ÜLKÜCÜ HAREKET TARİHİNDE BİR İLK!

23 Ocak 2017
1268 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkücü Hareket Tarihinde bir ilk daha yaşanıyor. Kendilerine "Dokuz Işık" Çalışma grubu adını veren Bilişim ve Teknoloji dalında kendini geliştirmiş gençlerimiz Dokuz Işık Doktrini'ni kendilerine Ülkü edinip Ülkücü Hareket'in Gelişimi için adımlar atmış bulunuyorlar.

Projelerine bu Dava için ve bu Vatan için kendilerini Feda eden yiğitlerin toplandığı bir sayfa oluşturarak başlamışlar. Ve o Websitesi'nin adını www.diriliyoruz.com olarak koymuşlardır.

Diriliyoruz Sayfası ilk aşamadan itibaren çok yoğun ilgi görmüş ve ilgi gittikçe artmaktadır. Bu Sayfa'da en yeni Eklenti Ülkücü Şehitler'in Kabirlerinin bulunabileceği Toplu bir Harite-Eklentisi'dir. Bu Harita'da Ülkücü Şehitler'in nerede yattıklarını araştırıp yakınınızdaki Ülkücü Şehidi ziyaret edip dualarda bulunabileceksiniz.

Sayfa'nın Yapımcıları bu Proje'yi şu şekilde anlatıyorlar:
"Vatan, Millet, Bayrak ve Hakk Davası uğruna hayatını adamış kahramanlarımızı, şehitlerimizi ve Vatan sevdasının kavgasını hayatının her karesinde hakkıyla aksettirmiş büyüklerimizi hatırlamak ve hatırlatmak amacıyla başlatılan diriliyoruz.com projesi an itibariyle yayın hayatına girdi.

Öldü Sandıklarınızı, Yaşatmaya Geliyoruz, Bin Öldük Bin Diriliyoruz sloganıyla yayına giren Diriliyoruz.com sitesinde şehitlerimizin hayatları hakkındaki detaylı bilgilere, şehitlerimiz için hazırlanmış makalelere, şiirlere, edebi yazılara, görsel tasarımlara ve videolara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca şehitlerimizin şu anda yatmakta oldukları kabirlerin canlı haritada gerek toplu gerekse özel olarak gösterilerek kolay ulaşım sağlanması açısından yapılan yeni güncelleme de gelmiş ve artık hizmete girmiştir.

Diriliyoruz.com'a girerek ister şehitlerimiz hakkında içerikler oluşturabilir, isterseniz halihazırdaki içerikleri takip ederek bilgilenebilirsiniz.
Şahsi menfaatlerden uzak bir şekilde sadece Allah Davası'nı yaşamak ve yaşatmak amacıyla başlatılan bu çalışma her geçen gün desteklerle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor."

Ziyaret etmek için:
www.diriliyoruz.com 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber