Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"
09 Mart 2014
Bu haber 1487 kez okundu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt seçim çalışmalarını sürdürdüğü Aybastı'da AKP'li Enver Yılmaz, eski Milletvekili Ayhan Yılmaz ve CHP'li Seyit Torun'a çok sert yüklendi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP Aybastı seçim büroları açılışları ve Meclis üyelerinin tanıtımı için Aybastı'ya İl Başkanı Köksal Yılmaz ve Başkan Yardımcısı 2. Sıra Meclis Üyesi Serdar Akpınar ile çıkarma yapan Enginyurt'u ilçe teşkilatı, MHP Aybastı belediye başkan adayı Hakan Yakışan ve çok kalabalık bir topluluk karşıladı.

Aybastı meydanında yaklaşık 6 Bin kişiye hitap eden Enginyurt sert eleştirileri öncesinde kadınlara günün anlamına yönelik önemli bir müjde ile konuşmasına başladı.

 

"KADIN SIĞINMA EVLERİ KURACAĞIZ"

Enginyurt; "8 Mart Dünya Kadınlar Günü Türk analarına, bacılarımıza, kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. MHP Aybastı Belediye Başkan Adayı kadınları sözde hatırlayanlara kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Aybastı meydanından güzel bir cevap vermiş oldu. Hani AKP'liler hep kadın kadın diyordu ya, hani CHP'liler kadına sözde çok önem veriyordu ya, listelerine baktığınızda ilk 8'de kadın adayları olmayanlara karşı MHP ilk 5'te iki tane bayan arkadaşımızı birini de birinci sırada olmak üzere listesine alarak bütün Türkiye'ye örnek olmuştur hayırlı uğurlu olsun.

Kadını savunmak sözde ve dilde olmaz. MHP olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde bir müjdeyi bu meydandan vermek istiyorum. 19 ilçede kadınlarımıza verdiğimiz önemi gösterme adına Kadın Sığınma Evleri kuracağız. Evinden, eşinden ayrılan, her türlü hakarete maruz kalan kadınlarımızı insanca yaşayacakları bir ortamdakimseye muhtaç olmadan yaşayabilecekleri bir sığınma evinde 19 ilçede bu sığınma evlerini kurarak onlara destek vereceğiz" dedi.

 

"YAŞLILARA, ENGELLİLERE VE GENÇLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ"

Önemli bazı projelerinden bir kaçını da anımsatan Enginyurt; "Yaşlılara Yaşlı Yaşam Merkezleri kuracağız. Sabah 8'de yaşlıları evlerinden alacak Toygar'dan, Fatih'li den, Çakırlı'dan, Pelitözü'nden, Alacalar'dan sabah evlerinden alacak kahvaltısını yaptıracak, yemeğini yedirecek, ilacını, iğnesini, her türlü sağlık hizmetini gördükten sonra kitabını, gazetesini okuyup televizyonunu seyredip, akşama kadar vakit geçirebilecekleri Yaşlı Yaşam Merkezinde akşam 6'da da evlerine bırakacağız.

Bütün ilçelerimize Engelli Yaşam Merkezleri kuracağız. Buradaki faaliyetler ise Engelli kardeşlerimizin sosyal projelerle kendilerini topluma adapte etmeleri yönünde olacak. Yine engelli kardeşlerimiz kendi hüner ve becerilerini de burada ki merkez sayesinde ortaya koymuş olacaklar. Engellilerin bütün yaşama bağlanma adına engellerini kaldıracağız. Ayrıca

yine bütün ilçelerimize Gençlik Merkezleri kuracağız. Alkol ve uyuşturucu yaşı 14-15'e düştü. Bu merkezlerimiz de ise sokağa düşmüş, madde bağımlısı, uyuşturucu ve alkol batağına saplanmış gençlerimizi alarak rehabilite edilmelerini sağlayacak ve bu gençlerimizi de burada alacakları teknik eğitimlerle birlikte topluma kazandıracağız" diye konuştu.

 

"İŞSİZLİĞİ ÖNLEYECEK TEK PARTİ MHP"

Aybastı'da işsizlik ve göçü önleyecek tek partinin Milliyetçi Hareket olduğuna da dikkat çeken Enginyurt; "Yine Aybastı'nın Perşembe Yaylasını birileri Suriyeli yerleştirmeye de çalışsa bizler turizme açacak, Perşembe yaylasında evi olup da pancar ekip de hapis cezası alanlara Perşembe Yaylasında yine biz sahip çıkacağız inşallah. Biz 30 Mart'ta bu memlekette işsizliği önlemek için yola çıktık. Aybastılıların çocukları Almanya'da, Moskova'da, Irak'ta, Kazakistan'da, Suudi Arabistan'da çalışıyor. Niye iş yok, aş yok, ekmek yok. Sizin bir çocuk var Ayhan Yılmaz, bana diyorlar ki onu fazla eleştirme tamam da sizin bu çocuk 12 yılda Aybastı'da ne iş yaptı? Aybastı'da göç vermekten başka ne iş yaptı? Kaç Aybastılı çocuk devlette işe girdi? Yalandan bağırıyor meydanda yol yaptık, havaalanı yaptık, Marmaray yaptık diyor. Aybastılıların Fatsa'ya gidecek ceplerinde paraları yok, bunlar Marmaray anlatıyor. Milletin Fatsa'ya gidecek minibüs parası yok, köylerine gidecek minibüs parası yok, Marmaray yaptık diyor. Çocuklarınız şu an nerede? Gurbette, biz çocuklarınızı gurbetten getirmek için bu yola çıktık.

 

"BİR TANE SURİYELİ SOKMAYACAĞIZ"

Bakın hükümet 40 Bin Suriyeliyi Karadeniz'e yerleştirme kararı aldı. Bu dedikodu değil, bu İç İşleri Bakanlığının yayınladığı bir genelgesi, 40 Bin Suriyelinin 3 Bin tanesi de Ordu'ya yerleştirilecek. Bunlara iş, aş ve ev verilecek, üniversitelere sınavsız girecekler, sağlık hizmetlerinden de ücretsiz faydalanacaklar. Biz Suriyeliler niye geliyor demiyoruz. Geliyorsa Adıyaman'a, Urfa'ya, Hatay'a, Diyarbakır'a misafir etsinler. Ta oradan buraya kadar niye getirirler? Niye bu bölgeyi karıştırmak için. Şimdi bu Suriyeliler geldiğinde 30 Mart seçimlerinden sonra eğer Seyit Torun seçilirse bunun tek bir özelliği var, bir gülücük, bir öpücük buyursun gelsinler diyecek. Zaten başka bir numarası da yok.3 aydan beri izliyorum, çıkıp daha bir tane proje bile anlatmadı. Her yerde sevgi kazanacak diyor. Çok güzel gülüyor diyorlar. Tamamda gülücükle, öpücükle de bu iş olmuyor. Adamlar 30 Mart'tan sonra 3 Bin Suriyeliyi getirecekler. Enver Yılmaz seçilirse o zaten beni başbakan yolladı diyor. O da hayli hayli alır. Ama beni seçerseniz Aybastı'nın çocukları işe girmeden tek bir Suriye'li bu memlekete sokarsam namussuz, şerefsiz olayım. Bu iş yürek işi yürek, bu iş delikanlı işi" şeklinde konuştu.

 

"AKP'DE TEHDİT VE PANİK DÖNEMİ BAŞLADI"

AKP'de tehdit ve panik dönemi başladığını da sözlerine ekleyen Enginyurt; "Bakın arkadaşımız söylüyor. Kiminle fotoğraf çektirirsek tehdit ediyorlar diye. Yeşil kartlıyı tehdit ediyorlar. Sakat maaşı alanları tehdit ediyorlar. Özürlüleri, emeklileri tehdit ediyorlar. Esnafı , işçiyi tehdit ediyorlar. Hani yüzde 80 oy aldınız ya bu Aybastı'da, bu panik, bu telaş niye. Niye tehdit ediyorsunuz bu insanları? Hani başbakan demiyor mu sandıkta hesabı görün diye.

30 Mart'ı bekleyin diye. Bizde sandığa gidiyoruz tehdit etmeseniz, millet kararını sandıkta verse ya. Tehdit etseniz ne yazar. Onu da söyleyeyim, 30 Mart'tan sonra o tehdit edenler emin olun, tehdit ettikleri karşısında 3 düğmeyi birden ilikleyip hazır ola geçmezlerse namerdim. O sebeple 30 Mart seçimlerine giderken kimseden korkmayın, ürkmeyin, kimseden yılmayın, rızkı veren Allah'tır. Malı da, canı da veren Allah'tır. Dolayısıyla kimse rızkımızı kesemez.

Bunlar önce kendi hesaplarını versin. Ayhan Yılmaz önceki gün Gürgentepe'de diyor ki; ne var canım diyor. Hırsızlık yaptıysak Marmaray yaptık, duble yol yaptık diyor. Bakar mısınız Allah aşkına, hırsızlık yaptığınız parayı ayakkabı kutusuna koydunuz ya, evde çelik kasada koydunuz, İzzet Gündoğar'ın odasında Ayhan Yılmaz paraları alıyor. Paralardan 3 tanesini içinden çekip cebine koyuyor, sonra diyor ki fakire, fukaraya dağıttım diyor. Soruyorum cebine niye koydun o zaman? Efendim ben berat ettim diyor. Edersin tabi, hırsızı yakalayan polisi sürüyorlar. Hırsızı yakalayan hakim ve savcıyı sürüyorlar. Bu memlekette berat edersiniz tabi" ifadelerini kullandı.

 

"YÜZLERİNİZE BAKACAK HALLERİ YOK"

AKP'lilerin Ordu'da seçmenin yüzüne bakacak halleri olmadığı için başbakana oy istediklerini de belirten Enginyurt; "Bakınız bunlar işi o kadar saptırdı ki Aybastılıların çoğu bu AKP milletvekillerini tanımıyor bile. Buradan soruyorum? Harun Çakır kim bilenler el kaldırsın. Bilmiyor musunuz, tanımıyorsunuz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, iyi bir adamdı. Harun Çakır AKP 2011 seçimlerinde beşinci sıradan milletvekili seçilen AKP milletvekili. Kimse tanımıyor. Neden çünkü sizi oyu ona değil Tayyip Erdoğan'a verdiniz. Şimdi Enver Yılmaz'da biliyor, yalvarıyor oyu Tayyip Erdoğan'a verin. Neden Adam değil ki kendine oy istesin. Başbakanı önüne katıyor. Adam olsa kendine oy ister nasıl isteyecek Aybastı'nın beldeleri kapansın demiş, kapatmış, birde çıkmış demiş ki belediyeler iş yapmıyordu onun için kapattık demiş. Şimdi gelip de yüzlerinize bakacak halleri yok. Onun için başbakanı öne katıyorlar. Eğer başbakan adaysa Hakan'da, bende adaylıktan çekildik. Ordu'yu Recep Bey yönetecekse biz adaylıktan çekildik. Başbakanla yarışmayız. Adam herkese kafa tutuyor onunla mı uğraşacağız. Yok aday başbakan değilse o zaman diyoruz ki; bu seçim adam seçme seçimi, bu seçim Aybastı'da Hakan Yakışan, Ordu'da Cemal Enginyurt seçimi. O zaman Enver Yılmaz adam gibi kendinize oy isteyin. Çıkın ne yapacağınızı söyleyin, anlatın oy isteyin.

 

"PERŞEMBE YAYLASINI AYHAN YILMAZ TAKSİTLE SATACAK"

Dolayısıyla bu Enver Yılmaz yarın belediye başkanı olsun, Aybastı'yı tarihten silecek. Perşembe Yaylasını Ayhan Yılmaz taksitle satacak. Vallaha, billaha satacak. Bazıları diyor ki bu Ayhan'a çatmasan iyiydi diyor. Ayhan'ın da Enver'den aşağı neyi var. Dün İdris Naim Şahin'e takla atıp amuda kalkıyordu, bugün ona hakaret edip arkasından konuşuyor. Bunun neresi adamlık? Bunun neresi delikanlılık? Biz birini sevdik mi adam gibi severiz. Biz birine dost dedik mi adam gibi deriz. Biz sevmeyi küçük yaşlarda öğrendik. Biz üç kuruşluk menfaat için dostlarımızı satmadık. Biz 12 Eylül'de tankların altında ezildik, sabahın 5'de dayak yedik, akşam dayak yedik ama inadına Ne Mutlu Türküm Diyene dedik demekten de gurur

duyuyoruz ve demeye de devam edeceğiz. Ama bunlar 3 kuruşluk koltuğu görünce hemen yoldaşlarını, arkadaşlarını sattılar" diye de konuştu.

 

"ATATÜRK'ÜN RESMİNİ İNDİRDİ, ABDULLAH GÜL'ÜN RESMİNİ ASTI"

30 Mart Yerel Seçimlerinin önemine de parmak basan Enginyurt sözlerini şu şekilde tamamladı; "Aybastılılar siz Cumhuriyet'in ve Mustafa Kemal Atatürk'ün kıymetini bilen en iyi bir ilçesiniz. Bakın bunlar 10 Kasım'da gazetelere ilan verdiler. Atatürk olmasaydı da olurduk diye. Bu öpücük gülücük dağıtan Seyit Torun'dan ses bile çıkmıyor. Enver'in karşısında korkudan zangır zangır titriyor. Cumhurbaşkanı Ordu'ya geldiğinde Atatürk'ün resmini indirdi, Abdullah Gül'ün resmini astı. Ama biz diyoruz ki; Atatürk olmasaydı da olurduk diyenlere, olurdunuz ama adınız Hiristos olurdu, Dimitri olurdu, Terziyan olurdu. Atatürk, Cumhuriyet'i kurarken kaç promil alkolüydü diyenlere biz karşı çıkıyoruz. Biz sahip çıkıyoruz.

 

"ALTI OKU GÖĞSÜNE BİLE TAKAMIYOR"

Ataürk'ün partisinin altı okunu göğsüne takamayan adam yarın bu şehrin belediye başkanı olsa kime ne faydası olur? Onun için 30 Mart seçimleri Aybastı için çok önemli. Bizim için çok önemli, sizin için çok önemli, biz Hakan Yakışan Aybastı belediyesini aldığı gün, Ordu Büyükşehir Belediyesini aldığımız gün Canik dağlarına inadına Ne Mutlu Türküm Diyene yazacağız. Onun için bunlara 30 Mart'ta sandık başında öyle bir tokat vurun ki bir daha yerlerinden kalkamasınlar. Onun için 30 Mart'ta hep beraber olalım diyor, hepinizi Allah'a emanet ediyor, Ne Mutlu Türküm Diyene diyorum." (ŞAFAK DELİÇAKAR/OYH)Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
“Tüm Belediyelere Talibiz”09 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM23 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH