöyle dedi:

"Siyasette “ben dili” oportünist yani faydacı, menfaatçi kişilerin dilidir. Bu durum günümüzde maalesef siyasal pragmatizme, bu da siyasi kararların sonuçlarını kendi lehinde konumlandırmaya çalışanların siyaset içerisinde sistematik olarak yer bulmalarına varan sonuçlar doğurmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her neferi "Önce Ülkem ve Milletim, sonra Partim ve ben." sözünün gereği olarak bugünden yarını görebilen, öngörüleriyle milletimize rehber olan, tehlikeleri işaret edip, çözüm yolları gösteren duruşun temsilcisidir. Düne kadar partimizde olan, başkan olmuş, vekil olmuş partide değer verilenler; kimisi koltuk, kimisi siyasi hırs, kimisi de güç aldıkları yapıların esiri olarak ülkenin beka sorunu olan bu süreçte olmayacak işlere girişmişlerdir."

Altı boş bir hayalin peşinde gitmektedirler

Ülkücü, Türk Milliyetçisinin gücünü inandığı değerlerden aldığına işaret eden İl Başkanı Karapıçak, "Gücünü inandığı değerler yerine başka yapılardan alanlar, halkın yanında görünüp arka tarafta aklını ihale edenler, millet için siyaset yerine kula kulluk edenlerin tahakkümü altına girenler, milletin değil olsa olsa belli yapıların temsilcisi olurlar. Aynı durum gücünü siyaset kurumu yerine sermayeden alanlar için de geçerlidir. Referansı siyaset ve millet olmayanlarla, gücünü inandığı değerlerden alanlar arasındaki fark; karar anı geldiğinde millet menfaatine çalışmak ve karar vermek yerine bir yerlerden işaret beklemeleri, icazet almalarıdır.

Bizler bu süreci adına FETÖ dediğimiz ihanet çetelerinin devlet içerisinde yaptıklarından biliyoruz. Bu ülkede Milliyetçi Hareket Partisi başından beri bu ihanet çetelerinin devlet ve siyaset içindeki yapılanmalarını eleştirmiş ve ciddi uyarılarda bulunmuştu. Bugün de dün olduğu gibi siyasetin, devlet kadrolarının ve yerel yönetimlerin içindeki her türlü paralel olabilecek yapılara karşı duruşumuz nettir. Bunu bu millet 15 Temmuz’da açık ve net görmüştür. Kendisini sosyal medya şampiyonu gösterenler, altı boş bir hayalin peşinde gitmektedirler." dedi.

Milli, ilkeli, ahlaklı, “Önce Ülkem ve Milletim, sonra Partim ve ben.” diyen siyaset çizgisinden asla taviz vermediklerini ve vermeyeceklerinin altını çizen Karapıçak, "Bu anlayışımızın tüm ülkede olduğu gibi Samsun’da da Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm teşkilat ve yöneticileriyle tutarlı siyasi çizgisinden taviz vermez tutumu millet vicdanında kök tutmuş, takdir ve teveccüh kazanmış, kazanmaya da devam etmektedir." dedi. 

Samsun'un alelade bir şehir olmadığını ifade eden Karapıçak Samsun siyasetiyle ilgili de şunları söyledi:

"Bağımsızım” demek...

"Kendince “siyasal boşluk” varmış gibi algı yaparak, siyasal hırsları ve siyasal kaybetmişleri bol bir yapıda sözde “bağımsız” olduğunu iddia etmek ise insanların ve dolaysıyla Samsunlunun aklıyla oynamaktır. Hem çıkıp “Bağımsızız” diyeceksin, hem de adı konulmamış, tanımı yapılmamış kişilerin, yapıların, sermayenin ve gücünü inandığı değerlerden almayanların adayı olacaksın. “Bağımsızım” diye Samsunluları kandırmak, bağlı olduğun kişi, yapı ve sermaye odaklarını açıklamamak bu milletin aklıyla oynamaktır. Siyasi parti demek siyasal disiplin demektir. “Bağımsızım” demek ise birden fazla kişi, grup, yapı veya sermayenin adamı olmak demektir. Samsun’un ve Samsunlunun adamın adamı olanlarla, sermayenin temsilcileriyle, aklını ihale edenlerin yapılarıyla ve temsilcileriyle işi olmaz, olmayacaktır da."  diyerek açıklamasını şşekilde sonlandırdı:

"Sermayenin adamı olanlar sermayeye gebe kalır, aklını ihale edenlerin adayı olanlar bir yerlerden işaret bekler, siyasal hırsının esiri olan kaybetmişlerle hareket edenler bu kişilerin oyuncağı olur, gücünün inandığı değerlerden almak yerine başka yerlerden güç alanlar bu güç ve buna bağlı yapıların olsa olsa esiri ve siyasal uzantısı olurlar. Samsun ve Samsunlular böyle bir hataya düşmeyecektir."KAPSAMHABERFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İftira atan İP Müdiresi asıl karantinaya alınması gereken kişidir05 Nisan 2020
infaz düzenlemesine ilişkin kanun teklifi31 Mart 2020
Fendoğlu , kayısı çekirdeği vurgusu31 Mart 2020
''BİZ BİZE YETERİZ''31 Mart 2020
MHP ilçe başkanına bıçaklı saldırı29 Mart 2020
"Ceza indirimi teklifimiz, toplumun büyük beklentisine cevap vermektedir"28 Mart 2020
Şu Günlerde Bile İstismar Peşinde Olan Zavallı Birisin23 Mart 2020
"Üreticilerin evine kapanma şansı yok"22 Mart 2020
MHP'den belediyelere koronavirüs genelgesi20 Mart 2020
Vatandaşlara talimatlara uyulması çağrısı20 Mart 2020
Yönter, uzman çavuşlarımızın haklarını almakta kararlı13 Mart 2020
Yönter'den TBMM'ye uzman çavuşlar için kadro teklifi09 Mart 2020
MHP'den İnternet haber siteleri için kanun teklifi 08 Mart 2020
İsmet Büyükataman’dan Yeniçağ Gazetesi’ne Çok Sert Cevap05 Mart 2020
Semih Yalçın: Ümit Özdağ'ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi05 Mart 2020
Büyükataman'dan Akşener'e "milliyetçilik" tepkisi04 Mart 2020
Sofulu Çöplüğü Meclis gündeminde!01 Mart 2020
MHP Lideri Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Erdoğan görüştü27 Şubat 2020
Aycan, kamuda optisyen istihdam edilmesi gerek25 Şubat 2020
İyi Parti’de milliyetçiliğin ‘m’si bile yok!24 Şubat 2020
Büyük lokma ye, büyük laf etme23 Şubat 2020
Şahin'den İzmirlilere Fethi Sekin teşekkürü22 Şubat 2020
İstikrarsızlaştırma çabaları, beka meselesinin önemli bir boyutudur19 Şubat 2020
Bahçeli'den Güreş Federasyonu Başkanı'na tebrik18 Şubat 2020
İP'de istifa 17 Şubat 2020
“Kuşatmayı yaracağız!”17 Şubat 2020
Büyükataman'dan Özgür Özel'e sert cevap12 Şubat 2020
CHP ateşle oynamaktadır12 Şubat 2020
MHP'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki!11 Şubat 2020
Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlar var10 Şubat 2020
Kamil Aydın'dan AKPM'ye 'çifte standart' tepkisi09 Şubat 2020
Akıncı’nın onuru varsa istifa etmelidir09 Şubat 2020
Önkibar'a: Sen medya klozetisin08 Şubat 2020
CHP haysiyet celladı olmuş08 Şubat 2020
CHP, Türkiye düşmanlarının sözcüsü olmuştur08 Şubat 2020
Özgür Özel kimin yancısı?07 Şubat 2020
CHP , zararlı cemiyet hâline gelmiştir06 Şubat 2020
Batı’nın korkusu yersiz değildir, Çünkü Bozkurtlar geliyorlar!31 Ocak 2020
Devletin ve hükümetin itibarsızlaştırılması hedefleniyor31 Ocak 2020
MHP'li Öztürk: "Ülke genelinde üreten belediyecilik modelini uyguluyoruz"27 Ocak 2020
ESBALDER,Sazak'a 'katil misina ağlarla' ilgili 40 sayfalık rapor ve fotoğraf sundu27 Ocak 2020
Enver Altaylı camiamız için dalından kopmuş bir yaprak dahi değildir24 Ocak 2020
Öztrak'ın iddiaları Yalan ve iftiradan ibarettir21 Ocak 2020
Bahçeli personeliyle kahvaltıda buluştu21 Ocak 2020
MHP'li Yalçın'dan Rıza Zelyut'a açık mektup21 Ocak 2020
Akçay'dan CHP sözcüsüne FETÖ tepkisi20 Ocak 2020
Mehmet Ay'dan Bünyamin Avcı'ya iadeiziyaret!17 Ocak 2020
Başkan Ergün MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye projelerini sundu17 Ocak 2020
TOGG heyeti, MHP Lideri Bahçeli'yi ziyaret etti17 Ocak 2020
"Esnafın prim gün sayısı indirilmelidir"15 Ocak 2020
MHP’li Yalçın: İP, Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Gafur gibi hakir ve ezik...15 Ocak 2020
CHP’nin siyasetteki vaziyeti içler acısıdır14 Ocak 2020
CHP önce kendi içinde FETÖ komisyonu kursun10 Ocak 2020
MHP’li Osmanağaoğlu Başkan Soyer’i hedef aldı: 'KARANLIK İRADENİN YARDAKÇISI'10 Ocak 2020
Şer nerede CHP orada10 Ocak 2020
“Beş Ocak ruhuna ihtiyacımız var!”10 Ocak 2020
CHP, FETÖ’cülerin umut ışığı olmuş10 Ocak 2020
Kanun teklifi ve soru önergeleri06 Ocak 2020
MHP’li Avcı’dan TEMSA hamlesi!03 Ocak 2020
Parlamenterler Derneği’nden Ahmet Davutoğlu’na tepki!03 Ocak 2020
MHP kaymakam ziyareti03 Ocak 2020
Türkiye Libya’ya barış ve huzurun tesisi için gidecek02 Ocak 2020
MHP Libya tezkeresini destekleyecektir30 Aralık 2019
MHP’den Yeniçağ ve Murat İde’ye sert ifadeler30 Aralık 2019
ANTEP FISTIĞI ÜRÜN DESTEĞİNİ HAKETMEKTEDİR30 Aralık 2019
“Birlikte başarabiliriz”30 Aralık 2019
CHP , 6 OKUN 4’ÜNÜ KIRMIŞ25 Aralık 2019
Milletvekili Taşdoğan,Antep fıstığı üreticilerinin desteklenmesi, ekonomik ve sosyal bir yatırımdır22 Aralık 2019
"Vatana, millete ve devlete sahip çıkmak vazifemizdir"20 Aralık 2019
TÜRKİYE KIZIL ELMA ÜLKÜSÜYLE KURULDU20 Aralık 2019
Cumhur İttifakı tehditlere karşı kalkan oluşturmuştur20 Aralık 2019
Türk kimliği büyük bir şereftir20 Aralık 2019
"Türkiye'nin yeni partiye ihtiyacı yok"19 Aralık 2019
Geçmişleri geleceklerine kefil olamayan siyasi garabetlerin...18 Aralık 2019
Akdeniz'de "oldubitti" hesaplanıyor16 Aralık 2019
Türkiye bölgesinde ilteber devlettir16 Aralık 2019
Egemenliğimiz bizim namusumuzdur16 Aralık 2019
MHP'li Enginyurt'tan CHP'li Özel'e çakar tepkisi12 Aralık 2019
MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ CEMAL ÇETİN BAŞKANIMIZIN TBMM BÜTÇE KONUŞMASI11 Aralık 2019
İnsanı yaşat ki devlet yaşaşın11 Aralık 2019
Tarımsal Danışmanlığı TBMM gündemine taşıdı.09 Aralık 2019
TBMM'de bütçe görüşmeleri başladı09 Aralık 2019
Özalp Kaymakamından MHP’ye ziyaret 07 Aralık 2019
Avcı'dan Karalar'a "hizmet" çağrısı06 Aralık 2019
Haberal: Yenikent ilçe olsun06 Aralık 2019
Anlaşma ile Doğu Akdeniz jeopolitiği lehimize değişiyor06 Aralık 2019
Taytak: Göç sorununu en derinden yaşayan ülkeyiz06 Aralık 2019
Fendoğlu, Malatya'nın taleplerini dile getirdi05 Aralık 2019
Fikrî ahlaksızlığı ayyuka çıkmış mendeburdur02 Aralık 2019
Rifat Serdaroğlu’na: Sen kaç paralık adamsın?30 Kasım 2019
Mustafa Kalaycı, Bakan Mehmet Cahit Turhan’a sorular yöneltti29 Kasım 2019
AMANOS TÜNELİ PROJESİNE DESTEK28 Kasım 2019
ÜNİVERSİTELERİMİZ BİLGİ VE TEKNOLOJİ ÜRETİM MERKEZLERİ HÂLİNE GETİRİLMELİ27 Kasım 2019
Türk milletinin erken seçime ihtiyacı yoktur22 Kasım 2019
İP Beştepe’den bakanlık dilenir hale geldi21 Kasım 2019
MHP'li Yalçın, Yargı Eli birgün Rahmi Turan'ında yakasını toplayacaktır21 Kasım 2019
Başkan AVCI’dan Ortak irade çağrısı, mağdur işçileri de sevindirelim!20 Kasım 2019
AB, Kıbrıs konusunda karar merci olamaz19 Kasım 2019
Türk milletine biçilen kefen, her seferinde yırtılıp atılmıştır19 Kasım 2019
MHP'Lİ ERDEM'DEN KANUN TEKLİFİ…07 Kasım 2019
Vatandaş istedi, Milletvekili Özdemir Meclise taşıdı04 Kasım 2019
Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli önderliğinde yol aldı30 Ekim 2019
Türkiye artık yolu açılan ülke olmaktan çıktı 27 Ekim 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ziyaret23 Ekim 2019
Kılıçdaroğlu ucuz yalana sarıldı22 Ekim 2019
ABD ve Türkiye'den 13 maddelik ortak açıklama18 Ekim 2019
Bu şerefsiz ifadeleri ayaklarımızın altına alıp çiğniyoruz13 Ekim 2019
SEVİYESİZ İTHAMLAR09 Ekim 2019
YÖNETİMDE İSTİKRAR, TEMSİLDE ADALET"01 Ekim 2019
Sorunlardan çıkış yolu milli birliği korumak30 Eylül 2019
'Beraberce felaketlere karşı direneceğiz'30 Eylül 2019
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kutlaması30 Eylül 2019
Sen kim, Ülkücüler kim! Edebinle otur29 Eylül 2019
Semih Yalçın: CHP, ayak bağı olmaya memur edilmiş bir partidir28 Eylül 2019
TUNÇ SOYER, PKK’YA KUCAK AÇMAKTADIR27 Eylül 2019
Kendisi zillet ittifakının “cücük ortağı” 25 Eylül 2019
MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Ülkücülerin elleri yakanda olacak25 Eylül 2019
Semih Yalçın'dan gazeteci Balbay'a sert tepki22 Eylül 2019
MHP'den esnafa "Siftah bizden bereket Allah'tan" ziyareti22 Eylül 2019
Başkan Kılıç'tan Ankara çıkarması22 Eylül 2019
Başkan Erdoğan;"Hep beraber yarım asırlık ulu çınarın altında buluşalım"22 Eylül 2019
Cumhur İttifakı, bir koalisyon ortaklığı değildir. 17 Eylül 2019
Aşure ikramı15 Eylül 2019
Şehidin ismi kütüphanede yaşatılacak13 Eylül 2019
MHP'li Sözlü'den Karalar'a 'Hodri Meydan'10 Eylül 2019
Kaftancıoğlu'nu savunan Akşener'e sert tepki09 Eylül 2019
Hüseyin SÖZLÜ'nün basın toplantısına davet09 Eylül 2019
"Hafızası olan millet ayakta kalır"09 Eylül 2019
MHP'li Aycan: "İdamı isteyen tek partiyiz"05 Eylül 2019
Semih Yalçın: ''CHP hastadır"31 Ağustos 2019
“Kapitalist zihniyetle Adana hizmet alamaz”29 Ağustos 2019
Milletçe mücadele şart28 Ağustos 2019
"Malazgirt Zaferi, Türkiye Cumhuriyetinin bir harcıdır"26 Ağustos 2019
"Türk Adaleti en ağır cezayı verecektir" 25 Ağustos 2019
'Teyakkuzda olacağız'24 Ağustos 2019
MHP'li Yalçın'dan Gül ve Davutoğlu’na sert tepki!20 Ağustos 2019
Yanlışta ısrar etmek, helak olmaya koşmaktır16 Ağustos 2019
MHP’DEN HAZZETMEYEN SATILIK UŞAKLAR16 Ağustos 2019
SANCAKLI: MHP TÜRKİYE’NİN SİGORTASIDIR13 Ağustos 2019
Ülkü Ocakları'ndan haydut çıkmaz 05 Ağustos 2019
Çarşaf listeleri adeta “Yurtta Sulh Konseyi”nin isimlerinden ibarettir04 Ağustos 2019
Parlamenterler Derneği Genel Başkanı Bukan: Bahçeli’nin çağrısı iyi değerlendirilmeli.02 Ağustos 2019
MURAT KAÇAK SONUNDA PATLADI. “AYIPTIR, GÜNAHTIR”31 Temmuz 2019
MHP'li Arkaz: Sivas’a Laf Söylemek Tarihe İhanettir 31 Temmuz 2019
Arzumuz Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine dönmeleri30 Temmuz 2019
Tarsus Ülkü Ocakları Başkanımız yalnız değildir.26 Temmuz 2019
MHP üzerindeki oyunlara dikkat : Fitneçağ’ın İçyüzü25 Temmuz 2019
"Tarafsız basın demokrasinin yaşam damarlarındandır"25 Temmuz 2019
Yalçın, ‘‘Fitneçağın mümessili höykürmüş daha da ötesi hırlamış.’’ 24 Temmuz 2019
MHP verdiği sözü tuttu23 Temmuz 2019
Büyükataman'dan Fitneci Yeniçağ'ın yazarına sert tepki23 Temmuz 2019
“ÖNCE KİRLİ ALGI ÜRETİP SONRA KIYIM YAPILIYOR”22 Temmuz 2019
‘İstikamet Kızıl Elma’ diyen askerden Bahçeli’ye ziyaret20 Temmuz 2019
''ASIL MAKSADINI GİZLİYOR''19 Temmuz 2019
Başkan Gündoğdu'dan 15 Temmuz Mesajı16 Temmuz 2019
Özgür Özel'in niyeti üzüm yemek değil, bağcıyı dövmektir." 11 Temmuz 2019
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan'a sert tepki11 Temmuz 2019
AKŞENER’İN İFTİRALARINA SERT CEVAP10 Temmuz 2019
'Fitne' uyarısı09 Temmuz 2019
Avcı: Hedef saptırmak ayıptır çirkindir!07 Temmuz 2019
MHP Merkez İlçe yöneticilerinden Belediye Başkanı Arı'ya ziyaret07 Temmuz 2019
Bahçeli'nin liderliği kitap oldu07 Temmuz 2019
MHP'li Yalçın'dan Mehmet Yakup Yılmaz'a: Siz bir psikiyatra görünün!04 Temmuz 2019
İP’in ucuz siyaset şovu . . . 03 Temmuz 2019
Akçay: İP kimliksiz kumpanyadır!22 Haziran 2019
Vay politika kokarcası vay!22 Haziran 2019
MHP'den İP'li Akşener'e tepki!22 Haziran 2019
MHP İstanbul'un kılcal damarlarına girdi21 Haziran 2019
23 Haziran öncesi MHP'den önemli açıklama!20 Haziran 2019
İstanbul sevdamız, istikbalimiz, bekamızdır19 Haziran 2019
ASARCIK'TA YOLLAR YENİLENİYOR18 Haziran 2019
MHP’nin Mitili, CHP’nin Fitilini Tutuşturdu 18 Haziran 2019
Eğitim, siyasi şaşılığı ve bilgi yüklü merkepliği değiştirmiyor 18 Haziran 2019
İstanbul ehil ellere teslim edilecektir11 Haziran 2019
CELAL ADAN: MİTİL ATILMIŞ DURUMDA 10 Haziran 2019
MHP İSTANBUL’A MİTİLİ ATTI, CHP’NİN FİTİLİ TUTUŞTU10 Haziran 2019
MHP'li Yalçın'dan Dede Cevabı: Neden Oltaya Geldi07 Haziran 2019
Büyükataman: İstanbul seçimi Türkiye için hayati bir seçim halini aldı06 Haziran 2019
Zillet ittifakının adayı koca İstanbul’u satamayacak01 Haziran 2019
İstanbul “dağdan gelenlerin” bağdakini kovmasına müsaade etmeyecek 31 Mayıs 2019
Bahçeli'nin 'beka' vurgusu seçmende karşılık buldu29 Mayıs 2019
Tunceli Belediyesi Komünist Başkana Edirne Ülkü Ocaklarından Sert Tepki 26 Mayıs 2019
TÜRKİYE DÜNDEN DAHA GÜÇLÜDÜR, DAHA BÜYÜKTÜR16 Mayıs 2019
CHP YSK'nın 'red' kararını malzeme olarak kullanacak15 Mayıs 2019
Açılıma Saçılıma Geçit Vermeyiz14 Mayıs 2019
'Ey CHP, titre ve kendine dön'09 Mayıs 2019
'Türk milleti bu tiyatroyu daha önce izledi'09 Mayıs 2019
CHP'nin maskesi, sefalet ve perişanlığı önleyemeyecektir09 Mayıs 2019
CHP’nin şirazesi kaymıştır08 Mayıs 2019
MHP'den YSK'nin kararının ardından ilk açıklama07 Mayıs 2019
YSK : İSTANBUL'DA SEÇİMLER YENİLENİYOR06 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan, Oya Baydar'a sert sözler!06 Mayıs 2019
"Hadiseyi farklı kavramaya çalışmak düpedüz kötü niyet içeren, çirkin bir tutumdur"05 Mayıs 2019
Atatürk’e hakaret eden yazar bozuntusuna ve alkışlayanlara tepki 02 Mayıs 2019
Önceliğimiz daima Türkiye'dir01 Mayıs 2019
TAŞDOĞAN’DAN MACRON’A SERT TEPKİ01 Mayıs 2019
“BAŞKA PARTİNİN MUTLULUĞUNDAN MUTLU OLAN BİR PARTİ!”30 Nisan 2019
"Türkiye kendi iradesine sahip ülkedir"30 Nisan 2019
MHP'li Feti Yıldız : YSK ve af açıklaması28 Nisan 2019
Türkiye'ye tam destek25 Nisan 2019
Sinan Ateş: Bu hassas süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etmelidir22 Nisan 2019
İsmet Büyükataman: Tepki görmesi muhtemel yerde bulunması akla ziyandır22 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na saldırıyı değerlendirdi21 Nisan 2019
Adana’da Cumhur İttifakı’ndan “Birlik beraberlik” mesajı!19 Nisan 2019
"Krimi, Fransa’nın Gaziantep'te yaptığı katliama bakmalıdır." 16 Nisan 2019
“Senden Ne Halt Olur, Bir de Bunu Yaz”16 Nisan 2019
Erdoğan ve Bahçeli'den Kritik Görüşme10 Nisan 2019
EKREM İMAMOĞLU KAZANMADI AK PARTİ KAYBETTİ07 Nisan 2019
Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı30 Mart 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET29 Mart 2019
MHP VE AK PARTİ’DEN ORTAK TEŞEKKÜR MESAJI28 Mart 2019
Geleceği Göremeyen Siyasetçi Kör Siyasetçidir28 Mart 2019
"Ceket Devri Bitti Hizmet Devri Başlıyor"28 Mart 2019
‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar’ 28 Mart 2019
MHP'li Büyükataman'dan, CHP'li Altay'a sert tepki!27 Mart 2019
İstanbul Benim Ortak Paydam27 Mart 2019
Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur.27 Mart 2019
Cumhur ittifakı birliktir, berekettir, kardeşliktir26 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’da!26 Mart 2019
YUSUF BAŞ: ‘’ARTIK ADANA’DA SİYASİ ÇEKİŞMELERDEN UZAK DURULMALI’’26 Mart 2019
Kılıçdaroğlu, Türk milliyetçisi rolünü 31 Mart'ta terk edecektir.26 Mart 2019
Yenikapı'da tarihi anlar!24 Mart 2019
AK Parti ve MHP'nin ortak Yenikapı Mitingi açıklaması23 Mart 2019
Devlet Bahçeli Adana’ya geliyor!23 Mart 2019
"Beşiktaş kimsenin arka bahçesi değil"19 Mart 2019
Biz Cumhur İttifakıyız19 Mart 2019
ATATÜRK’Ü KENDİLERİNE ZIRH YAPIYORLAR17 Mart 2019
Avcı: Atatürk hepimizin Kutup Yıldızı’dır!14 Mart 2019
Cumhur İttifakı ülkemizi 2023’e taşıyacak12 Mart 2019
Tuna: "31 Mart'ta Mersin'de Cumhur İttifakı ile Zafer Yazacağız"12 Mart 2019
Taşdoğan;“Bu topraklarda Kürdistan diye bir yer yok”11 Mart 2019
Projeler ne kadar büyürse ve geliştirilirse istihdam o kadar büyüyecektir.10 Mart 2019
Türkiye’nin önünü kesemeyecekler10 Mart 2019
Cumhur İttifakı'nı Durduramayacaklar10 Mart 2019
Akçay: Seçim sonuçlarını en çok Trump merak ediyor09 Mart 2019
31 Mart İzmir için yeniden doğuş günü olacak09 Mart 2019
Büyük Türkiye ülkümüze güçlü Türk kadını ile ulaşacağız08 Mart 2019
‘Kirli eller tarafından 1 Nisan senaryoları planlanıyor’08 Mart 2019
MHP’li Atay’dan Celal Doğan’a sert tepki08 Mart 2019
KILIÇDAROĞLU VE AVANESİ PANİK HÂLİYLE NE SÖYLEDİĞİNİ PEK BİLEMEMEKTEDİR05 Mart 2019
Erkan Akçay’dan 6 kritik soru05 Mart 2019
MHP’li Sadir Durmaz: ‘CHP’nin listesinde PKK’lılar var’05 Mart 2019
MHP'li Erkan Akçay: Yiğitseniz Çıkın Birlikte O Dörtlü Fotoğrafı Verin Bakalım!04 Mart 2019
Özhaseki açıkladı! İsmi Başbuğ Alparslan Türkeş olacak04 Mart 2019
MHP’li Yıldırım’dan Yaşar Okuyan’a sert cevap03 Mart 2019
MHP'DEN SAĞLAM DURUŞ AÇIKLAMASI03 Mart 2019
CHP ve İP’e Atatürk göndermesi02 Mart 2019
MHP’li Özdemir, Köy Enstitüsü binalarının müze olması için teklif verdi02 Mart 2019
Okan Ertorun'dan Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklama01 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’miz tarihi bir sürecin tam ortasında01 Mart 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH