PARTİMİZ PARAZİTLERDEN KURTULACAK

08 Eylül 2016
560 Haber Okunma   1 Haber Yorum

Aydın Ünlü’den Akşener yorumu : MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Meral Akşener’in partiden ihracıyla ilgili açıklamasında, “MHP’nin bu tür konularla ilgili her zaman net bir duruşu oldu” ifadesine yer verdi. Akşener’in Kocaeli’deki destekçilerine de göndermede bulunan Ünlü, “Süreci herkes çok yakın takip edecek” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partiden ihraç edilen Meral Akşener’le ilgili ilk değerlendirmesini gazetemize yaptı. 1 Kasım seçimlerinin ardından MHP’de değişim olması gerektiğini savunarak başkanlık arayışına giren ve adaylığını açıklayan Meral Akşener aşırı tavırları ile zaman zaman kendini destekleyen partililerin bile dikkatini çekmişti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli süreci soğuk kanlılıkla izledi.

AKŞENER İHRAÇ EDİLDİ

Her zaman günü geldiğinde gerekenin yapılacağının altını çizen Bahçeli, süreçte partisine zarar verecek her türlü söylemden kaçındı. Mahkemelere taşınan MHP’nin kongre süreci Bahçeli ve onu destekleyenlerin galibiyeti ile sonuçlanırken, gelinen noktada adaylığını açıklayan Akşener MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu kararı ile partiden ihraç edildi. Akşener’in ihraç gerekçesi de açıklandı.

MHP HEP NET OLDU

Kocaeli’de de etkili olan Akşener, burada da başta MHP Kocaeli eski Milletvekili Lütfü Türkkan olmak üzere birçok ismi yanına aldı. Akşener’in tavırlarıyla ve aşırı çıkışları ile her zaman partiye zarar verdiğini belirten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü konuyla ilgili ilk açıklamasını gazetemize yaparak, “MHP’nin bu tür konularla ilgili her zaman net bir duruşu oldu. Bu ihraç meselesi de bunun en belirgin örneğidir” dedi.

PARTİMİZ PARAZİTLERDEN KURTULACAK

MHP Kocaeli İl Teşkilatı’nın her zaman genel merkezin verdiği kararlara uyacağını söyleyen Ünlü Akşener’in Kocaelili destekçileri ile ilgili ise, “Süreci herkes çok yakından takip edecek. Devletin bekası her şeyden önemli. At izinin it izine karıştığı bu süreçte MHP doğru olanı yapmaya devam edecek. Biz olaylara kişiler nezdinde değil genel olarak MHP’nin yararı olarak bakıyoruz. Partimiz parazitlerden kurtulacak” dedi.


haberhodrimeydan.com

Yorumlar(1)
  yamtar:
[08.09.2016 - 23:09]  
seçmenden kaçarak mı parazitlerden temizlenecek? Unutmayın siz seçmenden kaçarsanız seçmende sizden kaçar?
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber