Bahçeli'den şair ve yazar Büyükerol'a destek

11 Kasım 2017
205 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, eğitimci şair ve yazar İsmail Büyükerol'un bir roman bir de şiir kitabının basılması için destek verdiği belirtildi. Büyükerol, "Kopuş" adlı roman ile "Suların Sevdası" isimli şiir kitaplarından biner adet bastırıldığını, baskı maliyetlerinin ise Bahçeli'nin talimatıyla MHP Genel Merkezi'nce karşılandığını söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, eğitimci şair ve yazar İsmail Büyükerol'un bir roman bir de şiir kitabının basılması için destek verdiği belirtildi.

Büyükerol,  "Kopuş" adlı roman ile "Suların Sevdası"  isimli şiir kitaplarından biner adet bastırıldığını, baskı maliyetlerinin ise Bahçeli'nin talimatıyla MHP Genel Merkezince karşılandığını söyledi.

Kendisine verdiği destekten dolayı Bahçeli'ye teşekkür eden Büyükerol, Türkler ile Kürtlerin binlerce yıl öncesine dayanan kardeşliği üzerine bir çalışma yaptığını ifade etti.

Büyükerol, çalışmasını kitap haline getirmeden önce Bahçeli'yi ziyaret ettiğini anlatarak, "Sayın Bahçeli, çok beğendi ve 'Kitabı biz bastıralım'dedi. Daha sonra hem roman hem de şiir kitabım MHP Genel Merkezi tarafından bastırıldı.

Hem Bahçeli'ye hem de MHP Genel Merkezine teşekkür ediyorum." dedi. Büyükerol, Kopuş romanını yaklaşık 3 yılda tamamlandığını sözlerine ekledi. 


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber